Other lots by Il Bisonte
#770Il Bisonte
Drie verschillende sigaren etuis van bruin en zwart leder.
Trois différents étuis à cigares en cuir brun et noir.No longer availableDim. 14 x 10 cmEstimate: € 60/100 -
#465Il Bisonte
Een bruin lederen aktetas.
Mallette en cuir brun.No longer availableDim. 36 x 45 cmEstimate: € 250/300
#391
Een lot gevarieerd lot glaswerk met verzilverd metalen deksels en monturen.
Un lot de verre varié, couvercles en métal argenté et montures.No longer availableEstimate: € 60/100 -
#703Val St. Lambert
#74Marcelle Meyers
“De Alzette bij Biggen”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
#60
Een 18 karaats geel gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,67 ct. en topazen met een gezamenlijk gewicht van ± 2 ct.
Bague en or jaune 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,67 c et de topazes ayant un poids total de ± 2 ct.No longer availableDim. 9,33 gEstimate: € 900/1000 -
#165Georgina von Etzdorf
Twee dezelfde sjaals in verschillende kleuren van rayon en polyester.
#245Annyta Lolyta
Een handbeschilderde fluwelen wintersjaal van chialingo rood.
Châle d’hiver en velours peint à la main en rouge chialingo.No longer availableDim. 180 x 40 cmEstimate: € 70/130 -
#772
#433
Een lot kristal, bestaande uit een kleurloze vaas met tinnen monturen, een blauwe vaas, een blauwe asbak, een rode pul en een deels gesatineerd kleurloos vaasje.
Un lot de cristal, comprenant un vase incolore et montures en laiton, un vase bleu, un cendrier bleu, une chope rouge et un vase partiellement satiné et incolore.No longer availableDim. h: 6 - 26 cmEstimate: € 40/50 -
#559
Een paar stadsgezichten. Gemengde techniek op papier. Draagt een monogram.
#266
Een zwart lederen Chesterfieldsofa. Drie plaatsen.
#590
Een 18 karaats wit en geel gouden ring bezet diamanten oude slijp met een gezamenlijk gewicht van ± 0,12 ct. een centrale briljant van ± 0,15 ct. en twee saffieren met een gezamenlijk gewicht van ± 0,10 ct.
Bague en or blanc et jaune 18 ct sertie de diamants de taille ancienne ayant un poids total de ± 0,12 ct, d’un brillant central de ± 0,15 ct et de deux saphirs ayant un poids total de ± 0,10 ct.No longer availableDim. 3,69 gEstimate: € 400/500 -
#677
Bar en bois dur chinois à décor sculpté d’oiseaux et de fleurs. L’intérieur tournant à deux tiroirs, une cave à bouteilles ainsi que des places pour des bouteilles dans les portes. Tablette abattante. Sur roulettes.No longer availableDim. 106 x 88 x 55 cmEstimate: € 200/240