Other lots in this auction
-
#310Drie verschillende herdenkingsmunten van zilver 925‰. Waaronder Koning Boudewijn 1976 - 1996. 18,75 g. Mathilde en Filip 18,75 g. En levenslijn 1991. 22,95 g.
Trois médailles commémoratives en argent 950/1000 dont Roi Baudouin I 1976-1996 (18,75 g), Mathilde et Filip (18,75 g) et “Levenslijn 1991” (22,95 g).No longer availableDim. 33 mmEstimate: € 80 / 120 -
#583Een langgerekt masker van gepolychromeerd hout. West-Afrika.
Un masque allongé en bois polychrome. Afrique de l'Ouest.No longer availableDim. l: 118 cmEstimate: € 50 / 80 -
#39Een lot decoratieve oude boeken.
Lot de vieux livres décoratifs.No longer availableEstimate: € 25 / 35 -
#34Een zeer gevarieerd lot grafisch werk en foto’s. O.m. een gravure gesigneerd Kurt Peiser buiten de plaat, diverse houtsneden van Hubert Vandermeulen, 12 diverse assignaten, foto’s van de medische faculteit van de ULB, eind XIXde eeuw, met enkele indringende foto’s van een anatomische les.
Lot de 23 verres à vin anciens.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#401“H. Nicolaas”. Messingen reisicoontje, tryptiek.
“Saint-Nicolas”. Icône de voyage en laiton. Triptyque.No longer availableDim. 9 x 10 cmEstimate: € 50 / 60 -
#508Een bronzen Boeddha.
Un Bouddha de bronze.No longer availableDim. (h: 46 cm)Estimate: € 120 / 200 -
#655Een vossenpak. Carnavalskostuum.
Un costume de renard. Costume de carnaval.No longer availableEstimate: € 50 / 80 -
#402“Vliegend tapijt”. Een reproductie naar een werk van Panamarenko.
Tapis volant . Une reproduction d'après une œuvre de Panamarenko.No longer availableDim. 24,5 x 21 cmEstimate: € 100 / 120 -
#314Een vierkant schaaltje, gemerkt 84%, Made in Iran en maker, een vierkant en een rechthoekig kaartendoosje van geciseleerd zilver versierd met bloemen en arabesken. Zonder merken. Een slotje en een scharniertje te herstellen.
Un plat carré, poinçonné à 84%, Fabriqué en Iran et artisan, une boîte à cartes de visite carrée et une rectangulaire en argent ciselé à décor de fleurs et d'arabesques. Sans marques. Une serrure et une charnière peuvent être restaurées .No longer availableDim. 304 g 14 x 14 cmEstimate: € 60 / 80 -
#137“Leeuwin”. Een gepatineerd messingen beeld op sokkel van albast, marmer en onyx. Tijdperk art deco
Lionne . Statue en laiton patiné sur socle en albâtre, marbre et onyx. Epoque Art DécoNo longer availableDim. l: 60 cmEstimate: € 130 / 150 -
#21Val-Saint-LambertEironde vaas van geslepen en in de massa groen gekleurd kristal. Gemerkt met label.
Vase ovoïde en cristal taillé, coloré en vert dans la masse. Marqué avec étiquette.No longer availableDim. H. 19 cmEstimate: € 60 / 100 -
#474Nawa Einen“Kapitein Matsuzaki steekt de rivier Ansong over”. Een Japanse triptiek met een scène uit de Chinees - Japanse oorlog. Tijdperk Meiji.
“Le Capitaine Matsuzaki traverse la rivière Ansong”. Tryptique japonais représentant une scène de la guerre sino-japonaise. Epoque Meiji.No longer availableDim. 34 x 71 cmEstimate: € 250 / 300

