#227DelvauxEen handtas van donkerbruin leder. In draagtas.
#163Delvaux, BruxellesEen vintage handtas van zwart slangenleder.
#147Een antieke krokodillenlederen handtas.
#230DelvauxEen lederen halsjuweel. In stofhoesje en etui.
#217DelvauxEen handtas van donkerblauw leder. Model ‘Souverain’. In draagtas.
#182“Romantisch landschap met personages, vee en een ruïne”
#266Een gebeeldhouwde tweedeurs vitrine in Lodewijk XV-stijl met een rocaille in de kuif.
#740Een toiletstoel gecamoufleerd als ladenkastje met klapblad en faux tiroirs. Engelse stijl. Binnenwerk verwijderd. Kleine letsels. Engels werk, XIXde eeuw.
Une chaise toilette camouflée en armoire à tiroirs à tabattant en faux-tiroirs. Style anglais. Intérieur non présent. Petits dégâts. Travail anglais, XIXème siècle.No longer availableDim. 57 x 60 x 45 cmEstimate: € 80 / 120 -
#771Een opgezet eekhoorntje op een tak.
Un écureuil empaillé sur une branche.No longer availableDim. h: 27 cmEstimate: € 30 / 50 -
#42Martin TengbergPeriod: 1877 - 1941“Mannenportret”. Olieverf op doek. Gemonogrameerd.
“Portrait d’un homme au chapeau”. Huile sur toile. Monogrammée.No longer availableDim. 24 x 21 cmEstimate: € 80 / 120 -
#832“La Légende de Roland”. Ed. Arcade 1966. 2 delen in stofhuls.
”La Légende de Roland”. Ed. Arcade 1966. En deux parties. Sous housse en tissu.No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#100Een 18 karaats geel goud geweven halssnoer. Lengte 25 cm.
#761Een gemberpot van meerkleurig Chinees porselein.
#205Een 18 karaats wit gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 1,02 ct.
Une bague en or blanc 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 1,02 ct.No longer availableDim. 4,70 gEstimate: € 1000 / 1200 -
#366Een antieke houten wieg.
#116Een eikenhouten klapsecretaire in Regencestijl met twee laden onder het klapblad.
Un secrétaire à pente en chêne, style Régence, à deux tiroirs sous la tablette.No longer availableDim. h: 95 cm b: 97 cmEstimate: € 100 / 120