Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een zwarte tophat, gemerkt Castleton & Co London, met bijhorende doos.Ø
Een zwarte tophat, gemerkt Castleton & Co London, met bijhorende doos.Ø
Een zwarte tophat, gemerkt Castleton & Co London, met bijhorende doos.Ø
Castleton & Co

Een zwarte hoge hoed, gemerkt Castleton & Co London, met bijhorende doos.

A black top hat, marked Castleton & Co London, with matching box.
SKU: 2305230281.
Category: Mode.
Auction day: 23 May 2023 19:00
Catalogue #281
Estimate: € 50 / 70
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #95
    Brunello Cucinelli

    Een lederen tasje met bijhorende stofhoes, gemerkt “Brunello Cucinelli”. Lichte gebruikssporen.

    A leather bag with matching dust cover, marked "Brunello Cucinelli". Light signs of use.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 50
  • #145
    NATAN

    Een daim handtasje met 2 schouderriemen en bijhorende stofhoes, gemerkt NATAN.

    A daim handbag with 2 shoulder straps and matching dust cover, marked NATAN.
    No longer available
    Dim. 16 x 25cm
    Estimate: € 125 / 175
  • #85
    Delvaux Bruxelles

    Een vintage Delvaux lederen portfeuille met vredesduif sticker en bijhorende stofhoes. Lichte vlekken binnenin en gebruiksporen.

    A vintage Delvaux leather wallet with dove of peace sticker and matching dust cover. Light stains inside and traces of use.
    No longer available
    Dim. 23 x 16cm
    Estimate: € 75 / 150
  • #135
    Delvaux

    Een Delvaux rugzak van zwart leder, model “Amité” met doos en certificaat.

    A Delvaux backpack in black leather, model “Amité” with box and certificate.
    No longer available
    Estimate: € 500 / 550
  • #550
    Hermès Paris

    Een Hérmes armband verguld met email. Met origineel hoesje, doosje en certificaat.

    A Hermes bracelet gilded with enamel. With original cover, box and certificate.
    No longer available
    Estimate: € 325 / 375
  • #115
    Prada Milano

    Een Prada lederen handtas in taupe kleur met originele stofzak.

    A Prada leather handbag in taupe color with original dust bag.
    No longer available
    Estimate: € 440 / 480
  • #105
    TOD’S

    Een paar zwart en bruin lederen handtassen, gemerkt “TOD’S”.

    A pair of black and brown leather handbags, marked “TOD'S”.
    No longer available
    Dim. 35 x 45cm
    Estimate: € 250 / 500
  • #55
    Paul & Joe

    Een kalfslederen avondtas in zilverkleur, gemerkt “Paul & Joe”.

    A silver-coloured calfskin evening bag, marked “Paul & Joe”.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 75
  • #45
    Louis Vuitton

    Een vintage lederen Louis Vuitton kaarthouder met monogram design.

    A vintage leather Louis Vuitton card holder with monogram design.
    No longer available
    Dim. 11 x 8cm
    Estimate: € 75 / 150
  • #65
    NATAN

    Een vintage daim handtasje met strik en bijhorende stofhoes, gemerkt NATAN.

    A vintage daim handbag with bow and matching dust cover, marked NATAN.
    No longer available
    Dim. 13 x 25cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #405
    J.W.

    Een vilten hoge hoed in originele doos. Gemerkt “J.W.”.

    A felt top hat in original box. Marked "JW".
    No longer available
    Estimate: € 60 / 80
  • #165
    Louis Vuitton

    Een Louis Vuitton handtas en bijgevoegd portfeuille met stofhoes, crémekleurig. Handtas model Veaux Cashmire Tote W PM Galet. Portefeuille model Iena M58208 Long Wallet.

    A Louis Vuitton handbag and enclosed wallet with dust cover, cream-coloured. Handbag model Veaux Cashmire Tote W PM Galet. Wallet model Iena M58208 Long Wallet.
    No longer available
    Dim. 35 x 36cm
    Estimate: € 1200 / 1600
  • #75
    Delvaux

    Een Delvaux tasje “mini Brillant” in oranje leder, kan crossover gedragen worden.

    A Delvaux bag “mini Brillant” in orange leather, can be worn crossover.
    No longer available
    Estimate: € 400 / 450
  • #125
    Yves Saint Laurent

    Een Yves Saint Laurent zwart lederen handtas met originele stofzak.

    An Yves Saint Laurent black leather handbag with original dust bag.
    No longer available
    Estimate: € 525 / 575
  • #155
    Delvaux Bruxelles

    Een vintage lederen Delvaux handtas met stofhoes. Vermoedelijk model Louise.

    A vintage leather Delvaux handbag with dust cover. Presumably model Louise.
    No longer available
    Dim. 30 x 35cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #570
    Chanel

    Een zijden sjaal met chainlink decor, gemerkt Chanel.

    A silk scarf with chainlink decor, marked Chanel.
    No longer available
    Dim. 90 x 90cm
    Estimate: € 275 / 325
  • #291
    Böhm

    Een zwarte bolhoed, gemerkt Böhm, “Epsom” model.

    A black bowler hat, marked Böhm, “Epsom” model.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 60
  • #255

    Een bruin lederen handtas met bijhorende pochette in ruitenpatroon. Lichte sporen van slijtage.

    A brown leather handbag with matching pochette in diamond pattern. Light traces of wear.
    No longer available
    Dim. 35 x 35cm
    Estimate: € 60 / 100

Other lots in this auction

  • #396

    Een Lodewijk XVI stijl tafeltje met gesculpteerde ornament in verguld kunstbrons.

    A Louis XVI style side table with gilded bronze ornaments.
    No longer available
    Dim. 73 x 50 x 50cm
    Estimate: € 180 / 200
  • #93

    Een klokstel van gedreven koper, met twee rijkelijk gedecoreerde cassolettes.

    A clock set of hammered copper, with richly decorated cassolettes.
    No longer available
    Dim. h 52 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #702

    Een Art Deco chaise longue, met 2 bruine kussens, opnieuw gestoffeerd door Vandervoort Mol.

    An Art Deco long chaise, with 2 brown cushions, reupholstered by Vandervoort Mol.
    No longer available
    Dim. 200 x 90 x 110 cm
    Estimate: € 400 / 600
  • #67

    Een porseleinen buste van een dame met hoed.

    A porcelain bust of a lady with a hat.
    No longer available
    Dim. h: 53 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #541

    Een gebronzeerde mannelijke torso .

    A bronzed male torso.
    No longer available
    Dim. h 27,5 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #559
    René Carcan
    Period: 1925-1993

    “Tree circle”. Litho. Gesigneerd buiten de plaat.

    "Tree-circle". Lithograph. Signed outside the plate.
    No longer available
    Dim. 67 x 55 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #591
    Val Saint Lambert

    Een lot van 4 champagnecoupes en één grote van kleurloos kristal.

    A lot of 4 champagne coupes and one large one of colorless crystal.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 40
  • #214
    W.O. Johann

    “Mediterraan landschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    "Mediterranean landscape". painting signed WO Johann.
    No longer available
    Dim. 80 x 120 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #240

    Een 18 karaats witgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,28 ct.

    An 18 karat white gold ring set with brilliants with a combined weight of +- 0.28 ct.
    No longer available
    Dim. 2,75 g
    Estimate: € 450 / 500
  • #98

    Een bronzen schijfkandelaar, XVIIde eeuw.

    A bronze disc candlestick, 17th century.
    No longer available
    Dim. h: 21 cm
    Estimate: € 200 / 250
  • #239
    Van Wauwel

    “Bloemenstilleven met kerstrozen.” Olieverf op doek. Gesigneerd. Gedateerd ‘94.

    “Flower still life with poinsettias.” Oil on canvas. Signed. Dated '94.
    No longer available
    Dim. 90 x 90 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #530

    Een 18 karaats geelgouden ketting met hanger bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,40 ct. en een aquamarijn van +- 2 ct.

    An 18 carat yellow gold necklace with a pendant set with brilliants with a combined weight of +- 0.40 ct. and an aquamarine of +- 2 ct.
    No longer available
    Dim. 4,65 g
    Estimate: € 700 / 800
View all auction items ›

Veiling van 23 & 24 mei 2023

Veiling volledig: 705 loten. Tentoonstelling: vr. 19 & zat. 20 mei van 10.00u tot 17.00u

23 May 2023 19:00
24 May 2023 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 23 May 2023 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More