Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een zuil van geaderd wit marmer.

Een zuil van geaderd wit marmer.

Une colonne de marbre blanc veiné.
Dim. h: 90 cm
SKU: 2903220046.
Category: Marmer.
Auction day: 29 March 2022 19:00
Catalogue #46
Estimate: € 80 / 120
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #454

    Een modern kunstwerk van gesculpteerd en gepolijst roze en beige marmer. Niet gesigneerd.

    Une œuvre d'art moderne en marbre rose et beige sculpté et poli. Non signé.
    No longer available
    Dim. h: 47 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #231

    “Jonge vrouw met windhond”. Een art deco groep van zamak op voetstuk van onyx, arduin en marmer.

    "Jeune femme au lévrier". Groupe art déco en zamak sur socle en onyx, pierre bleue et marbre.
    No longer available
    Dim. 30 x 53 x 12 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #585

    Een zuil van geaderd groen marmer en arduin.

    Colonne en marbre vert et pierre bleue.
    No longer available
    Dim. h: 103 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #36

    Een zuil van geaderd zwart marmer.

    Une colonne de marbre noir veiné.
    No longer available
    Dim. h: 80 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #163
    Attilio Fagioli
    Period: 1877 - 1966

    Een wit marmeren vrouwenbuste op sokkel uit verschillende delen en versierd met verguld messingen monturen.

    Un buste de femme en marbre blanc sur un piédouche en plusieurs parties et orné de montures en laiton doré.
    No longer available
    Dim. h: 65 cm
    Estimate: € 400 / 600
  • #243

    Een art deco schouwpendule van meersoortig marmer.

    Une cheminée Art Déco en marbre multicolore.
    No longer available
    Dim. 30 x 58 cm
    Estimate: € 40 / 60

Other lots in this auction

  • #362
    Daum, France

    Een eendje en een eekhoorntje van kleurloos kristal.

    Un canard et un écureuil de cristal incolore.
    No longer available
    Dim. h: 16 & 19 cm
    Estimate: € 45 / 55
  • #605

    Een vierkante metalen salontafel met glazen blad.

    Une table basse carrée en métal avec plateau en verre.
    No longer available
    Dim. 36,5 X 81,5 X 82 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #2

    “Kanaalzicht”. Olieverf op gemaroufleerd doek. Draagt handtekening.

    "Vue du canal". Huile sur toile marouflée. Porte une signature.
    No longer available
    Dim. 22 x 27,5 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #694

    Een reeks van achttien ingekaderde prenten uit het Belgische “Journal des dames et des demoiselles”.

    Une série de dix-huit estampes encadrées du "Journal des Dames et des Demoiselles" belge.
    No longer available
    Dim. 29 x 20 & 18 x 28 cm
    Estimate: € 90 / 120
  • #651

    Een verguld bronzen vlaggenstokornament in de vorm van de Brabantse leeuw op een lauwerkrans met de wapenspreuk van België.

    Ornement de mât en bronze doré en forme de lion brabançon sur couronne de laurier aux armes de la Belgique.
    No longer available
    Dim. h: 45 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #178

    “Het Salomonsoordeel”. Olieverf. Naar het origineel van Pieter Paul Rubens.

    "Le jugement de Salomon". Peinture à l'huile. D'après l'original de Pieter Paul Rubens.
    No longer available
    Dim. 110 x 190 cm
    Estimate: € 200 / 400
  • #622

    “Dansende Afrikaanse vrouwen”. Een aquarel op papier. Gesigneerd.

    "Danse des femmes africaines". Une aquarelle sur papier. Signé.
    No longer available
    Dim. 33 cm x 22 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #396

    Een lot van drie wollen kelims.

    Lot de trois kilims en laine.
    No longer available
    Dim. 196 x 58; 200 x 80 & 152 x 81 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #188

    Een paar plafonnières van verguld koper en met glazen coupes.

    Paire de plafonniers en cuivre doré à coupes en verre.
    No longer available
    Dim. Ø 30,5 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #284

    Een naaitafeltje van mahoniehout met getorste poten. Klapblad en lade. XIXde eeuw.

    Table à coudre en acajou avec pieds torsadés. Dessus rabattable et tiroir. XIXème siècle.
    No longer available
    Dim. 76 x 59 x 39,5 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #140

    Een herdenkingsmunt van Brussel 1979. 900/1000. Bruto: 6,45 g. per munt Goudgewicht: 5,805 g. per munt. FDC.

    Une pièce commémorative de Bruxelles 1979. 900/1000. Brut : 6,45 g. par pièce Poids d'or : 5,805 g. par pièce. FDC.
    No longer available
    Dim. Ø 21 mm
    Estimate: € 300 / 330
  • #87

    Een verguld bronzen kandelaar met vijf lichtpunten, gedragen door een ridder.

    Bougeoir en bronze doré à cinq lumières, porté par un chevalier.
    No longer available
    Dim. h: 76 cm
    Estimate: € 120 / 180
View all auction items ›

Veiling van 29 & 30 Maart 2022

Veiling volledig - 700 loten.   Tentoonstelling op 25 & 26 Maart van 10.00 tot 17.00

29 March 2022 19:00
30 March 2022 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 29 March 2022 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More