#717KayserEen paar Jugendstil vazen met twee oren en een vegetale fries op de buik. Verzilverd tin. Onderaan gemerkt.
A pair of Art Nouveau vases with two handles and a vegetal frieze on the body. Silver-plated pewter. Marked on the bottom.No longer availableDim. H. 25 cmEstimate: € 40 / 60 -
#540Een paar 18 kt witgouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,72 ct.
A pair of 18 kt white gold earrings set with diamonds weighing approximately 0.72 ct in total.No longer availableDim. 5,32 gEstimate: € 1000 / 1200 -
#214Een vintage tafellamp met blauw koraal en zijn originele blauwe stoffen kap. Het koraal is her en der licht beschadigd.
#600Een 18 kt geelgouden pillendoos met versiering van een zwaan bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,20 ct.
#726KhamsehEen meerkleurig handgeknoopt Iraans tapijt met geometrisch decor. Genummerd 385/6 met certificaat.
A multicolored hand-knotted Iranian rug with a geometric design. Numbered 385/6 with certificate.No longer availableDim. 198 x 103 cmEstimate: € 50 / 75 -
#343Een lot porselein en aardewerk waarvan drie diverse Staffordshire honden en een soliflorvaasje (H. 17,5 cm) met twee personages.
A lot of porcelain and pottery including three different Staffordshire dogs and a soliflor vase (H. 17.5 cm) with two figurines.No longer availableDim. H. 20 cmEstimate: € 40 / 50 -
#585KashgaiEen oosters handgeknoopt wollen karpet.
#453Een sang de boeuf rode Chinese porseleinen vaas.
#621Märklin HoEen Märklin Ho treinset, bestaande uit locomotief 3003 met tender, diverse wagons, transformator 6511 en sporen. In originele doos, werkende staat.
A Märklin Ho train set, consisting of locomotive 3003 with tender, various wagons, transformer 6511, and tracks. In original box, in working condition.No longer availableEstimate: € 120 / 180