Other lots in this auction
-
#296
Een eikenhouten werktafel in Renaissancestijl. Gedraaide poten met dwarsverbinding in H. XIXde eeuw. Blad vervangen.
Table de travail en chêne de style Renaissance. Pieds tournés avec liaison croisée en H. XIXème siècle. Remplacez la lame.No longer availableDim. 80 x 96 x 83 cmEstimate: € 40/60 -
#347
Een oude verrekijker en twee theaterkijkers.
Une vieille paire de jumelles et deux jumelles de théâtre.No longer availableDim. H:7-17cmEstimate: € 40/60 -
#72Jef Louis Van Leemputten
“Een haan en kippen in een landschap”. Olieverf op paneel. Gesigneerd (ook achteraan).
"Un coq et des poules dans un paysage". Peinture à l'huile sur panneau. Signé (également au dos).No longer availableDim. 18 x 33 cmEstimate: € 200/300 -
#187Val Saint Lambert
Drie kleine flesjes van geslepen kleurloos en binnenin mauve gekleurd kristal. Alledrie gemerkt onderaan en met etiket.
Trois petits flacons en cristal taillé incolore à intérieur mauve. Tous les trois marqués en bas et avec étiquette.No longer availableDim. h: 13 cmEstimate: € 90/120 -
#403Tharaud, Limoges, France
Een bolle vaas van porselein met verguld decor van korenhalmen. Gemerkt.
Vase bombé en porcelaine à décor doré de tiges de maïs. marqué.No longer availableDim. h: 24 cmEstimate: € 200/220 -
#583Goebel, West-Germany
“Engel mit Kerze”. Een groepje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Onderaan gemerkt. No. 192. Gesigneerd door de decorateur.
Engel mit Kerze. Un groupe de biscuits multicolores de la série de M.I. Hummel. Marqué en bas. no. 192. Signé par le décorateur.No longer availableDim. h: 19,5 cmEstimate: € 40/60 -
#395Wekara, Germany
Een bolle vaas van terracotta met geribd motief. Onderaan gemerkt.
Vase en terre cuite convexe à motif côtelé. Marqué en bas.No longer availableDim. h: 20 cmEstimate: € 40/60 -
#15Val Saint Lambert
Een designcoupe van kleurloos en magenta kristal. Gemerkt. Minieme beschadiging.
Une coupe design en cristal incolore et magenta. Marquée. Dégâts minimes.No longer availableDim. l: 59 cmEstimate: € 25/35 -
#30Pronto Verdal
Een 18 K geelgouden dameshorloge met te herstellen vergulde armband. We voegen er een vergulde ketting aan toe.
Une montre femme en or jaune 18 carats avec bracelet plaqué or à réparer. Nous y ajoutons une chaîne en plaqué or.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#226
Een tafel in Lodewijk XV-stijl, met een lade, een marmeren blad en versierd met marqueterie.
Une table de style Louis XV, avec un tiroir, une tablette en marbre et décorée de marqueterie.No longer availableDim. 106 x 67,5 x 78,5 cmEstimate: € 260/300 -
#667
Een lot Aziatisch porseleinen borden, waarbij drie met Imaridecor en twee naar het Chine de Commande. Diverse leeftijden. Enkele beschadigingen.
Lot d'assiettes en porcelaine d'Asie, trois à décor Imari et deux à la Chine de Commande. Âges diverses. Quelques dégâts.No longer availableDim. Ø 22 - 23,5 cmEstimate: € 60/100 -
#3
Een messingen klokje onder glazen stolp.
Une horloge en laiton sous un dôme de verre.No longer availableDim. h: 22,5 cmEstimate: € 40/50