Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een zwarte bolhoed, bowler hat, gemerkt Böhm, “Epsom” model.
Een zwarte bolhoed, bowler hat, gemerkt Böhm, “Epsom” model.
Een zwarte bolhoed, bowler hat, gemerkt Böhm, “Epsom” model.
Böhm

Een zwarte bolhoed, gemerkt Böhm, “Epsom” model.

A black bowler hat, marked Böhm, “Epsom” model.
SKU: 2305230291.
Category: Mode.
Auction day: 23 May 2023 19:00
Catalogue #291
Estimate: € 50 / 60
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #570
    Chanel

    Een zijden sjaal met chainlink decor, gemerkt Chanel.

    A silk scarf with chainlink decor, marked Chanel.
    No longer available
    Dim. 90 x 90cm
    Estimate: € 275 / 325
  • #105
    TOD’S

    Een paar zwart en bruin lederen handtassen, gemerkt “TOD’S”.

    A pair of black and brown leather handbags, marked “TOD'S”.
    No longer available
    Dim. 35 x 45cm
    Estimate: € 250 / 500
  • #165
    Louis Vuitton

    Een Louis Vuitton handtas en bijgevoegd portfeuille met stofhoes, crémekleurig. Handtas model Veaux Cashmire Tote W PM Galet. Portefeuille model Iena M58208 Long Wallet.

    A Louis Vuitton handbag and enclosed wallet with dust cover, cream-coloured. Handbag model Veaux Cashmire Tote W PM Galet. Wallet model Iena M58208 Long Wallet.
    No longer available
    Dim. 35 x 36cm
    Estimate: € 1200 / 1600
  • #550
    Hermès Paris

    Een Hérmes armband verguld met email. Met origineel hoesje, doosje en certificaat.

    A Hermes bracelet gilded with enamel. With original cover, box and certificate.
    No longer available
    Estimate: € 325 / 375
  • #65
    NATAN

    Een vintage daim handtasje met strik en bijhorende stofhoes, gemerkt NATAN.

    A vintage daim handbag with bow and matching dust cover, marked NATAN.
    No longer available
    Dim. 13 x 25cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #55
    Paul & Joe

    Een kalfslederen avondtas in zilverkleur, gemerkt “Paul & Joe”.

    A silver-coloured calfskin evening bag, marked “Paul & Joe”.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 75
  • #135
    Delvaux

    Een Delvaux rugzak van zwart leder, model “Amité” met doos en certificaat.

    A Delvaux backpack in black leather, model “Amité” with box and certificate.
    No longer available
    Estimate: € 500 / 550
  • #255

    Een bruin lederen handtas met bijhorende pochette in ruitenpatroon. Lichte sporen van slijtage.

    A brown leather handbag with matching pochette in diamond pattern. Light traces of wear.
    No longer available
    Dim. 35 x 35cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #155
    Delvaux Bruxelles

    Een vintage lederen Delvaux handtas met stofhoes. Vermoedelijk model Louise.

    A vintage leather Delvaux handbag with dust cover. Presumably model Louise.
    No longer available
    Dim. 30 x 35cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #95
    Brunello Cucinelli

    Een lederen tasje met bijhorende stofhoes, gemerkt “Brunello Cucinelli”. Lichte gebruikssporen.

    A leather bag with matching dust cover, marked "Brunello Cucinelli". Light signs of use.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 50
  • #45
    Louis Vuitton

    Een vintage lederen Louis Vuitton kaarthouder met monogram design.

    A vintage leather Louis Vuitton card holder with monogram design.
    No longer available
    Dim. 11 x 8cm
    Estimate: € 75 / 150
  • #405
    J.W.

    Een vilten hoge hoed in originele doos. Gemerkt “J.W.”.

    A felt top hat in original box. Marked "JW".
    No longer available
    Estimate: € 60 / 80
  • #75
    Delvaux

    Een Delvaux tasje “mini Brillant” in oranje leder, kan crossover gedragen worden.

    A Delvaux bag “mini Brillant” in orange leather, can be worn crossover.
    No longer available
    Estimate: € 400 / 450
  • #281
    Castleton & Co

    Een zwarte hoge hoed, gemerkt Castleton & Co London, met bijhorende doos.

    A black top hat, marked Castleton & Co London, with matching box.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 70
  • #125
    Yves Saint Laurent

    Een Yves Saint Laurent zwart lederen handtas met originele stofzak.

    An Yves Saint Laurent black leather handbag with original dust bag.
    No longer available
    Estimate: € 525 / 575
  • #85
    Delvaux Bruxelles

    Een vintage Delvaux lederen portfeuille met vredesduif sticker en bijhorende stofhoes. Lichte vlekken binnenin en gebruiksporen.

    A vintage Delvaux leather wallet with dove of peace sticker and matching dust cover. Light stains inside and traces of use.
    No longer available
    Dim. 23 x 16cm
    Estimate: € 75 / 150
  • #115
    Prada Milano

    Een Prada lederen handtas in taupe kleur met originele stofzak.

    A Prada leather handbag in taupe color with original dust bag.
    No longer available
    Estimate: € 440 / 480
  • #145
    NATAN

    Een daim handtasje met 2 schouderriemen en bijhorende stofhoes, gemerkt NATAN.

    A daim handbag with 2 shoulder straps and matching dust cover, marked NATAN.
    No longer available
    Dim. 16 x 25cm
    Estimate: € 125 / 175

Other lots in this auction

  • #696

    Een lot van 3 houten voetbankjes met gestoffeerde bekleding, waarvan 1 met gobelin.

    Lot of 3 footstools with upholstery. One with tapestry.
    No longer available
    Dim. 18 x 33 x 27cm
    Estimate: € 30 / 35
  • #106

    Een art deco vitrinekastje met aan weerskanten een paneeldeurtje, versierd met bloemenmarquetterie.

    Art Deco display cabinet with a paneled door at both sides, decorated with floral marquetry.
    No longer available
    Dim. 125 x 125 x 40 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #231

    “Jongen met hond en kikker.” Bronzen beeld. Naar Jozef D’Aste.

    “Boy with dog and frog.” Bronze statue. After Joseph D'Aste.
    No longer available
    Dim. h 18,5 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #168

    Een notenhouten Art Deco design eetkamertafel met uitschuifbaar gedeelte.

    A walnut Art Deco design dining room table with extendable section.
    No longer available
    Dim. 76 x 130 x 110 cm
    Estimate: € 250 / 500
  • #663
    Murano

    Een paar Murano clowns met diverse kleuren in de massa.

    A couple of Murano clowns with various colors in the crowd.
    No longer available
    Dim. 30 en 22 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #579
    René Carcan
    Period: 1925-1993

    “La Fleur Paysage”. Litho. Gesigneerd buiten de plaat.

    “La Fleur Paysage”. Lithograph. Signed outside the plate.
    No longer available
    Dim. 56 x 65 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #23
    Koninklijke Plateelbakkerij Zuid-Holland

    Twee sierkandelaars en een knobbelvaasje van Gouds plateel. Allen gemerkt.

    Two decorative candlesticks and a vase. Marked.
    No longer available
    Dim. h: 26,5 & 36,5 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #372

    “Twee rode meisjes met ijsje.” Gemengde techniek. Draagt handtekening. Beschadiging aan het rechter oog van de rechtse figuur.

    “Two red girls with ice cream.” Mixed technique. Bears signature. Damage to the right eye of the figure on the right.
    No longer available
    Dim. 62 x 51 cm
    Estimate: € 600 / 800
  • #314
    Limoges France

    Een porseleinen koffie-en eetservies. Model ‘D’artois’ met handgeschilderd decor met rozen en vergulde accenten. Compleet voor 12 personen. (Deksel suikerpot ontbreekt).

    A porcelain coffee and dinner set. Model 'D'artois' with hand-painted decor with roses and gilded accents. Complete for 12 people. (Sugar bowl lid is missing).
    No longer available
    Estimate: € 200 / 220
  • #10
    Unity

    Een 18 karaats geelgouden dameshorloge met lederen polsband.

    An 18 karat yellow gold ladies watch with leather wristband.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 150
  • #99
    Jan Portielje

    “Portret van een dame met bloemen in het haar.” Olieverf op doek. Gesigneerd.

    Portrait of a lady with flowers in her hair. Oil on canvas. Signed.
    No longer available
    Dim. 40 x 29 cm
    Estimate: € 500 / 600
  • #304
    A. Gudens

    “Interieur met vrouw.” Kleurengravure, genummerd op 164/300. Buiten de plaat gesigneerd.

    “Interior with woman.” Color engraving, numbered 164/300. Signed outside the plate.
    No longer available
    Dim. 39 x 49 cm
    Estimate: € 30 / 40
View all auction items ›

Veiling van 23 & 24 mei 2023

Veiling volledig: 705 loten. Tentoonstelling: vr. 19 & zat. 20 mei van 10.00u tot 17.00u

23 May 2023 19:00
24 May 2023 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 23 May 2023 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More