Similar lots by type
-
#810
Een luchter van smeedijzer en koper met een centrale lamp en zijdelings twee paar lampen. Versierd met bladmotieven en maskers. Omstreeks 1900.
Lustre en fer forgé et cuivre avec lampe centrale et deux paires de lampes sur les côtés. Décor de fleurs et de masques. Vers 1900.No longer availableDim. H. 158 cmEstimate: € 100/150 -
#360Michael Kors
Een verguld roestvrij stalen dameshorloge met polsband van staal en hoorn en in originele doos met certificaat.
Une montre pour dames en acier inoxydable dorée avec bracelet en acier et corne, dans son emballage d’origine et avec certificat.No longer availableEstimate: € 150/200 -
#375Guess
Een rooskleurige roestvrij stalen dameshorloge. In originele doos met certificaat.
Une montre pour dame en acier inoxydable rose dans son emballage d’origine et avec certificat.No longer availableEstimate: € 100/150 -
#515
Een luchter van Venetiaans glas met tien lichtpunten en bladvormige versieringen. Beschadigingen.
Un lustre en verre vénitien avec dix points lumineux et décoration de feuilletage. Dégâts.No longer available -
#809Charles Demets
Eikenhouten art nouveau hoekkapstok met links een spiegeldeurtje, rechts vier koperen haken en een glazen opbergvak voor foto’s of brieven. Versierd met twee aquarellen gesigneerd en gedateerd 1900 en 1914.
Porte manteau d’encoignure art nouveau en chêne. A gauche une porte au miroir, à droite quatre crochets et une étagère en verre pour des photos ou des lettres. Décoré de deux aquarelles signées et datées 1900 et 1914.No longer availableDim. H. 62 cmEstimate: € 200/300 -
#105
Een paar 18 karaats wit gouden oorbellen bezet met twee kleuren diamant met een gezamenlijk gewicht van ± 1,50 ct.
Paire de boucles d’oreilles en or blanc 18 ct serties de diamants en deux couleurs ayant un poids total de ± 1,50 ct.No longer availableDim. 10,70 gEstimate: € 1500/1700 -
#5
Vijf verschillende paternosters één ervan in het origineel zakje.
Cinq différents chapelets dont un avec pochette d’origine.No longer availableEstimate: € 100/150 -
#345
Een 18 karaats wit gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 1,40 ct.
Une bague en or blanc sertie de brillants ayant un poids total de +- 1,40 ct.No longer availableDim. 3,62 gEstimate: € 2200/2300 -
#385Gino Milano
Een roestvrij stalen herenhorloge. Quartz.
Une montre pour homme. Quartz.No longer availableEstimate: € 50/100 -
#727
Een siervaas van meerkleurig aardewerk met twee handvatten en een decor van een boerin in een cartouche op blauwe fond.
Un vase décoratif en faïence polychrome avec deux poignées, décor de paysanne en cartouche sur fond bleu.No longer availableEstimate: € 100/120 -
#365
Een 18 karaats wit gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 2,38 ct. en een saffier van ± 1,53 ct.
Une bague en or blanc sertie de brillants ayant un poids total de +- 2,38 ct et un saphir ayant un poids de 1,53 ct.No longer availableDim. 8,37 gEstimate: € 2200/2400 -
#565
Twaalf zilveren dessertlepeltjes 800‰ met gegraveerd bloemmotief. Gemerkt en in originele doos.
Douze petites cuillères à dessert en argent 800 ‰ avec décor gravé de fleurs. Avec poinçon et dans sa boîte d’origine.No longer availableDim. 235,34 gEstimate: € 120/150 -
#335
Een 18 karaats rooskleurige gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,64 ct. en agaat.
Une bague en or rose de 18 carats sertie de brillants ayant un poids total de +- 0,64 ct et une agate.No longer availableDim. 22,40 gEstimate: € 1000/1200 -
#85Mont Blanc Meisterstuck
Een zwart en vergulde rollerpen. Gemerkt.
Rollerpen en noir et doré. Avec marque.No longer availableEstimate: € 150/250 -
#70
Een halssnoer en een broche van koraal. We voegen er een art deco hanger van zilver bezet met markasiet en agaat aan toe.
Collier et broche en corail. Ainsi qu’un pendentif art déco en argent serti de marcasite et d’agate.No longer availableEstimate: € 100/150 -
#60
Een slavenarmband van zilver en hoorn met een dubbele drakenkop.
Bracelet d’esclave en argent et corne orné d’une double tête de dragon.No longer availableEstimate: € 50/80 -
#55Dialogue
Een zilveren vulpen met ‘Iridium-point’.
Stylo en argent à la pointe d’iridium.No longer availableEstimate: € 20/25 -
#340Michael Kors
Een rooskleurige roestvrij stalen dameshorloge in originele doos.
Une montre pour dames en acier inoxydable dans son emballage d’origine.No longer availableEstimate: € 100/150 -
#355
Een 18 karaats wit gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,80 ct. en parelmoer.
Une bague en or blanc sertie de brillants ayant un poids total de +- 0,80 ct et perles.No longer availableDim. 13,61 gEstimate: € 1400/1500 -
#370
Een parelsnoer met 18 karaats geel gouden slot.
Un collier de perles avec un fermoir en or jaune 18 ct.No longer availableEstimate: € 140/180 -
#380Euroconsumers
Een dames-en een herenhorloge van roestvrij staal met lederen armband. In originele doos.
Une montre pour dame et une montre pour homme en acier inoxydable avec bracelets en cuir. Dans leur emballage d’origine.No longer availableEstimate: € 80/150 -
#350
Een 18 karaats wit gouden schakelarmband bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 2,80 ct.
Un bracelet à maillons en or blanc serti de brillants ayant un poids total de +- 2,80 ct.No longer availableDim. 46,42 gEstimate: € 3200/3400 -
#500
Een vergulde spiegel in Lodewijk XV-stijl. Bovenaan versierd met een rocaille.
Un miroir doré style Louis XV. Décoration rocaille au dessus.No longer availableDim. H. 181 cm -
#390Mercedes-Benz collection
Een herenhorloge met lederen polsband in originele doos. Quartz.
Une montre pour homme avec bracelet en cuir dans son emballage d’origine. Quartz.No longer availableEstimate: € 100/150
Other lots in this auction
-
#717
Een eikenhouten kastje met een grote en een kleine paneeldeur en bovenaan een lade. XIXe eeuw.
Une armoire en chêne avec une petite porte et une grande porte et un tiroir. XIXième siècle.No longer availableDim. h: 140 cmEstimate: € 200/300 -
#215
Een 18 karaats wit gouden ring bezet met een in princesse geslepen cognackleurige diamant van ± 0,60 ct. en twee in markies geslepen diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,20 ct.
Une bague en or blanc sertie d’un diamant couleur cognac taillé en princesse de +- 0,60 ct et de deux diamants taillés en marquise avec un poids total de +- 20 ct.No longer availableDim. 5,03 gEstimate: € 750/850 -
#71Céramique Bruxelles
Een art deco vaasje van wit craquelé met een decor van een bloemenmand. Onderaan gemerkt. Model D501.
Vase art déco en faïence décoré d’un panier aux fleurs. Marque sous la base, modèle D501.No longer availableDim. h: 21 cmEstimate: € 36/40 -
#719Ion Atanasiu DelamarePeriod: 1955 - 2015
“Ritual” & “Umbre”. Gemengde techniek op papier. Gesigneerd en gedateerd 1992. En een grotere aquarel (30 x 21 cm) gedateerd 1992.
“Ritual” et “Umbre”. Technique mixte sur papier. Signée et datée 1992. Ainsi qu’une aquarelle plus grande (30 x 21 cm) datée 1992.No longer availableDim. 19 x 30 & 20 x 30 cmEstimate: € 200/240 -
#20
Een 18 karaats wit gouden en een 18 karaats geel gouden ring bezet met halfedelstenen.
Une bague en or blanc 18 ct et une bague en or jaune 18 ct serties de pierres semi-précieuses.No longer availableDim. 8 gEstimate: € 150/200 -
#462Jo Van Bouwel
“Compositie”. Gemengde techniek op papier. Gesigneerd.
“Composition”. Technique mixte sur papier. Signée.No longer availableDim. 26 x 39 cmEstimate: € 20/30 -
#132Franz MeertsPeriod: 1836 - 1896
“Jardinière met gedrapeerd tapijt”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
“Jardinière au tapis drapé”. Aquarelle sur papier. Signée.No longer availableDim. 41 x 21 cmEstimate: € 120/180 -
#478
Twee replica’s van precolombiaanse urnen van gekleurd aardewerk.
Deux répliques d’urnes précolombiennes en faïence polychrome.No longer availableDim. H. 33 & 20 cmEstimate: € 40/50 -
#427
Een gevarieerd lot porselein en aardewerk, bestaande uit een Chinese wijze, een Japans dekseldoosje, twee Chinese vaasjes, een eivormige dekseldoos en siervaas, een mandje, enz.
Lot varié de porcelaines et de faïences comprenant un sage chinois, une boîte japonaise, deux petits vases chinois, une boîte ovoïde et vase, une corbeille etc.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#84
Een wandversiering van gesculpteerd hout in gotische stijl.
Panneau mural en chêne sculpté de style gothique.No longer availableEstimate: € 60/80 -
#139
“Bomen”. Olieverf op doek. Zonder signatuur. XIXe eeuw.
“Arbres”. Huile sur toile. Pas de signature. XIXième siècle.No longer availableDim. 35 x 27 cmEstimate: € 120/180 -
#328
Twee kunstboeken:-”Expressionisme”. 1988.-”Vanitas revisited”. 2013.
Deux livres d’art : - “Expressionisme”. 1988.- “Vanitas revisited”. 2013.No longer availableEstimate: € 25/40