Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een zwarte woudklokje in eikenhouten kast met een eglomiséschildering van een landschap rond de wijzerplaat.

Een zwarte woudklokje in eikenhouten kast met een eglomiséschildering van een landschap rond de wijzerplaat.

Pendule de la Forêt Noire dans une gaine en bois sculpté. Cadran entouré d’un paysage peint en églomisé.
Dim. H. 36 cm
SKU: 1906180815.
Category: Klok.
Auction day: 20 June 2018 19:00
Catalogue #815
Estimate: € 50 / 70
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #2

    Een notenhouten tafelklok, versierd met bronsbeslag en met een geëmailleerde wijzerplaat met Romeinse cijfers. Compleet met slinger en sleutels.

    Une pendule en noyer décorée de bronzes et avec un cadran émaillé aux chiffres romains. Avec balancier et clés.
    No longer available
    Dim. h: 60 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #314

    Een houten regulateur. Met sleutel.

    Un régulateur en bois. Avec clé.
    No longer available
    Dim. h: 80 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #804

    Een gebeeldhouwde regulateur met bladermotief.

    Un régulateur sculpté et motif de feuilles.
    No longer available
    Dim. h: 76 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #811

    Een houten wandklok met een geëmailleerde wijzerplaat met Romeinse cijfers, geflankeerd door twee gedraaide zuiltjes.

    Une horloge murale en bois à cadran en émaille et chiffres romains, flanqué de deux colonnes torsadées.
    No longer available
    Dim. H. 100 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #153
    Hilaire à Stenay

    Een eikenhouten staande klok. Het werk met gedreven geel koper en geëmailleerde wijzerplaat. Eind XIXe eeuw.

    Horloge de vestibule en chêne. Le mouvement en cuivre jaune repoussé et à cadran émaillé. Fin du XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. h: 250 cm
    Estimate: € 200 / 400
  • #807

    Een regulateur in houten kast.

    Un régulateur dans une gaine en bois.
    No longer available
    Dim. h: 65 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #784
    A. Trotter, Jedburgh

    Een staande klok in eikenhouten kast, de wijzerplaat met bloemen en en handgeschilderd landschapsdecor. XIXe eeuw. Met sleutel en gewichten.

    Une horloge de vestibule en chêne, le cadran est peint à la main de fleurs et paysage. XIXième siècle.
    No longer available
    Dim. H. 215 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #148

    Een wandklok van goudgepatineerd en gepolychromeerd smeedijzer, versierd mt bloemenranken.

    Une horloge murale en fonte polychrome et dorée, décor de fleurs.
    No longer available
    Dim. 65 x 103 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #789

    Een Engelse staande klok met een gebeeldhouwde kap. Met rood marmeren wijzerplaat en gewichten.

    Une horloge de vestibule avec une cape sculptée. Cadran en marbre rouge et poids.
    No longer available
    Dim. h: 212 cm
    Estimate: € 200 / 280
  • #821

    Een zwartgelakt houten wandklokje met vergulde lijst rond de handbeschilderde wijzerplaat.

    Une petite horloge murale en bois laqué noir et encadrement doré autour du cadran peint à la main.
    No longer available
    Dim. H. 35 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #546

    Een staande klok in eikenhout kast met een wijzerplaat van tin en koper en gedateerd 1761.

    Horloge de vestibule en chêne. Cadran en étain et cuivre daté 1761.
    No longer available
    Dim. H. 223 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #378

    Een houten regulateur met geëmailleerde wijzerplaat en bovenaan versierd met een gebeeldhouwd hoofdje.

    Un régulateur en bois à cadran en émaille, surmonté d’une petite tête sculptée.
    No longer available
    Dim. h: 95 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #267
    Jaeger-Lecoutre

    Een metalen tafelklokje met vergulde wijzerplaat. Gemerkt.

    Une petite horloge de table à cadran doré. Porte une marque.
    No longer available
    Dim. h: 22 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #536
    J. Joseph Hancet, Jodoigne

    Een staande klok met eikenhouten kast en het werk met wijzerplaat van tin en messing. Compleet met slinger en gewichten. Brabant, XVIIIe eeuw.

    Horloge de vestibule en chêne. Cadran en laiton et étain. Avec balancier et poids. Brabant, XVIIIe siècle.
    No longer available
    Dim. h: 247 cm
    Estimate: € 300 / 400

Other lots in this auction

  • #663

    Een paar kleine porseleinen theebussen in de geest van de XVIIIe eeuw in de stijl van Meissen, versierd met een Chinoiseriedecor met vergulde elementen. Onderaan een Aziatisch reproductiemerk. Een haarscheur in één van de deksels.

    Une paire de pots à thé en porcelaine, style 18é siècle dans le goût de Meissen, décor peint de Chinoiseries et liserés d’or. Marque repro d’Asie. Léger cheveu dans l’un des couvercles.
    No longer available
    Dim. h: 15,5 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #613

    Een paar Chinese schotels van meerkleurig porselein met een decor van de keizerlijke hofhouding, omring door bloemen in reliëf. Onderaan gemerkt.

    Une paire de plats chinois en porcelaine polychrome, décor de la cour Impériale et fleurs en relief.
    No longer available
    Dim. Ø 27 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #121

    Een lotelingenstok van Italiaans glas met rode lijnen op vergulde achtergrond. Omstreeks 1900.

    Une canne de conscrit en verre italien avec des lignes rouges sur fond doré. vers 1900.
    No longer available
    Dim. l: 110 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #126

    Een Chesterfield twee- en éénzit van gecapitonneerd groen leder. Slijtage.

    Un canapé deux places et un fauteuil recouverts de cuir vert capitonné. Modèle Chesterfield. Usures.
    No longer available
    Dim. b: 165 & 110 cm
    Estimate: € 400 / 600
  • #499

    “Kempische hut te Houthaelen 1965”. Olieverf op paneel. Gesigneerd ‘Peeters’.

    ”Cabane des Campines à Houthaelen 1965”. Huile sur panneau. Signé: ‘Peeters’.
    No longer available
    Dim. 19 x 31 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #308

    Een art deco vaas van meerkleurig aardewerk met een decor van gestileerde bloemen.

    Un vase Art Déco en faïence polychrome au décor de fleurs stylées.
    No longer available
    Dim. h: 26 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #86

    Een armstoel van gebeeldhouwd beukenhout in Louis-XIII stijl.

    Un fauteuil en hêtre sculpté de style Louis XIII.
    No longer available
    Dim. h:110 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #334

    “Zoölogie”. Een album met chromo’s uit het midden van de XXste eeuw.

    ”Zoologie”. Un album de chromos, mi XXième siècle.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 50
  • #547

    Een paar bronzen luipaarden. Afrikaans werk. Benin, Nigeria.

    Deux léopards en bronze. travail africain. Bénin, Niger.
    No longer available
    Dim. l: 85 cm
    Estimate: € 400 / 600
  • #162

    Een spiegel van verguld hout in barokke stijl.

    Un miroir en bois doré, style Baroque.
    No longer available
    Dim. 119 x 77 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #318

    “L’Album de la Guerre 1914 - 1919”. Een uitgave van L’illustration in twee delen. Parijs, 1929.

    ”L’Album de la Guerre 1914 - 1919”. Une édition de L’illustration en deux volumes. Paris, 1929.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 80
  • #679
    Charles Peter Pitt

    “Ely Cathedral”. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd augustus 1891

    ”Ely Cathedral”. Aquarelle sur papier. Signée et datée août 1891.
    No longer available
    Dim. 34,5 x 23,5 cm
    Estimate: € 75 / 100
View all auction items ›

Veiling van 19 & 20 juni 2018

Deze veiling is volledig - 845 loten. De catalogus is verkrijgbaar in .pdf en .xls op de downloads pagina.

19 June 2018 19:00
20 June 2018 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 20 June 2018 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More