Other lots by Prada Milano
-
#131Prada Milano
Een cognac en malvakleurige documenthouder van leder met rits. In originele doos en met certificaat.
Porte-documents en cuir couleur cognac et malva avec fermeture éclair. Dans la boîte d'origine et avec certificat.No longer availableDim. 9 x 18 cmEstimate: € 200 / 300 -
#123Prada Milano
Een zwart saffiano lederen kaart en documenthouder. In originele doos en met certificaat.
Porte-cartes et porte-documents en cuir saffiano noir. Dans la boîte d'origine et avec certificat.No longer availableDim. 12 x 20 cmEstimate: € 200 / 300
Similar lots by type
-
#221Delvaux, Bruxelles
Een portefeuille van bruin toile de cuir.
Un portefeuille en toile de cuir marron.No longer availableDim. 12,5 x 10,5 cmEstimate: € 200 / 250 -
#606
Een handgeweven wollen deken. Mali, bocht van de Niger.
Une couverture en laine tissée à la main. Mali, boucle du Niger.No longer availableDim. 243 x 126 cmEstimate: € 25 / 40 -
#201Delvaux, Bruxelles
Een handtas van bruin toile de cuir.
Un sac à main en toile de cuir marron.No longer availableEstimate: € 280 / 350 -
#211Delvaux, Bruxelles
Een ‘D’-pochette, groot model, van bruin leder.
Une pochette "D", grand modèle, en cuir marron.No longer availableDim. 12,5 x 16 cmEstimate: € 200 / 250 -
#167Delvaux, Bruxelles
Een zwart lederen handtas. Model Eugène’.
Un sac à main en cuir noir. Modèle Eugène'.No longer availableEstimate: € 580 / 650 -
#143Delvaux, Bruxelles
Een bruin lederen handtas. Met certificaat ‘Songe Trotteur Ravello’.
Sac à main en cuir brun. Avec certificat “Songe Trotteur Ravello”.No longer availableEstimate: € 350 / 450 -
#191Delvaux, Bruxelles
Een miniatuur handtasje (Delvaux Charm) van pistachegroen leder, model ‘Madame’.
Un sac à main miniature (Charme Delvaux) en cuir vert pistache, modèle 'Madame'.No longer availableDim. 7 x 9 cmEstimate: € 330 / 380 -
#215Delvaux, Bruxelles
Een vintage handtas van zwart slangenleder.
Un sac à main vintage en cuir de serpent noir.No longer availableEstimate: € 100 / 150 -
#203Delvaux, Bruxelles
Een pochette van toile de cuir.
Une pochette en toile de cuir.No longer availableDim. 11,5 x 17,5 cmEstimate: € 170 / 200
Other lots in this auction
-
#620
Een 18 karaats geel gouden ring bezet met diamanten in hartvorm met een gezamenlijk gewicht van ± 0,70 ct. en een centrale calcedoon cabochon van ± 14 ct.
Bague en or jaune 18 ct sertie de diamants en forme de coeur ayant un poids total de ± 0,70 ct et d’un cabochon de calcédoine central de ± 14 ct.No longer availableDim. 10,90 gEstimate: € 1600 / 1800 -
#351Val Saint Lambert
Een havik en een presse-papier van geslepen kleurloos kristal. We voegen er een schelpje van St. Louis aan toe.
Un faucon et un presse-papiers en cristal incolore taillé. On y ajoute une coquille de Saint Louis.No longer availableDim. H: 5-18 cmEstimate: € 60 / 80 -
#307
Een lot van 33 eieren van diverse mineralen en één van aardewerk. In twee wit aardwerken kommen.
Un lot de 33 oeufs de divers minéraux et un de faïence. Dans deux bols en faïence blanche.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#25Karel De BauwPeriod: 1909-2002
“De molen van O.L.V.-Lombeek”. Een inkttekening op papier. Gesigneerd en gedateerd 1962.
"Le moulin d'O.LV.-Lombeek". Un dessin à l'encre sur papier. Signé et daté 1962.No longer availableDim. 30 cm x 26 cmEstimate: € 30 / 40 -
#213
‘Vrouwe Justitia”. Een bronzen beeld op marmeren sokkel. Weegschaal manco.
"Dame Justice". Une statue en bronze sur un socle en marbre. Balance manque.No longer availableDim. h: 46 cmEstimate: € 180 / 240 -
#632
“Abstract”. Inkt op papier. Onleesbaar gesigneerd.
"Abstrait". Encre sur papier. Signé illisible.No longer availableDim. 14 x 18,5 cmEstimate: € 200 / 240 -
#655
Vaas van veelkleurig Chinees porselein.
Vase en porcelaine de Chine multicolore.No longer availableDim. H: 42cmEstimate: € 40 / 50 -
#296
Twee verschillende gebeeldhouwde armstoelen in Régencestijl, bekleed met naaldwerk.
Deux fauteuils sculptés différents de style Régence, tapissés à l'aiguille.No longer availableDim. h: 110 en 125 cmEstimate: € 120 / 200 -
#463
Een schemerlamp op verchroomde voet met kunststoffen kap.
Une lampe de table sur une base chromée avec un abat-jour en plastique.No longer availableDim. h: 43 cmEstimate: € 50 / 80 -
#564
“Portret”. Olieverf op paneel. Naar voorbeeld van Francesco Raibolini Francia.
Portrait. Huile sur panneau. D’après l'exemple de Francesco Raibolini Francia.No longer availableDim. 29,5 x 20 cmEstimate: € 120 / 200 -
#277
Een negentiende eeuwse dubbel muntenhoudertje. In sterling zilver.
Un porte-monnaie double du XIXe siècle. En argent massif.No longer availableDim. l: 5,5 cm 27,25 gEstimate: € 40 / 60 -
#460
Een 18 K witgouden ring bezet met een solitair van +- 0,42 ct. FVVS.
Une bague en or blanc 18 kt sertie d'un solitaire de +- 0,42 ct FVVS.No longer availableEstimate: € 550 / 650