Other lots by Delvaux
-
#157Delvaux
Een zwart lederen handtas, model ‘Souverain’. In originele doos.
Sac à main en cuir noir, modèle Souverain. Dans la boîte d’origine.No longer availableEstimate: € 300 / 400 -
#137Delvaux
Een zijden foulard in originele doos.
Foulard en soie dans la boîte d’origine.No longer availableDim. 88 x 86 cmEstimate: € 150 / 200
Other lots in this auction
-
#150
Een 18 karaats geel gouden halssnoer.
Collier en or jaune 18 ct.No longer availableDim. 33,13 gEstimate: € 800 / 1000 -
#161Jimmy Choo
Een zwart lederen handtas. Met stofhoes.
Sac à main en cuir noir. Avec sac protecteur.No longer availableEstimate: € 200 / 300 -
#746
Een paar kleine fauteuils, bekleed met grijs textiel. italiaans werk, 2007.
Paire de petits fauteuils recouverts de textile gris. Travail italien, 2007.No longer availableEstimate: € 100 / 120 -
#397
Een reeks van drie putti met bloemen van meerkleurig biscuit.
Suite de trois putti aux fleurs en biscuit polychrome.No longer availableDim. h: 18 cmEstimate: € 80 / 120 -
#294Louis Comhaire
“Spelende kat met bol wol”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1934.
“Chat jouant avec une boule de laine”. Huile sur toile. Signée et datée 1934.No longer availableDim. 25 x 30 cmEstimate: € 80 / 120 -
#735
Een mahoniehouten schrijfmeubeltje met vier laadjes in het bergvak onder het klapblad, een kleine lade voor inktpotjes, een uitschuifbaar blad en vier laden.
Scriban en acajou à quatre petits tiroirs et une étagère en dessous de l’abattant, un petit tiroir pour les encriers et une glissière e quatre tiroirs.No longer availableDim. h: 80 cmEstimate: € 100 / 120 -
#638
Twee porseleinen kopjes en twee schoteltjes met capucine decor, de ene met famille rose bloemen versierd, de andere in blauw en wit. Chinees werk, XVIIIde eeuw. Het famille rose kopje met een haarlijn, het blauw-witte schoteltje met wat craquelé.
Deux tasses et deux soucoupes à décor capucine, l’une à décor de fleurs famille rose, l’autre bleue et blanche. Travail chinois du XVIIIe siècle. La tasse famille rose au cheveu, la soucoupe bleue et blanche avec quelques craquelures.No longer availableEstimate: € 250 / 350 -
#705
Een antiek handgeknoopt Perzisch wollen karpet.
Carpette persane en laine. Nouée main.No longer availableDim. 216 x 127 cmEstimate: € 60 / 100 -
#365
Twee paar 18 karaats geel gouden oorbellen één bezet met turkoois.
Deux paires de boucles d’oreilles en or jaune 18 ct dont une sertie de turquoise.No longer availableDim. 2,75Estimate: € 100 / 150 -
#656
Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
Tapis persan en laine. Noué main.No longer availableDim. 353 x 247 cmEstimate: € 200 / 300 -
#16
Een eikenhouten armstoel met gecanneerde zit en rug.
Fauteuil en chêne à siège et dossier cannés.No longer availableEstimate: € 30 / 50 -
#647
Visser met een vislijn en zijn zoontje. Beeld van gesneden en opengewerkt ivoor. Eerste kwart XXste eeuw.
Pêcheur à la ligne et son fils. Sculpture en ivoire sculpté et ajouré. Premier quart du XXe siècle.No longer availableDim. H. 23,5 cmEstimate: € 300 / 400