Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een zuil van geaderd zwart marmer.

Een zuil van geaderd zwart marmer.

Une colonne de marbre noir veiné.
Dim. h: 80 cm
SKU: 2903220036.
Category: Marmer.
Auction day: 29 March 2022 19:00
Catalogue #36
Estimate: € 80 / 120
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #46

    Een zuil van geaderd wit marmer.

    Une colonne de marbre blanc veiné.
    No longer available
    Dim. h: 90 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #243

    Een art deco schouwpendule van meersoortig marmer.

    Une cheminée Art Déco en marbre multicolore.
    No longer available
    Dim. 30 x 58 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #454

    Een modern kunstwerk van gesculpteerd en gepolijst roze en beige marmer. Niet gesigneerd.

    Une œuvre d'art moderne en marbre rose et beige sculpté et poli. Non signé.
    No longer available
    Dim. h: 47 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #163
    Attilio Fagioli
    Period: 1877 - 1966

    Een wit marmeren vrouwenbuste op sokkel uit verschillende delen en versierd met verguld messingen monturen.

    Un buste de femme en marbre blanc sur un piédouche en plusieurs parties et orné de montures en laiton doré.
    No longer available
    Dim. h: 65 cm
    Estimate: € 400 / 600
  • #585

    Een zuil van geaderd groen marmer en arduin.

    Colonne en marbre vert et pierre bleue.
    No longer available
    Dim. h: 103 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #231

    “Jonge vrouw met windhond”. Een art deco groep van zamak op voetstuk van onyx, arduin en marmer.

    "Jeune femme au lévrier". Groupe art déco en zamak sur socle en onyx, pierre bleue et marbre.
    No longer available
    Dim. 30 x 53 x 12 cm
    Estimate: € 100 / 120

Other lots in this auction

  • #27

    Een glazen vaas met verguld en groen lijnendecor. Randschilfers.

    Vase en verre à lignes dorées et vertes. Eclats au bord.
    No longer available
    Dim. h: 26 cm
    Estimate: € 40 / 45
  • #25
    Karel De Bauw
    Period: 1909-2002

    “De molen van O.L.V.-Lombeek”. Een inkttekening op papier. Gesigneerd en gedateerd 1962.

    "Le moulin d'O.LV.-Lombeek". Un dessin à l'encre sur papier. Signé et daté 1962.
    No longer available
    Dim. 30 cm x 26 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #463

    Een schemerlamp op verchroomde voet met kunststoffen kap.

    Une lampe de table sur une base chromée avec un abat-jour en plastique.
    No longer available
    Dim. h: 43 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #208

    Een kleine verguld bronzen bronzen schouwpendule, getooid met een herderinnetje met lam.

    Petite pendule de cheminée en bronze doré, ornée d'une bergère à l'agneau.
    No longer available
    Dim. h: 36 cm
    Estimate: € 180 / 220
  • #257

    Een uitgebreid verzilverd metalen bestek, bestaande uit 18 grote lepels, 18 grote vorken, 12 grote messen, 12 kleine messen, 12 kleine vorken, 12 vismessen, 8 dessertlepeltjes, 12 koffielepeltjes, 12 taartvorkjes, 12 dessertvorkjes, 12 ijslepeltjes en 9 serveerbestekken, waaronder pollepel, taartschep, enz.

    Un ensemble de couverts en métal argenté élaboré, composé de 18 grandes cuillères, 18 grandes fourchettes, 12 grands couteaux, 12 petits couteaux, 12 petites fourchettes, 12 couteaux à poisson, 8 cuillères à dessert, 12 cuillères à café, 12 fourchettes à gâteau, 12 fourchettes à dessert , 12 cuillères à glace et 9 couverts de service, y compris louche, pelle à gâteau, etc.
    No longer available
    Estimate: € 200 / 300
  • #112

    “Landschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    "Paysage". Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 58 x 48 cm
    Estimate: € 100 / 140
  • #661

    Een verzilverd metalen bacchante.

    Une bacchante en métal argenté.
    No longer available
    Dim. H: 14cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #184
    Jacobo a Daventria

    Jacob van Deventer. “Brabantiae Germaniae Inferioris Nobilissimae Provinciae Descriptio”. UItgave Plantin/Ortelius. Uitgeknipt.

    Jacob van Deventer. « Brabantiae Germaniae Inferioris Nobilissimae Provinciae Descriptio ». Édition Plantin/Ortélius. Découpé.
    No longer available
    Dim. 37x 51 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #386

    Een Zuid-Amerikaans wollen wandkleedje.

    Une tapisserie en laine d'Amérique du Sud.
    No longer available
    Dim. 116 x 74 cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #345
    Claude Zographos

    “Kwartels”. Een lithografie. Gesigneerd en genummerd 48/100 buiten de plaat.

    “Cailles” . Une lithographie. Signée et numérotée 48/100 à l'extérieur de la planche.
    No longer available
    Dim. 17,5 x 12,5 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #609

    “Geometrische compositie”. Olieverf op doek. Op de verso gesigneerd “Guy Vandenbranden” (1926 - 2014) en gedateerd 2005.

    "Composition géométrique". Huile sur toile. Signé au verso « Guy Vandenbranden » (1926 - 2014) et daté 2005.
    No longer available
    Dim. 40 x 30 cm
    Estimate: € 1000 / 1400
  • #52

    “Portret van een oude dame”. Potlood op papier. Gesigneerd.

    "Portrait d'une vieille dame". Crayon sur papier. Signé.
    No longer available
    Dim. 24 cm x 19 cm
    Estimate: € 50 / 80
View all auction items ›

Veiling van 29 & 30 Maart 2022

Veiling volledig - 700 loten.   Tentoonstelling op 25 & 26 Maart van 10.00 tot 17.00

29 March 2022 19:00
30 March 2022 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 29 March 2022 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More