Other lots by Delvaux
-
#157DelvauxEen zwart lederen handtas, model ‘Souverain’. In originele doos.
Sac à main en cuir noir, modèle Souverain. Dans la boîte d’origine.No longer availableEstimate: € 300 / 400 -
#137DelvauxEen zijden foulard in originele doos.
Foulard en soie dans la boîte d’origine.No longer availableDim. 88 x 86 cmEstimate: € 150 / 200
Other lots in this auction
-
#528Een gebeeldhouwd houten masker. Baoulé, Ivoorkust.
Masque en bois sculpté. Baoulé, Côte d’Ivoire.No longer availableDim. l: 75 cmEstimate: € 65 / 80 -
#460Een schakelketting, een armband en een paar oorbellen van zilver. 925 ‰
Chaîne à maillons, un bracelet et une paire de boucles d’oreilles en argent 925‰.No longer availableDim. 59,25 gEstimate: € 50 / 100 -
#769De Muenynck & De VisscherEen barometer van notenhoutfineer.
Baromètre en placage de noyer.No longer availableDim. l: 96 cmEstimate: € 80 / 120 -
#655Een handgeknoopt Oosters wollen karpet. Slijtage.
Une carpette d’Orient en laine nouée main. Usures.No longer availableDim. 248 x 168 cmEstimate: € 120 / 200 -
#545Roelant“Parkzicht”. Ets. Gesigneerd buiten de plaat en genummerd 26/75 buiten de plaat.
”Vue sur la parc”. Une eau-forte. Signée hors planche et numérotée 26/75 hors planche.No longer availableDim. 44 x 31 cmEstimate: € 50 / 60 -
#836KazakEen handgeknoopt wollen karpet. Te reinigen.
Carpette persane en laine nouée main. A nettoyer.No longer availableDim. 207 x 154 cmEstimate: € 40 / 60 -
#513Een gebeeldhouwd houten masker. Baoulé, Ivoorkust.
Masque en bois sculpté. Baoulé, Côte d’Ivoire.No longer availableDim. l: 46 cmEstimate: € 65 / 80 -
#724Een handgeknoopte Perzisch wollen karpet.
Carpette persane en laine. Nouée main.No longer availableDim. 184 x 94 cmEstimate: € 50 / 80 -
#73Een jachthond van bruingepatineerd zamak op marmeren sokkel.
Chien de chasse en régule à patine brune sur socle en marbre.No longer availableDim. H. 19 cmEstimate: € 35 / 50 -
#108Een honderdtal oude munten, waar van enkele Belgische zilveren munten (Leopold II, 50 BEF Minerva e.d.).
Une centaine de vielles pièces de monnaie dont quelques pièces belges en argent (Léopold II, 50 FB Minerve, etc.).No longer availableEstimate: € 25 / 30 -
#81Een koperen wandklok.
Pendule murale en cuivre.No longer availableDim. 43 x 39 cmEstimate: € 30 / 50 -
#576Een ‘Barcelona chair’ met ottoman van chroom en bekleed met zwart imitatieleer, naar ontwerp van Mies van der Rohe.
Barcelona chair et ottomane en chrome et simili noir, d’après le modèle de Mies van der Rohe.No longer availableEstimate: € 220 / 280

