#102
“Portret van een jonge vrouw met juwelen”. Olieverf op doek. Omstreeks 1800. Herdoekt.
”Portrait de jeune femme aux bijoux”. Huile sur toile. +- 1800. Retoilée.No longer availableDim. 60 x 50 cmEstimate: € 200 / 300 -
#161
Bronzen kerkkandelaar gemonteerd als lamp.
#50
Bague en or jaune 18 ct sertie de trois saphirs ayant un poids total de ± 0,30 ct.No longer availableDim. 2,22 gEstimate: € 200 / 300 -
#420
Een 18 karaats wit gouden ring bezet met een tijgeroog van ± 8 ct.
Bague en or blanc 18 ct sertie d’un oeil de tigre de ± 8 ct.No longer availableDim. 7,50 gEstimate: € 400 / 500 -
#322
Een schouwspiegel met houten lijst met schildpad.
#584Gaston BogaertPeriod: 1918-2008
“L’attente”. Litho. Genummerd 51/150.
“L’attente”. Litho. Numérotée 51/150.No longer availableDim. 50 x 45 cmEstimate: € 100 / 150 -
#373
Een goudweegschaaltje met gewichtjes in houten etui. Eén gewichtje manco.
#676
#38
Een lot van vier vazen en een coupe van blauw glas.
#75Mali’Parmi
Twee handtassen van bruine en grijze raffia.
Deux sacs à main en raphia brun et gris.No longer availableEstimate: € 40 / 80 -
#686
#607Michelle Wiser
“San Angel”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
“San Angel”. Aquarelle sur papier. Signée.No longer availableDim. 64 x 50 cmEstimate: € 40 / 50