Similar lots by type
-
#217DelvauxEen handtas van donkerblauw leder. Model ‘Souverain’. In draagtas.
Un sac à main en cuir bleu foncé. Modèle ‘Souverain’. Dans un sac de protection.No longer availableEstimate: € 260 / 300 -
#147Een antieke krokodillenlederen handtas.
Un sac à main antique en cuir de crocodile.No longer availableEstimate: € 60 / 80 -
#230DelvauxEen lederen halsjuweel. In stofhoesje en etui.
Un bijou de cou en cuir. Avec sac anti-poussières et étui.No longer availableEstimate: € 100 / 120 -
#227DelvauxEen handtas van donkerbruin leder. In draagtas.
Un sac à main en cuir brun. Dans un sac de protection.No longer availableEstimate: € 320 / 380 -
#163Delvaux, BruxellesEen vintage handtas van zwart slangenleder.
Un sac à main vintage en cuir de serpent noir.No longer availableEstimate: € 200 / 260 -
#122Een lot, bestaande uit een oude hoedendoos, een hoed van Borsalino en een houten hoedenvorm.
Un lot comprenant une ancienne boîte à chapeau, un chapeau Borsalino et un forme à chapeau en bois.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#148Delvaux, BruxellesEen vintage handtas van zwart krokodillenleder. Jaren ‘60.
Un sac à main vintage en cuir de crocodile. Années ‘60.No longer availableEstimate: € 120 / 200 -
#497Een antiek parasolletje met bovenaan fijn gesculpteerde motieven. sStof versleten. XIXe eeuw.
Un parasol antique, le dessus de motifs finement sculptés. Tissu usuré. XIXème siècle.No longer availableDim. l: 101 cmEstimate: € 30 / 50
Other lots in this auction
-
#535Een lot van acht ivoren biljartballen.
Un lot de huit balles de billard en en ivoire.No longer availableDim. Ø 6 cmEstimate: € 80 / 120 -
#817Een gefineerd kistje met vier kristallen karaffen. XIXe eeuw.
Un coffret en bois de placage à quatre carafes en cristal. XIXème siècle.No longer availableDim. h: 24 cmEstimate: € 200 / 300 -
#675Een reeks van zeven cabrioletfauteuils in Lodewijk XV-stijl. Bekleding te reinigen.
Une série de sept fauteuils cabriolet style Louis XV. Revêtement à nettoyer.No longer availableDim. h: 100 cmEstimate: € 300 / 400 -
#736Een handgeknoopt Tunesisch wollen tapijt.
Un tapis tunisien en laine nouée main.No longer availableDim. 222 x 140 cmEstimate: € 40 / 80 -
#503Een geel porseleinen ‘Amstelhoek’ kruikje.
Une cruche ‘Amstelhoek’ en porcelaine jaune.No longer availableDim. h: 23 cmEstimate: € 40 / 50 -
#666Een machinaal geknoopt wollen tapijt. Frans werk.
Un tapis en laine nouée mécaniquement. Travail français.No longer availableDim. 301 x 196 cmEstimate: € 15 / 25 -
#183Een lot Belgisch zilver waaronder Delheid 800‰. Twee sauslepeltjes van Kempen-Bergeer 833‰ en twee theelepeltjes, Nederland, XIXe eeuw. We voegen er een zilveren papiersnijder met ivoor aan toe met onleesbare keuren.
Un lot d’argent belde dont Delheid 800‰. Deux cuillères à sauce Kempen-Bergeer 833‰ et deux cuillères à thé, Pays-Bas, XIXème siècle. Nous ajoutons un coupe-papier avec ivoire, poinçons illisibles.No longer availableDim. bruto: 436,24 gEstimate: € 200 / 300 -
#471Twee doosjes en een sigarettenhouder van ivoor. Begin XXe eeuw.
Deux boîtes et un porte-cigarettes en ivoire. Début XXème siècle.No longer availableDim. h: 4 - 11 cmEstimate: € 20 / 40 -
#457Een lange kleurloos glazen cilindervaas en een rode bolle vaas met lange hals.
Un long vase cylindrique en verre incolore et un vase rond rouge à long col.No longer availableDim. h: 80 & 67 cmEstimate: € 40 / 50 -
#621Een bronzen koningsbeeld uit Benin. XIXde eeuw.
Une statue de roi du Bénin. Bronze. XIXème siècle.No longer availableDim. h: 52 cmEstimate: € 400 / 600 -
#723Twee ivoren netsukés. “Ambachtslui”. Onderaan gemerkt.
Deux netsukes en ivoire. “Artisans”.No longer availableDim. h: 5 cmEstimate: € 120 / 130 -
#195Een 18 karaats wit en geel gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,63 ct.
Une bague en or blanc et jaune 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,63 ct.No longer availableDim. 5,46 gEstimate: € 600 / 700

