Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een zware metalen kandelaar, gemonteerd als lamp.

Een zware metalen kandelaar, gemonteerd als lamp.

Candélabre massif en métal. Monté en lampe.
SKU: 1512200485.
Category: Verlichting.
Auction day: 16 December 2020 19:00
Catalogue #485
Estimate: € 60 / 80
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #71

    Een paar metalen lampenvoeten, versierd met oude schoenleesten.

    Paire de pieds de lampes en métal orné de formes de souliers anciennes en bois.
    No longer available
    Dim. h: 54 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #192

    Een bronzen luchter met tien lichtpunten en albasten kappen.

    Un lustre en bronze avec dix points lumineux et abat-jour en albâtre.
    No longer available
    Dim. Ø: 102 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #680

    Een vol messingen luchter met tien lichtarmen.

    Un lustre en laiton massif avec dix bras lumineux.
    No longer available
    Dim. h: 55 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #347

    Een lot van zeven verschillende appliques met glazen kapjes.

    Un lot de sept appliques en verre différentes.
    No longer available
    Dim. h: 30 cm
    Estimate: € 70 / 80
  • #123

    Een schemerlampje met messingen voet en met kapje van monochroom wit porselein, versierd met taferelen in reliëf.

    Une lampe de table avec une base en laiton et un abat-jour en porcelaine blanche monochrome, décorée de scènes en relief.
    No longer available
    Dim. h: 59 cm
    Estimate: € 150 / 160
  • #515

    Een verguld messingen luchter, versier met strikken en bladeren en met zeven glazen kappen.

    Lustre en laiton doré décoré de noeuds et de feuilles et avec sept abat-jour en verre.
    No longer available
    Dim. H. 90 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #555

    Een hangluchtertje met zes lichtpunten en versierd met kristallen pendeloques. XIXe eeuw.

    Petit lustre à six lumières décoré de pendeloques en cristal.
    No longer available
    Dim. h: 60 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #203

    Een messingen luchter met een geslepen en gesatineerde glazen centrale coupe en met drie bloemvormige kapjes.

    Lustre en laiton aux abat-jour en forme de fleurs et coupe centrale en verre taillé et satiné.
    No longer available
    Estimate: € 120 / 200
  • #495

    Een luchter met vijf dubbele lichtarmen, versierd met kristallen pendeloques.

    Un lustre à cinq bras doubles, décoré de pendentifs en cristal.
    No longer available
    Dim. h: 65 cm
    Estimate: € 200 / 220
  • #181

    Een paar deels vergulde bronzen kandelaars in empirestijl, gedragen door een damesfiguur.

    Une paire de bougeoirs en bronze partiellement doré de style Empire, portés par une figure de dame.
    No longer available
    Dim. h: 47 cm
    Estimate: € 900 / 1000

Other lots in this auction

  • #301

    Serie van zes gekleurde waterglazen van geslepen kristal met een vergulde fries.

    Série de six verres à eau en cristal taillé de couleur avec une frise plaquée or.
    No longer available
    Dim. h: 13,5 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #547
    Capodimonte

    Een paar boekensteunen van deels verguld en gepolychromeerd biscuit met beeltenissen van Cleopatra en Toetanchamon naar ontwerp van Eduardo Tasca. Gelimiteerde genummerde editie.

    Une paire de serre-livres en biscuit polychrome partiellement doré avec des images de Cléopâtre et Toutankhamon d'après un dessin d'Eduardo Tasca. Edition numérotée limitée.
    No longer available
    Dim. h: 43 & 44 cm
    Estimate: € 160 / 180
  • #473
    Maryse Rayn
    Period: °1958

    Personage. Keramiek met lichte glazuur. Gesigneerd en gedateerd 2005.

    Personnage. Céramique à glaçure claire. Signé et daté 2005.
    No longer available
    Dim. H. 55 cm
    Estimate: € 120 / 150
  • #139
    Paul Schouten

    “Oogsttafereel met een hooiwagen met twee paarden”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.

    Scène de récolte avec un chariot à foin avec deux chevaux . Huile sur panneau. Signé.
    No longer available
    Dim. 78 x 115 cm
    Estimate: € 500 / 600
  • #410

    Een paar ijzerhouten piëdestals met marmeren blad.

    Une paire de piédestaux en bois de fer avec dessus en marbre.
    No longer available
    Dim. h: 91 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #528

    Vier diverse vaasjes. Een vierkant van glaspasta met meiklokjes, gemerkt Daum Nancy (H. 11,5 cm, schilfer aan de voet), een balustervormig met geëmailleerd bloemenmotief op messing, een van beschilderd opaline, gemerkt Novelty (H. 23 cm) en een kleine pique-fleurs van iriserend glas in de geest van Loetz.

    Quatre vases divers. Un carré de pâte de verre avec des muguets, marqué Daum Nancy (H. 11,5 cm, flocon à la base), de forme balustre à motif floral émaillé sur laiton, un en opaline peinte, marqué Nouveauté (H. 23 cm) et un petit pique-fleurs de verre irisé dans l'esprit de Loetz.
    No longer available
    Estimate: € 150 / 200
  • #187

    “Vrouw in klederdracht van de jaren ‘20, leunend tegen muurtje met sfinxen”. Een groep van brons en wit marmer. Marmer gerestaureerd.

    Femme en costume des années 1920. Appuyée contre un petit mur décoré de sphinx. Groupe en bronze et marbre blanc. Restauration au marbre.
    No longer available
    Dim. h: 51 cm
    Estimate: € 220 / 280
  • #509
    Rita Reychler
    Period: 1933 - 2020

    Een kruisvormige assemblage met olieverfschilderij op paneel.

    Assemblage en forme de croix avec peinture à l’huile sur panneau.
    No longer available
    Dim. 120 x 160 cm
    Estimate: € 150 / 300
  • #497
    Ernest Chiwaridzo

    Een personage van gebeeldhouwd serpentijnsteen. Shona Zimbabwe, gesigneerd en gedateerd.

    Un personnage en pierre serpentine sculptée. Shona Zimbabwe, signé et daté.
    No longer available
    Dim. H. 26 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #191

    Een bronzen beeld van een dame in Egyptisch geïnspireerde klederdracht in art decostijl. Gemerkt.

    Une statue en bronze d'une dame en costume d'inspiration égyptienne de style Art Déco. Marquée.
    No longer available
    Dim. h: 58 cm
    Estimate: € 160 / 200
  • #366

    Een vierkant hardhouten tafeltje met groen marmeren blad. Schilfer aan het blad.

    Une table carrée en bois dur avec une tablette en marbre vert. Eclat à la tablette.
    No longer available
    Dim. 45 x 50 x 50 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #332

    Een lot van vijftien houten presenteerblokjes uit de reeks van M.I. Hummel in diverse maten.

    Un lot de quinze cubes de présentation en bois de la série par M.I. Hummel dans différentes tailles.
    No longer available
    Dim. h: 4, 8 & 16 cm
    Estimate: € 40 / 50
View all auction items ›

Veiling 15 & 16 december 2020

700 Loten - de veiling is volledig. We gaan de dagen opsplitsen in 2 keer 350 loten, 2de dag begint dus met 351. Deze veiling gebeurt zonder tentoonstelling en zonder publiek. Enkel te volgen via onze website.

15 December 2020 19:00
16 December 2020 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 16 December 2020 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More