Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een zwarte vintage handtas met stoffen hoes.
Delvaux

Een zwarte vintage handtas met stoffen hoes.

Un sac à main vintage en cuir noir. Avec sac anti-poussières.
SKU: 1112180297.
Auction day: 11 December 2018 19:00
Catalogue #297
Estimate: € 250 / 350
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #551
    Hergé

    Tintin. “L’Etoile Mystérieuse”. Casterman 1944. Blauw schutblad. Achterflap A23. Redelijk tot goede staat.

    Tintin. “L’Etoile Mystérieuse”. Casterman 1944. Page de garde bleue. 4e plat A23. Etat moyen.
    No longer available
    Estimate: € 500 / 800
  • #587

    Een eikenhouten tweedeurskast met gesculpteerde panelen. XIXe eeuw.

    Armoire à deux portes en chêne aux panneaux sculptés. XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. 134 x 126 x 49 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #467

    Een XIXe eeuwse bureaulamp van koper op petroleum.

    Une lampe de bureau du XIXème siècle en cuivre. Lampe à pétrol.
    No longer available
    Dim. h: 62 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #746

    Een handgeknoopt Perzisch bidkleed met mirab.

    Un tapis de prière persan noué main, avec mirab.
    No longer available
    Dim. 183 x 119 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #181

    “Christophe Plantin - Imprimeur Anversois”. Max Rooses. Ed. Van Dieren. Antwerpen, 1883. In met goud afgewerkte lederen band.

    ”Christophe Plantin - Imprimeur Anversois”. Max Rooses. Ed. Van Dieren. Anvers, 1883. Reliure en cuir doré.
    No longer available
    Estimate: € 300 / 400
  • #14
    Frans Hens
    Period: 1856 - 1928

    “Aanlegsteiger op de Schelde”. Ets. Gesigneerd en gedateerd 1896.

    ”Embarcadère sur l’Escaut”. Une eau-forte. Signée et datée 1896.
    No longer available
    Dim. 18 x 23 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #258

    Een gewei van een gazelle op houten muurplaat.

    Un bois de gazelle monté sur une planche en bois.
    No longer available
    Dim. h: 70 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #748

    Een kraagvaasje van monochroom wit porselein in de stijl van het blanc-de-Chine.

    Un petit vase à col en porcelaine blanche monochrome dans le style blanc-de-Chine.
    No longer available
    Dim. h: 19 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #240

    Een 18 karaats geel gouden ketting met hanger in de vorm van een kruis.

    Une chaîne en or jaune 18 ct et pendentif en forme de croix.
    No longer available
    Dim. 23,15 g
    Estimate: € 500 / 600
  • #564

    Drie verschillende kopjes en drie schoteltjes van Chinees porselein met blauw op witte decors. Twee kopjes met haarscheur. XVIIIe eeuw.

    Trois tasses différentes et sous-tasses en porcelaine de Chine, décor bleu sur blanc. Deux tasses avec un cheveu. XVIIIème siècle.
    No longer available
    Dim. Ø: 7,5 - 11,5 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #409

    Vier kopjes en drie schoteltjes van capucineporselein, versierd met famille rose bloemendecors. XVIIIe eeuw. Eén kopje met haarscheur.

    Quatre tasses et trois sous-tasses en porcelaine Capucine, décoration fleurie. XVIIIème siècle.
    No longer available
    Estimate: € 25 / 35
  • #741

    Een houten inktstel, versierd met een gesculpteerde leeuw.

    Un encrier en bois, décoration d’un lion sculpté.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 80
View all auction items ›

Veiling van 11 & 12 december 2018

De veiling is volledig - 815 loten in de catalogus. Downloads in .pdf en .xls zijn verkrijgbaar op de downloads pagina.

11 December 2018 19:00
12 December 2018 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 11 December 2018 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More