Other lots in this auction
-
#264
Een lot van drie gepatineerde plaasteren beelden, bestaande uit een meisjesbuste, een houtbewerker en een piëta. We voegen er een groepje van een jongen op een tak van kunststof aan toe. Enkele zeer kleine schilfers.
A lot of three patinated plaster sculptures, consisting of a girl's bust, a woodworker and a pieta. We add a group of a boy on a plastic branch. Some very small flakes.No longer availableOnline onlyDim. h: 19 - 26 cmEstimate: € 60 / 80 -
#156Crystal Maastricht
Een paar kleine vaasjes in gegoten kristal, blauw en mauve in de massa.
A few small vases in molded crystal, blue and mauve in the mass.No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. h 10 cmEstimate: € 35 / 45 -
#111
Een houten klokje naar Art Deco model, 1945
A wooden clock after Art Deco model, 1945No longer availableOnline onlyActive bid: 8.00 €Dim. 20 x 28 cmEstimate: € 30 / 35 -
#279Santucci Deruta
Een dekselpot en een fruitschaal van Italiaans majolica. Onderaan gemerkt.
Un pot à couvercle et un bol de fruits en majolique italienne. Marqués en bas.No longer availableOnline onlyActive bid: 11.00 €Dim. h: 36 cm Ø: 36 cmEstimate: € 25 / 30 -
#282
Een antiek schoteltje van meerkleurig Vietnamees (?) porselein met een deocr van bloemen en vlinders. Onderaan gemerkt.
An antique dish of multi-coloured Vietnamese (?) porcelain with a decoration of flowers and butterflies. Marked at the bottom.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. Ø: 17 cmEstimate: € 40 / 50 -
#278
Een lot luxe parfumstalen van verschillende merken waaronder: Armani, Ace, Davidoff, Joop, Scherrer, Van Cleef & Arpels, Versace. e. a.
No longer availableOnline onlyActive bid: 25.00 €Estimate: € 40 / 80 -
#61
Vijf boeken m.b.t. wapens.
Five books on weapons.No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Estimate: € 25 / 35 -
#183
Commode met drie laden van gefineerd hout in transitionele stijl. Marmeren blad. Begin XXste eeuw (blad gebroken).
Commode à trois tiroirs en bois plaqué de style transitionnel. Feuille de marbre. Début XXème (tablette cassée).No longer availableOnline onlyDim. 80 x 77 x 38 cmEstimate: € 40 / 60 -
#108
Een metalen inktpothouder met twee uit glas gesculpteerde inktpotjes en bijgevoegd modern pennetje met veer.
A metal inkwell holder with two inkwells sculpted from glass and an attached modern pen with feather.No longer availableOnline onlyActive bid: 11.00 €Dim. 9 x 24 cmEstimate: € 25 / 35 -
#287Goebel, Germany
“Carrollers”. Een groepje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Gemerkt.
"Carrollers". Un groupe de biscuits multicolores de la série par M.I. Hummel. Marqué.No longer availableOnline onlyActive bid: 18.00 €Dim. h: 13,5 cmEstimate: € 40 / 50 -
#94
Drie glazen asbakken waarvan één in de vorm van een hoge hoed.
Three glass ashtrays, one in the shape of a top hat.No longer availableOnline onlyDim. h: 3 - 6,5 cmEstimate: € 25 / 35 -
#83
Een lot van 2 messing bellen, waarvan de kleinste met gegraveerde tekst “Stad Mechelen Klokkenwerpen 1967”.
lot of 2 brass bells, the smallest with engraved text "Stad Mechelen Klokkenwerpen 1967".No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Dim. 16 x Ø17cmEstimate: € 25 / 75