#43Een beeld van terracotta in pré Colombiaanse stijl, Maya Jaina, Mexicaans.
A terracotta statue in pre-Columbian style, Maya Jaina, Mexican.No longer availableDim. h 43 cmEstimate: € 60 / 80 -
#181Koos Van der KaaijPeriod: 1900 - 1976Voltaire”, een gesculpteerde buste in carrara marmer, gesigneerd Koos Van Der Kaaij en gedateerd 1942.
#279Een rechthoekige spiegel met vergulde delen en een spiegelrand.
A rectangular mirror with gilded parts and a mirror edge.No longer availableDim. 130 x 74.5 cmEstimate: € 80 / 120 -
#9Twee oude lakzegelstempels, de ene met een monogram, de andere met een wapenschild en opschrift Societé Cockerill Chantier Naval Anvers.
Two antique lacquer seal stamps, one with a monogram, the other with a coat of arms and inscription Societé Cockerill Chantier Naval Anvers.No longer availableDim. l 11 cmEstimate: € 30 / 50 -
#89Gaston Wallaert“Bloemenstilleven met fruit”, olieverf op doek, gesigneerd G Wallaert.
"Flower still life with fruit", oil on canvas, signed G Wallaert.No longer availableDim. 95 x 71 cmEstimate: € 150 / 200 -
#150Een 18 kt witgouden ring bezet met een centrale briljant van 1,38 ct. D SI2.
An 18 kt white gold ring set with a central brilliant-cut diamond of 1.38 ct, D SI2.No longer availableDim. 5,90 gEstimate: € 3000 / 3200 -
#579Een paar olielampen van porselein met decor in kobaltblauw, wit en verguld. Messingen montuur met ajour decor van wijnranken. Lange lampglazen. Omgesteld naar elektriciteit.
A pair of porcelain oil lamps decorated in cobalt blue, white, and gilded. Brass frame with openwork decoration of grapevines. Long lamp glasses. Converted to electricity.No longer availableDim. H. 69 cm (incl. glas)Estimate: € 80 / 120 -
#124G. Claassen“Portret van Ds. Eleazar Swalmius”. Een schilderij, olieverf op doek. Bovenaan gesigneerd. Naar het werk van Rembrandt.
#509Een kleine dekselvaas van blauw en wit Delfts aardewerk. Fijn floraal decor, geribbelde buik. Een heraldische leeuw op het deksel, een apocrief merk APK onderaan. Schilfer aan de onderrand.
A small lidded vase of blue and white Delft earthenware. Fine floral decoration, ribbed body. A heraldic lion on the lid, an apocryphal mark APK at the bottom. Flake on the bottom edge.No longer availableDim. H. 26 cmEstimate: € 80 / 120 -
#728Een vintage handtas in python leder en portefeuille in croco leder.
A vintage python leather handbag and a crocodile leather wallet.No longer availableDim. 20 x 21 & 9 x 13 cmEstimate: € 60 / 80 -
A set of two Chinese-style pied-de-terre tables, black painted wood with a marble top.No longer availableDim. h 93 cmEstimate: € 80 / 120