Similar lots by type
-
#311“De doorntrekker”. Een beeld van gebeeldhouwd albast. Gerestaureerd.
“Le tireur d’épine”. Sculpture en albâtre sculpté. Restaurée.No longer availableDim. h: 31 cmEstimate: € 100 / 120 -
#703Een tuinvaas van gesculpteerd albast. Indisch werk.
Vase de jardin en albâtre sculpté. Travail indien.No longer availableDim. h: 34 cmEstimate: € 50 / 80 -
#323Een urnevormige lamp van albast op een staander van opengewerkt messing met wit marmeren blad.
Lampe en forme d’urne en albâtre sur base en laiton ajouré et à tablette en marbre.No longer availableDim. h: 46 + 44 cmEstimate: € 30 / 50
Other lots in this auction
-
#627“Don Quichote”. Standbeeld gemaakt van recuperatiemateriaal, metaalkleurig gespoten.
“Don Quichotte”. Sculpture en matériel de récupération. En peinture métalique.No longer availableDim. H.220 cmEstimate: € 200 / 300 -
#489En paar geelkoperen olielampen.
Paire de lampes à huile en cuivre jaune.No longer availableEstimate: € 30 / 40 -
#455Gaby De Pauw“Winterlandschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Paysage d’hiver”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 61 x 71 cmEstimate: € 120 / 200 -
#790Een paar wit marmeren tuinvazen.
Une paire de vases de jardin en marbre blanc.No longer availableDim. H. 75 cmEstimate: € 1200 / 1400 -
#256Een handgeknoopt wollen Sarouck tapijt.
Tapis Sarouck en laine. Noué main.No longer availableDim. 368 x 260 cmEstimate: € 200 / 300 -
#590Een grote aardewerken sierkruik met turkooisgroen glazuur. Bruin handvat en halsversiering.
Grande cruche décorative en faïence turquoise. Anse et décoration du col brunes.No longer availableDim. H. 71 cmEstimate: € 100 / 150 -
#188Een koffiepot, een een suikerpot en een melkkannetje van zilver met ivoren handvatten. Belgische keur, 800 ‰. 1831 - 1868. Makersmerk ‘D’ in een Davidster.
Cafetière, sucrier et pot à lait en argent aux anses en ivoire. Poinçons belges 800‰, 1831-1868. Orfèvre D dans une étoile de David.No longer availableDim. 1020 g BrutoEstimate: € 550 / 650 -
#13Een kinderserviesje van monochroom wit porselein, bestaande uit een kleine terrine, twee diepe bordjes, waarvan één met een deksel en zes kleine bordjes.
Service de poupée en porcelaine monochrome blanche comprenant une terrine, deux assiettes creuses dont une à couvercle et six petites assiettes.No longer availableEstimate: € 30 / 40 -
#558Een vogel van donker gepatineerd brons. Afrikaans werk.
Oiseau en bronze à patine foncée. Travail africain.No longer availableDim. l: 37 cmEstimate: € 120 / 180 -
#587Watergeest van gesculpteerde en gepolijste zeepsteen. Shona, Zimbabwe. Met bijpassende handgemaakte sokkel van tropisch hout.
Esprit des eaux en stéatite sculpté et poli. Shona, Zimbabwe. Avec socle assorti fait main en bois exotique.No longer availableDim. 20 x 13 cmEstimate: € 100 / 150 -
#406Een wandconsole van verguld hout in barokke stijl met een zwart houten blad (hersteld).
Console en bois doré de style baroque à tablette en bois noirci (recollée).No longer availableDim. h: 84 cmEstimate: € 120 / 200 -
#91Een paar hexagonale siervazen van meerkleurig aardewerk, versierd met een bloemendecor. Engels werk. Onderaan gemerkt.
Paire de cassolettes hexagonales en faïence polychrome décorées de fleurs. Travail anglais, marque sous la base.No longer availableDim. h: 42 cmEstimate: € 40 / 60

