#456Marmeren sokkel, met vierkant voetstuk en tablet. Gelobde schacht. Verguld messingen Korinthische kapiteel.
#738Een zuil van groen marmer.
#723Een driedelig klokstel in Lodewijk XV-stijl van goudgepatineerd zamak, versierd met een doedelzakspeler.
Garniture de cheminée trois pièces de style Louis XV en régule doré. Pendule surmontée d’un joueur de cornemuse.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
Table de salon en bronze sur quatre pieds en forme de feuillage. Tablette en marbre vert.No longer availableEstimate: € 30 / 40
#144KashmirEen handgeknoopt Perzisch tapijt van wol en katoen.
#759Herman DielsPeriod: 1903 - 1986“Vrouwenportret”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Portrait de dame”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 38 x 29 cmEstimate: € 60 / 80 -
#589Toyokuni II UtagawaEen oude ingekleurde Japanse houtsnede uit de reeks “Azuma Meisho”, beroemde plaatsen van Azuma. Eerste helft XIXde eeuw.
Ancienne gravure sur bois japonaise colorée à la main. De la série “Azuma Meisho”. Vues célèbres d’Azuma. Première moitié du XIXe siècle.No longer availableDim. 37 x 26 cmEstimate: € 200 / 300 -
#330Een halssnoer van parels, onyx en citrine met zilveren slot.
#218Victor Voets“Vrouwelijk naakt”. Buste van groen gepatineerd brons. Gesigneerd.
“Nu féminin”. Buste en bronze à patine verte. Signé.No longer availableDim. H 52 cmEstimate: € 800 / 1000 -
#6Een schoenenkastje van gefineerd hout met een lade en een klapdeurtje.
Petit meuble d’appoint en bois de placage ouvrant à un tiroir et une abattante.No longer availableDim. b: 65 cmEstimate: € 20 / 30 -
#540Cyma en HelvetiaTwee verschillende zakhorloges remontoirs. Eén genummerd en swiss made.
Deux différentes remontoirs. L’un numéroté et “Swiss made”.No longer availableEstimate: € 100 / 150 -
#562Luc KaisinPeriod: 1901 - 1963“Vissershaven”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Port de pêche”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 60 x 90 cmEstimate: € 350 / 400 -
#268“Windhond”. Een beeld van groen gepatineerd zamak op een sokkel van graniet, albast en rood marmer. Jaren 30.
“Lévrier”. Statuette en régule à patine verte sur socle en granite, albâtre et marbre rouge. Années 30.No longer availableDim. L 55 cmEstimate: € 60 / 100 -
Armoire de télévision de style Louis XV à décor chinois peint à la main.No longer availableDim. 143 x 105 cmEstimate: € 80 / 120