#398Een geglazuurd aardewerken reliëf.
#297Kleine terrine met onderschotel van veelkleurig aardewerk, versierd met spelende Chinese kinderen. Randschilfer aan deksel, oude restauratie aan onderschaal. Straatsburg, XIXde eeuw.
Petite terrine à socle en faïence multicolore, à décor d'enfants chinois jouant. Bord à éclat sur couvercle, ancienne restauration sur socle. Strasbourg, XIXème siècle.No longer availableDim. h: 20 cm Ø: 22,5 cmEstimate: € 50 / 80 -
#356Een achthoekige wortelnoten jardinière met messingen recipiënt.
#397KundoEen tafelklokje in kast van messing en glas.
#661Val St. LambertEen serie kristallen schoteltjes.
#473“Moeder Gods”. Reisicoontje met email.
#536Een zeshoekige bronzen lantaarn met concave ruitjes.
#604Verzilverd beeldje met beren.
Figurine en métal argenté avec ours.No longer availableDim. H. 32 cmEstimate: € 60 / 100