#361
Een kleine terrine van veelkleurig porselein. Met deksel en onderschaal. Royal Crown Derby, XIXde eeuw. Onderaan gemerkt.
Une petite terrine en porcelaine polychrome avec couvercle et sous-plat. Royal Crown Derby, XIXème siècle. Marque sous la base.No longer availableDim. H. 19 cmEstimate: € 30/50 -
#325
Une bague en or jaune 18 ct sertie d’un diamant fancy de ± 0,50 ct et de brillants ayant un poids total de ± 0,15 ct.No longer availableDim. 7,98 gEstimate: € 400/500 -
#291
Een paardenslee met personages van meerkleurig porselein. Gemerkt. Duits werk. Teugels ontbreken.
Un traîneau à chevaux et personnages en porcelaine polychrome. Marqué.No longer availableDim. l: 41 cmEstimate: € 30/35 -
#279Floris Jespers
“Landschap met paarden”. Gemengde techniek. Gesigneerd en gedateerd 1946.
”Paysage et chevaux”. Techniques mixtes. Signée et datée 1946.No longer availableDim. 35 x 46 cmEstimate: € 200/300 -
#246
Een eikenhouten tweedeursbuffet met een lade in de gordel.
Un buffet en chêne à deux portes et un tiroir dans la ceinture;No longer availableDim. 101 x 128 x 47 cmEstimate: € 50/100 -
#741
Een houten inktstel, versierd met een gesculpteerde leeuw.
Un encrier en bois, décoration d’un lion sculpté.No longer availableEstimate: € 60/80 -
#423
Een beeldje van een soldaat uit 1830 in porselein.
#162Paul Joostens
“Stilleven met Madonna”. Olieverf op board. Gesigneerd.
”Nature morte, Vierge”. Huile sur carton. Signé.No longer availableDim. 64 x 49 cmEstimate: € 400/500 -
#518
Een reeks van zeven Afrikaanse houten maskers.
#304G. Duval
“Stilleven met rozen”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”Nature morte, roses”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 24 x 32 cmEstimate: € 200/240 -
#443
Een Art-Deco vaas in groen glas met gouden opleg.
#40
Een 18 karaats wit en geel gouden ring bezet met een solitair van ± 0,20 ct.
Une bague en or jaune et or blanc 18 ct sertie d’un solitaire de ± 0,20 ct.No longer availableDim. 3,38 gEstimate: € 300/400