Similar lots by type
-
#81Een lot van 6 Japans Imari porseleinen borden met divers decor.
A set of 6 Japanese Imari porcelain plates with various designs.No longer availableOnline onlyDim. Ø21,5cmEstimate: € 30 / 40 -
#133Een set van 2 vintage aardewerken vazen/schenkkannen, de ene met geometrisch patroon gemerkt Merkelbach Goebel salzglasur, de andere draagt het monogram WK.
A set of 2 vintage earthenware vases/pitchers, one with a geometric pattern marked Merkelbach Goebel salzglasur, the other bears the monogram WK.No longer availableOnline onlyDim. h 23 cmEstimate: € 20 / 30 -
#251MoustierEen siercoupe van veelkleurig aardewerk met een vrouw in klederdracht op het plat. XIXde eeuw. We voegen er een dito jonger bord aan toe met het opschrift “Liberté, Egalité, Fraternité”, onderaan gesigneerd.
Une coupe décorative en faïence multicolore avec une femme en costume traditionnel sur l'étagère. XIXème siècle. On rajoute une assiette idem plus jeune avec l'inscription « Liberté, Egalité, Fraternité », signée en bas.No longer availableOnline onlyDim. H. 22,5 cmEstimate: € 50 / 80 -
#83Een lot van 7 blauw-wit porseleinen borden met divers decor.
A set of 7 blue and white porcelain plates with various decorations.No longer availableOnline onlyDim. Ø25cmEstimate: € 35 / 45 -
#162Een lot van 2 Chinese Satsuma vazen met divers decor. 1 met opening boven en onderaan, vermoedelijk als staande lamp deco.
A lot of 2 Chinese Satsuma vases with assorted decorations. 1 with opening at the top and bottom, possibly for use as a standing lamp decoration.No longer availableOnline onlyDim. 47 & 41cmEstimate: € 20 / 40 -
#235Vier diverse schalen en asbakken van kristal, groen, blauw en kleurloos. De grootste gemerkt van Val St-Lambert.
Quatre bols et cendriers divers en cristal, vert, bleu et incolore. Le plus grand avec marque du Val St-Lambert.No longer availableOnline onlyDim. 12 à 22 cmEstimate: € 40 / 50 -
#69Dansende struisvogel.
Dancing ostrich.No longer availableOnline onlyEstimate: € 30 / 40 -
#78Een lot van 6 Aziatisch porseleinen borden, gemengd decor.
A lot of 6 Asian porcelain plates, mixed design.No longer availableOnline onlyDim. Ø25cmEstimate: € 30 / 35 -
#87Een lot van 6 porselein varia. Bestaande uit een theekannetje, kopje, potje en enkele schoteltjes.
A lot of 6 porcelain variations. Consisting of a teapot, cup, pot, and several saucers.No longer availableOnline onlyEstimate: € 30 / 35 -
#3Bay KeramikEen vintage keramische vaas, Bay-keramik, West-Germany.
A vintage ceramic vase, Bay-keramik, West-Germany.No longer availableOnline onlyDim. h 20 x Ø 9 cmEstimate: € 10 / 15 -
#98Een gevarieerd lot verzilverd metaal met o.a. lepeltjes, zout- peper- en suikerstrooiers, een kannetje, enz.
A varied lot of silver-plated metal including spoons, salt and pepper shakers, sugar shakers, a small jug, etc.No longer availableOnline onlyEstimate: € 25 / 35 -
#185Een Chinese Satsuma vaas, meerkleurig met vergulde handvaten, floraal decor en vogels versierd. Onderaan gemerkt.
A Chinese Satsuma vase, multicolored with gilded handles, adorned with floral decor and birds. Marked at the bottom.No longer availableOnline onlyDim. 59cmEstimate: € 40 / 60 -
#178May ClaerhoutEen aardewerken wandsculptuur, gesigneerd.
A terracotta wall sculpture, signed.No longer availableOnline onlyDim. 26 x 20cmEstimate: € 40 / 50 -
#234Val Saint LambertTwee kristallen asbakken, een roze en een groene. Onderaan gemerkt.
Deux cendriers en cristal, un rose et un vert. Marqué en bas.No longer availableOnline onlyDim. Ø 16 cmEstimate: € 25 / 35 -
#226Een vaas van geslepen kleurloos kristal. Kleine schilfer.
A vase of cut colorless crystal. Small flake.No longer availableOnline onlyDim. h: 20,5 cmEstimate: € 30 / 40 -
#233Delfts blauw Chemkefa.Een bord van Delfts plateel met een blauw-wit decor van “De man met de tulband” naar Rembrandt in het decor. Gemerkt. Minieme randschilfer.
Une assiette en faïence de Delft à décor bleu et blanc de "L'homme au turban" d'après Rembrandt dans le décor. Marqué. Éclat de bord minimal.No longer availableOnline onlyDim. Ø: 39,5 cmEstimate: € 25 / 35 -
#199Een gevarieerd lot bestaande uit: een zwarte W. Germany vaas, een blauw porseleinen vaasje, een roze opaline vaasje, een kobaltblauwe bonbonniere, een speldenhouder, een oud boekje, een speculoosplankje en een biscuit wijwatervat met de beeltenis van een engel waarvan de vingers van 1 hand afgebroken zijn.
A mixed lot consisting of: a black W. Germany vase, a blue porcelain vase, a pink opaline vase, a cobalt blue bonbonniere, a pin cushion, an old booklet, a speculoos baking mold, and a bisque holy water font featuring an angel with broken fingers on one hand.No longer availableOnline onlyDim. h 30 cm (wijwatervat)Estimate: € 20 / 30 -
#227Een geslepen kleurloos kristallen stolp op schotel. Randschade.
A colorless globe of cut crystal on a plate. Slight damaga at the rim.No longer availableOnline onlyDim. Ø: 23 & 16 cmEstimate: € 20 / 30 -
#259Een Mediterraan schotelverwarmer in aardewerk .
A Mediterranean dishwarmer in earthenware.No longer availableOnline onlyDim. h 11 , diam 20 cmEstimate: € 30 / 40 -
#2Een terracotta beeldje van een zittend meisje, getekend Geert Kunen.
A terracotta statue of a sitting girl, signed Geert Kunen.No longer availableOnline onlyDim. h 16 cmEstimate: € 5 / 10 -
#244Paul SerstéEen lot van 2 kinderhoofdjes waarvan een houten beeldje gesigneerd Patrick op sokkel en een terracotta hoofdje getekend P Sersté, Belgium, eveneens op sokkel.
A lot of 2 child's heads, one wooden sculpture signed Patrick on a pedestal, and a terracotta head signed P Sersté, Belgium, also on a pedestal.No longer availableOnline onlyDim. h 30 cmEstimate: € 60 / 80 -
#246T. G. Green & Co.“Old Canterbury”. Een Engels aardewerken schenkkan. Kleine schilfer aan de tuit.
"Vieux Cantorbéry". Une verseuse en faïence anglaise. Petit éclat au bec.No longer availableOnline onlyDim. h: 16 cmEstimate: € 25 / 40 -
#50Een geglazuurde majolica cache-pot met een decor van bloemen, ca 1900. Heeft een haarlijnscheurtje aan de boord en kleine schilferschade.
A glazed majolica cache-pot with a floral decor, circa 1900. Has a hairline crack on the rim and minor chipping.No longer availableOnline onlyDim. h 39 x Ø 35 cmEstimate: € 20 / 30 -
#89Een lot antiek aardewerken tegels.
A lot of antique ceramics tiles.No longer availableOnline onlyEstimate: € 40 / 50
Other lots in this auction
-
#231Een eenvoudige cilindrische pijpenkop van pijpaarde.
A simple cylindrical pipe bowl made of pipe clay.No longer availableOnline onlyEstimate: € 30 / 35 -
#29Een bronzen plaquette van een bebaarde man, niet gesigneerd.
A bronze plaque of a bearded man, unsigned.No longer availableOnline onlyDim. Ø 31 cmEstimate: € 20 / 30 -
#9Een mijnwerkerslamp in koper en glas.
A miners lamp in copper and glass.No longer availableOnline onlyDim. h 26 cmEstimate: € 20 / 30 -
#120Een paar Chinees porseleinen vazen, meerkleurig versierd met diverse taferelen in het decor. 1 met hoekige vorm op houten sokkel.
A pair of Chinese porcelain vases, multicolored decorated with various scenes in the design. 1 with square shape on wooden base.No longer availableOnline onlyDim. 31,5cm & 26cmEstimate: € 40 / 60 -
#179Een Duits kristallen Freundschaftsglas met geëmailleerde bloemen en vergulde rand. Roze in de massa gekleurd.
A German crystal friendship glass with enameled flowers and gilded edge. Colored pink throughout.No longer availableOnline onlyDim. 13.5 x Ø 8 cmEstimate: € 30 / 40 -
#125CapodimonteEen Capodimonte porseleinen beeldje van een landloper op een bankje. Restauratieschade thv het bankje.
Capodimonte porcelain figurine of a vagrant on a bench. Restoration damage at the bench.No longer availableOnline onlyDim. 21cmEstimate: € 30 / 40 -
#130Een albasten buste van een meisje.
An alabaster bust of a girl.No longer availableOnline onlyDim. h 16 cmEstimate: € 20 / 30 -
#198Een 131-delig verzilverd bestek gemerkt GERO 90 bestaande uit 14 messen, 16 dessertmessen, 19 vorken, 17 dessertvorken, 20 lepels, 18 dessertlepels en 27 stuks gevarieerd zoals pollepel, sauslepels, enz.
A 131-piece silver-plated cutlery set marked GERO 90, consisting of 14 knives, 16 dessert knives, 19 forks, 17 dessert forks, 20 spoons, 18 dessert spoons, and 27 assorted pieces such as ladles, sauce spoons, etc.No longer availableOnline onlyEstimate: € 40 / 50 -
#143Een wijnkruik van beige geglazuurd steengoed. Gemerkt Valauris.
A wine jug made of beige glazed stoneware. Marked Valauris.No longer availableOnline onlyDim. H. 20 cmEstimate: € 35 / 40 -
#184“De paardenmenner”. Een beeld van kunstbrons naar “Les chevaux de Marly” van Coustou.
"Le Cavalier". Une statue en bronze d'art d'après "Les chevaux de Marly“ par Coustou.No longer availableOnline onlyDim. h: 44 cmEstimate: € 50 / 80 -
#26Een paar Indonesisch gesculpteerde houten muurlepel en vork. Schade aan vork.
A pair of Indonesian wood carved wall spoon and fork. Damage to fork section.No longer availableOnline onlyDim. 53cmEstimate: € 30 / 35 -
#161Een koperen beslagen kan met enkele deuken.
A copper jug with some dents.No longer availableOnline onlyEstimate: € 10 / 20

