#127
Een met bloemen gegraveerd zilveren vaasje. Gemerkt.
#128
Een bronzen kandelaar met vijf lichtarmen in de vorm van bloemenranken.
#627Jan LuijkenPeriod: 1649 - 1712
“De mislukten aanslag des Hertogen van Anjou op Antwerpen in den jaare 1583”. Een XVIIe eeuwse gravure.
“De mislukten aanslag des Hertogen van Anjou op Antwerpen in den jaare 1583”. Gravure du XVIIe siècle.No longer availableDim. 28 x 35 cmEstimate: € 100 / 150 -
#217Frans De BeulPeriod: 1849-1919
“Herder met zijn kudde”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Berger et son troupeau”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 26 x 38 cmEstimate: € 120 / 200 -
#668
Een smeedijzeren staande lamp met een messingen plaquette van Sint Joris.
#656
Een Chinees hardhouten salontafel.
#358
Oude bronzen plaquette van een kindje. Gesigneerd.
Une ancienne plaquette en bronze d’enfant. Signée.No longer availableDim. L. 26 cmEstimate: € 45 / 50 -
#591
Een gestileerd hoofd van wit marmer.
Tête stylisée en marbre blanc.No longer availableDim. h: 55 cmEstimate: € 360 / 380 -
#796Kebe, Danmark
Een paar designfauteuls van chroom en fluweel. Lichte slijtage.
Paire de fauteuils “design” en chrome et velours. Petites usures.No longer availableDim. 77 x 65 cmEstimate: € 400 / 600 -
#609Hubert De VriesPeriod: 1899-1979
“Marine”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Marine”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 29 x 34 cmEstimate: € 200 / 250 -
#388Val Saint-Lambert
Vier stuks kristal: twee kleurloze asbakken (1 zonder merk) en twee rode vazen.
Quatre pièces de cristal: deux cendriers incolores (1 sans marque) et deux vases rouges.No longer availableDim. H. 19 & 34 cmEstimate: € 25 / 40 -
#165Georgina von Etzdorf
Twee dezelfde sjaals in verschillende kleuren van rayon en polyester.
Deux châles semblables de différentes couleurs en rayon et polyester.No longer availableDim. 150 x 18 cmEstimate: € 60 / 100