Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 16 December Dag 1 #1-300
    • Wijnveiling 17 December 2025 Dag 2
    • Online Only Varia 15 December 2025
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een zwart lederen handtas. We voegen er een paars lederen tasje aan toe.
Chanel, Paris

Een zwart lederen handtas. We voegen er een paars lederen tasje aan toe.

Un sac à main en cuir noir. Nous ajoutons un petit sac en cuir mauve.
SKU: 2708190297.
Category: Mode.
Auction day: 27 August 2019 19:00
Catalogue #297
Estimate: € 80 / 120
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #147

    Een antieke krokodillenlederen handtas.

    Un sac à main antique en cuir de crocodile.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 80
  • #497

    Een antiek parasolletje met bovenaan fijn gesculpteerde motieven. sStof versleten. XIXe eeuw.

    Un parasol antique, le dessus de motifs finement sculptés. Tissu usuré. XIXème siècle.
    No longer available
    Dim. l: 101 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #148
    Delvaux, Bruxelles

    Een vintage handtas van zwart krokodillenleder. Jaren ‘60.

    Un sac à main vintage en cuir de crocodile. Années ‘60.
    No longer available
    Estimate: € 120 / 200
  • #217
    Delvaux

    Een handtas van donkerblauw leder. Model ‘Souverain’. In draagtas.

    Un sac à main en cuir bleu foncé. Modèle ‘Souverain’. Dans un sac de protection.
    No longer available
    Estimate: € 260 / 300
  • #227
    Delvaux

    Een handtas van donkerbruin leder. In draagtas.

    Un sac à main en cuir brun. Dans un sac de protection.
    No longer available
    Estimate: € 320 / 380
  • #230
    Delvaux

    Een lederen halsjuweel. In stofhoesje en etui.

    Un bijou de cou en cuir. Avec sac anti-poussières et étui.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 120
  • #163
    Delvaux, Bruxelles

    Een vintage handtas van zwart slangenleder.

    Un sac à main vintage en cuir de serpent noir.
    No longer available
    Estimate: € 200 / 260
  • #122

    Een lot, bestaande uit een oude hoedendoos, een hoed van Borsalino en een houten hoedenvorm.

    Un lot comprenant une ancienne boîte à chapeau, un chapeau Borsalino et un forme à chapeau en bois.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60

Other lots in this auction

  • #25
    Longines

    Dameshorloge van 18 karaats geel goud met lederen bandje.

    Une montre pour dames en or jaune 18 ct à bracelet en cuir.
    No longer available
    Estimate: € 200 / 220
  • #373

    “Le Printemps” & “L’ésté”. Twee sierborden van meerkleurig Frans aardewerk. Gedateerd 1786.

    ”Le Printemps” & “L’Esté”. Deux assiettes décoratives en faïence de France. Datées 1786.
    No longer available
    Dim. Ø: 25 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #575

    Een antiek Afrikaans houten masker op plexiglazen staander.

    Un masque africain antique sur support en plexi.
    No longer available
    Dim. 42 x 20 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #814
    Jules Van Paemel
    Period: 1896-1968

    “Landschap met hoeve”. Een gewassen pentekening. Gesigneerd.

    ”Paysage et fermette”. Un lavis. Signé.
    No longer available
    Dim. 45 x 60 cm
    Estimate: € 25 / 50
  • #738

    Een deels verzilverd koperen kistje, versierd met ingelegde motieven van been.

    Un coffret partiellement argenté, décorations de motifs incrustés en os.
    No longer available
    Dim. 20 x 23 cm
    Estimate: € 60 / 120
  • #855
    Leerdam Unica

    Langwerpige glazen vaas, onderaan gemerkt en gesigneerd Copier.

    Un long vase en verre, marque sous la base et signé Copier.
    No longer available
    Dim. H. 39 cm
    Estimate: € 60 / 70
  • #291

    Twee gebeeldhouwd houten ornamenten, waarbij één in Lodewijk XV-stijl met en schelp.

    Deux ornements en bois sculpté, dont un style Louis XV avec une coquille.
    No longer available
    Dim. l: 30 & 40 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #659
    Jean Decoen
    Period: 1890 - 1979

    “Ijspret”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1915.

    “Joies d’hiver”. Huile sur toile. Signée et datée 1915.
    No longer available
    Dim. 38 x 44 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #720

    Twee gefineerde kastjes op tapse poten, waarbij één met een lade en twee paneeldeurtjes en het ander met een opbergvak onder het klapblad bovenaan en met onderaan een lade.

    Deux petites armoires en bois de placage à pieds gainés, dont une avec un tiroir et deux portes à moulures, l’autre avec un rangement en dessous du dessus rabattable et un tiroir en dessous.
    No longer available
    Dim. b: 45 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #313

    Een bronzen stier.

    Un taureau en bronze.
    No longer available
    Dim. l: 25 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #413

    Drie presse-papiers van groen marmer, waarbij één in de vorm van een liggende leeuw en twee met een bruin marmeren tonnetje.

    Trois presse-papiers en marbre vert, dont un sous forme de lion couché et deux avec un petit tonneau en marbre brun.
    No longer available
    Dim. l: 12 & 16 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #808

    Een gemberpot van Chinees porselein met een blauw op wit bloemendecor en met een houten deksel.

    Un pot à gingembre en porcelaine de Chine polychrome.
    No longer available
    Dim. h: 22 cm
    Estimate: € 80 / 100
View all auction items ›

Veiling 27 & 28 Augustus 2019

De veiling is volledig - 900 loten in de catalogus. Downloads in .pdf en .xls verkrijgbaar. Er kan opnieuw binnengebracht worden van dinsdag 3 tot en met vrijdag 6 september.

27 August 2019 19:00
28 August 2019 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 27 August 2019 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More