#3
#427
Een schaalmodel van een “Spitfire” op staander.
#585
Een bolvormig benen pillendoosje met een maritiem thema versierd. Chinees werk.
#701
Een lot schootsvellen, vlaggen en kragen uit de vrijmetselarij.
#17
#393
#541
#777
Een rieten picknickmand met glazen, bordjes en bestek voor twee personen.
#76
Een bovenkaak van een zaagvis op een metalen voet.
#394
Twee oude parasols van wit en zwart kant.
#548
#578
Een smeedijzeren fietsje met houten stuur en zadel.
#436
Een presenteervitrine met ± 38 tropische vlinders.
#405
Een lot van 46 oude kerstballen van meerkleurig glas in diverse uitvoeringen.
Lot de 46 balles de Noël en verre polychrome de différentes formes.No longer availableEstimate: € 60/80
#16
Een oude lederen brandweerhelm.
#160
Bague en or blanc et jaune 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,44 ct et d’une émeraude en forme de goûte de ± 0,50 ct.No longer availableDim. 3,76 gEstimate: € 1300/1500 -
#223
#664M. Cockx
#373
#780
#277
#4
Lot lijsten bestaande uit:- een nieuwjaarsbrief uit 1878 van Jules Vanderelst aan zijn ouders.- “De drinkende violist”. Ets gesigneerd buiten de plaat: Louis Titz.- een gesigneerde ingekleurde foto van een jongedame met grote hoed. Begin XXste eeuw.
Lot de cadres dont:- Lettre du Nouvel An de 1878 par Jules Vanderelst à ses parents.- “Le violoniste buvant”. Eau-forte signée hors planche Louis Titz.- Photographie d’une jeune femme au grand chapeau, signée et colorée à la main. Début XXe siècle.No longer availableEstimate: € 50/80 -
#183
#467
“Hotei met zijn zak en zijn waaier”. Netsuké van gesculpteerd ivoor. Japan, Mei-ji. Onderaan gemerkt.
“Hotei avec son sac et son éventail”. Netsuké en ivoire sculpté. Japon, Mei-ji. Marque sous la base.No longer availableDim. H. 5 cmEstimate: € 80/120 -
#303Val St. Lambert
#229Rik VerheydenPeriod: 1875-1954
“Brevierende kardinaal”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Cardinal au bréviaire”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 30 x 22 cmEstimate: € 200/300