Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een zwaardbajonet met houten handgreep.
Een zwaardbajonet met houten handgreep.

Een zwaardbajonet met houten handgreep.

Une baïonnette épée avec manche en bois.
Dim. L:71cm
SKU: 2806220621.
Auction day: 29 June 2022 19:00
Catalogue #621
Estimate: € 60 / 100
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #664
    Lepicier, Moulins-Engilbert

    Een oeil-de-boeufklok in houten kast met parelmoeren inlegwerk rond de wijzerplaat.

    Une horloge oeil-de-boeuf en bois avec incrustation de nacre autour du cadran.
    No longer available
    Dim. H:62cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #601
    Nadal

    Een beeldje van Spaans porselein. Genummerd.

    Une figurine de porcelaine espagnole. Numérotée.
    No longer available
    Dim. h: 37 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #94
    Lepic

    “Markttafereel te rue Colincourt bij Montmartre”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    "Scène de marché rue Colincourt près de Montmartre". Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 50 x 40 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #576

    Een moderne vitrinekast met gebogen glazen en vier schappen.

    Une vitrine moderne avec verre bombé et quatre étagères.
    No longer available
    Dim. h 180 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #12
    Louis Clesse
    Period: 1889 - 1961

    “Straatzicht”. Een ets. Gesigneerd buiten de plaat.

    "Vue sur la rue". Une gravure. Signée à l'extérieur de la plaque.
    No longer available
    Dim. 25 x 35 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #309

    Een meerkleurig Italiaans aardewerken koffieserviesje voor zes personen, versierd met decor van putti in reliëf.

    Service à café pour six personnes en faïence italienne multicolore, décoré de putti en relief.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #564
    Goebel, West-Germany

    “Wir gratulieren”. Een groepje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Onderaan gemerkt. No. 260 F. Gesigneerd door de decorateur.

    «Wir gratulieren». Un groupe de biscuits multicolores de la série de M.I. Hummel. Marqué en bas. no. 260 F. Signé par le décorateur.
    No longer available
    Dim. h: 16,5 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #596

    Een wit kamerscherm versierd met palmbomen.

    Paravent blanc à décor de palmiers.
    No longer available
    Dim. h: 180,5
    Estimate: € 150 / 180
  • #644
    Steiff

    Een winkelmodel Ezel. Exclusief stuk, niet bestemd voor productie.

    “Ane”. Un modèle de boutique. Pièce exclusive, non destinée à la production.
    No longer available
    Dim. H 125 x L 135
    Estimate: € 350 / 450
  • #423
    Goebel, Germany

    “Frühling” & “Herbst”. Twee beeldjes van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Beide gemerkt onderaan. No. 141/V & 142/V.

    « Fruhling » et « Herbst ». Deux figurines en biscuit multicolore de la série de M.I. Hummel. Les deux marqués en bas. no. 141/V & 142/V.
    No longer available
    Dim. h: 27 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #438
    Goebel, Germany

    “Schneiderlein”. Een beeldje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Onderaan gemerkt. No. 308. 1972.

    "Schneiderlein". Une figurine de biscuit multicolore de la série de M.I. Hummel. Marqué en bas. no. 308. 1972.
    No longer available
    Dim. h: 15 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #26

    Een armstoel met gecapitonneerde roodlederen bekleding in Lodewijk XV-stijl.

    Fauteuil capitonné de cuir rouge de style Louis XV.
    No longer available
    Dim. H:115cm
    Estimate: € 35 / 45
View all auction items ›

Veiling 28 & 29 Juni 2022

Afhaling van de goederen  kan nog in de week van 4 t.e.m. 8 juli van 10.00 tot 12.00 en 14.00 tot 17.00. Steeds op afspraak!

28 June 2022 19:00
29 June 2022 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 29 June 2022 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More