#610Een rendierenpak. Carnavalskostuum.
#180Een paar 18 K geelgouden oorbellen bezet met diamanten oude slijp in zilver gezet met een gezamenlijk gewicht van +- 1,50 ct. en druppelvormige in briolette geslepen turkoois.
Une paire de boucles d'oreilles en or jaune 18 carats serties de diamants taille ancienne en argent, sertis d'un poids combiné de + - 1,50 ct. Et turquoise taille briolette en forme de larme.No longer availableDim. 27,50 gEstimate: € 750 / 850 -
#156Een reeks van tien stoelen in Lodewijk XV-stijl. In zeer goede staat.
#393“Christus op de troon”. Reisicoontje, tryptiek.
#5351 gouden munt van 10 Pesos. Au 900/1000. Mexico, jaren zestig.
#288Een lot van vijf stuks meerkleurig geglazuurd Vlaams aardewerk.
#342Sulac (Lucien Calus)Zeven diverse gravures en pasteltekeningen, gesigneerd.
#661Val St. LambertEen serie kristallen schoteltjes.
#261Een schemerlamp op metalen voet met een kap van gekleurd glas in lood.
Une lampe de table sur une base en métal avec un abat-jour en vitrail coloré.No longer availableDim. h: 59 cmEstimate: € 40 / 60