Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een zuil van gesculpteerd albast.

Een zuil van gesculpteerd albast.

Colonne en albâtre sculpté.
Dim. h: 93 cm
SKU: 2308160436.
Category: albast.
Auction day: 24 August 2016 19:00
Catalogue #436
Estimate: € 80 / 100
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #311

    “De doorntrekker”. Een beeld van gebeeldhouwd albast. Gerestaureerd.

    “Le tireur d’épine”. Sculpture en albâtre sculpté. Restaurée.
    No longer available
    Dim. h: 31 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #703

    Een tuinvaas van gesculpteerd albast. Indisch werk.

    Vase de jardin en albâtre sculpté. Travail indien.
    No longer available
    Dim. h: 34 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #323

    Een urnevormige lamp van albast op een staander van opengewerkt messing met wit marmeren blad.

    Lampe en forme d’urne en albâtre sur base en laiton ajouré et à tablette en marbre.
    No longer available
    Dim. h: 46 + 44 cm
    Estimate: € 30 / 50

Other lots in this auction

  • #627

    “Don Quichote”. Standbeeld gemaakt van recuperatiemateriaal, metaalkleurig gespoten.

    “Don Quichotte”. Sculpture en matériel de récupération. En peinture métalique.
    No longer available
    Dim. H.220 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #489

    En paar geelkoperen olielampen.

    Paire de lampes à huile en cuivre jaune.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 40
  • #455
    Gaby De Pauw

    “Winterlandschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    “Paysage d’hiver”. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 61 x 71 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #790

    Een paar wit marmeren tuinvazen.

    Une paire de vases de jardin en marbre blanc.
    No longer available
    Dim. H. 75 cm
    Estimate: € 1200 / 1400
  • #256

    Een handgeknoopt wollen Sarouck tapijt.

    Tapis Sarouck en laine. Noué main.
    No longer available
    Dim. 368 x 260 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #590

    Een grote aardewerken sierkruik met turkooisgroen glazuur. Bruin handvat en halsversiering.

    Grande cruche décorative en faïence turquoise. Anse et décoration du col brunes.
    No longer available
    Dim. H. 71 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #188

    Een koffiepot, een een suikerpot en een melkkannetje van zilver met ivoren handvatten. Belgische keur, 800 ‰. 1831 - 1868. Makersmerk ‘D’ in een Davidster.

    Cafetière, sucrier et pot à lait en argent aux anses en ivoire. Poinçons belges 800‰, 1831-1868. Orfèvre D dans une étoile de David.
    No longer available
    Dim. 1020 g Bruto
    Estimate: € 550 / 650
  • #13

    Een kinderserviesje van monochroom wit porselein, bestaande uit een kleine terrine, twee diepe bordjes, waarvan één met een deksel en zes kleine bordjes.

    Service de poupée en porcelaine monochrome blanche comprenant une terrine, deux assiettes creuses dont une à couvercle et six petites assiettes.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 40
  • #558

    Een vogel van donker gepatineerd brons. Afrikaans werk.

    Oiseau en bronze à patine foncée. Travail africain.
    No longer available
    Dim. l: 37 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #587

    Watergeest van gesculpteerde en gepolijste zeepsteen. Shona, Zimbabwe. Met bijpassende handgemaakte sokkel van tropisch hout.

    Esprit des eaux en stéatite sculpté et poli. Shona, Zimbabwe. Avec socle assorti fait main en bois exotique.
    No longer available
    Dim. 20 x 13 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #406

    Een wandconsole van verguld hout in barokke stijl met een zwart houten blad (hersteld).

    Console en bois doré de style baroque à tablette en bois noirci (recollée).
    No longer available
    Dim. h: 84 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #91

    Een paar hexagonale siervazen van meerkleurig aardewerk, versierd met een bloemendecor. Engels werk. Onderaan gemerkt.

    Paire de cassolettes hexagonales en faïence polychrome décorées de fleurs. Travail anglais, marque sous la base.
    No longer available
    Dim. h: 42 cm
    Estimate: € 40 / 60
View all auction items ›

Veiling van 23 & 24 Augustus 2016

Veiling volledig - 800 loten.

23 August 2016 19:00
24 August 2016 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 24 August 2016 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More