Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een zuil van groen marmer.

Een zuil van groen marmer.

Colonnes en marbre vert.
Dim. h: 110 cm
SKU: 1904160738.
Category: Marmer.
Auction day: 20 April 2016 19:00
Catalogue #738
Estimate: € 120 / 200
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #423
    Dusart, Bruxelles

    Een zwart marmeren klokstel in Napoleon III- stijl. Te restaureren.

    Garniture de cheminée en marbre noir d’époque Napoléon III. A restaurer.
    No longer available
    Dim. b: 60 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #456

    Marmeren sokkel, met vierkant voetstuk en tablet. Gelobde schacht. Verguld messingen Korinthische kapiteel.

    Socle en marbre à tablette carrée. Fût lobé, chapiteau corinthienne en laiton doré.
    No longer available
    Dim. h: 103 cm
    Estimate: € 180 / 240
  • #476

    Een bronzen salontafel met vier poten in de vorm van gebladerte en een groen marmeren blad.

    Table de salon en bronze sur quatre pieds en forme de feuillage. Tablette en marbre vert.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 40

Other lots in this auction

  • #280

    Een 14 karaats geel gouden ring bezet met koraal.

    Bague en or jaune 14 ct sertie de corail.
    No longer available
    Dim. 1,96 g
    Estimate: € 80 / 150
  • #695

    Een lot van acht kleine koekoeksklokjes van hout en kunststof waarvan vier met slinger en drie met een slinger in de vorm van een schommelend meisje.

    Lot de huit petites pendules coucou en bois et plastique dont quatre à balancier et trois à balancier en forme d’une fille sur une balançoire.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 50
  • #305

    Een 18 karaats geel gouden ring bezet met een ivoren tand.

    Bague en or jaune 18 ct sertie d’un dent de prédateur.
    No longer available
    Dim. 2,90 g
    Estimate: € 80 / 120
  • #373
    Val St. Lambert

    Een vaas van geslepen kristal, rood gekleurd in de massa. Gemerkt.

    Vase en cristal taille coloré rouge dans la masse. Avec marque.
    No longer available
    Dim. H 26,5 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #3

    Een gedeeltelijk glasservies van geslepen kleurloos kristal, bestaande uit dertien borrelglaasjes, elf witte wijnglazen, vier rode wijnglazen en een champagnefluit. Met bijhorende karaf.

    Partie de service à verres en cristal taillé incolore comprenant une carafe, treize goûtes, onze verres à vin blanc, quatre à vin rouge et une flûte à champagne.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 120
  • #271

    “Christus”. Beeldje van gepolychromeerd lindenhout. XVIIIde eeuws. We voegen er een gipsen wandconsole in Lodewijk XV-stijl aan toe. Enkele manco’s.

    “Christ”. Statuette en tilleul polychrome. XVIIIe siècle. Nous ajoutons une console en plâtre de style Louis XV. Quelques manquants.
    No longer available
    Estimate: € 180 / 220
  • #674
    M. Hottot

    Een lente- en een herfstlandschap. Olieverf op karton. Gesigneerd.

    Paysage de printemps et paysage d’automne. Huile sur carton. Signés.
    No longer available
    Dim. 40 x 53 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #599
    Lionel Vinche

    “Zonder titel”. Gemengde techniek op papier. Op verso gesigneerd.

    “Sans titre”. Technique mixte sur papier. Signée au verso.
    No longer available
    Dim. 43 x 63 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #297

    Een lot van drie aardewerken borden waarvan één Brussels en twee Vieux Rouen. Eén met restauratie.

    Lot de trois assiettes en faïence dont une de Bruxelles et deux en Vieux Rouen. Une restauration.
    No longer available
    Estimate: € 20 / 40
  • #797

    Een kristallen luchter met acht lichtpunten in Régencestijl.

    Lustre en cristal à huit lumières. Style Régence.
    No longer available
    Estimate: € 120 / 160
  • #155

    Een 18 karaats wit gouden trouwring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 1,10 ct.

    Alliance en or blanc 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 1,10 ct.
    No longer available
    Dim. 4,50 g
    Estimate: € 800 / 1000
  • #601

    Een Perzisch wandkleed met motieven in goudbrokaat. Indo-Perzisch werk.

    Tapisserie persane à décor en brocart d’or. Travail indo-persan.
    No longer available
    Estimate: € 900 / 1000
View all auction items ›

Veiling van 19 & 20 April 2016

De veiling is volledig. 800 loten - .pdf en .xls download verkrijgbaar.

19 April 2016 19:00
20 April 2016 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 20 April 2016 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More