#200
Een 18 K geelgouden schakelarmband met gegraveerde tussenstukken.
#95
Une broche en or jaune 18 carats en forme de scarabée sertie d'émail, d'une perle, de petits diamants et de deux rubis.No longer availableDim. 8,58 gEstimate: € 200 / 300 -
#557
Een met been bezette vijfdelige toiletset met gegraveerde decors.
#563
#419
“Petite grise”. Olieverf op board.
#365
Un ensemble de pièces en argent : 7 pièces Jeux Olympiques de Moscou 1980, conçu en 1977. 5 et 10 roubles 900/1000 argent. Dans un écrin de luxe. FDC. Environ 137 grammes.No longer availableEstimate: € 45 / 55 -
#526
#678
Een koperen luchtertje met vijf lichtpunten en versierd met roze glazen bollen.
#586
#416
Drie lage Chinese houten bankjes.
#388
Een klein Japans porseleinen halsvaasje.
#64Kurt PeiserPeriod: 1887 - 1962
“Kinderen op het strand”. Aquatint. Gesigneerd.
"Enfants sur la plage". Aquatinte. Signée.No longer availableDim. 42 x 28 cmEstimate: € 60 / 80