#592Een uit hout gesculpteerde Mandalay Boeddha met goudkleurig patina en meerkleurige pailletten.
#317Een paar Hollandse polychroom aardewerken dekselvazen met bloemdecor.
A pair of Dutch polychrome earthenware covered vases with flower decoration.No longer availableDim. h 38 & 30 cmEstimate: € 45 / 65 -
#68Een gefumeerde glazen mandje met handvat van smeedijzer. Met decoratie op de rand van zeemeerminnen.
A smoked glass basket with wrought iron handle. Decorated with mermaids on the rim.No longer availableDim. Ø 31 h 30 cmEstimate: € 80 / 100 -
#376Een rond gefineerd notenhouten kaarttafeltje met openklapbaar blad, bekleed met vilt en op 4 tapse poten. Met 2 kwartlades en inlegwerk versierd.
A round veneered walnut card table with a hinged top, lined with felt and standing on 4 tapering legs. Featuring 2 quarter drawers and decorated with inlay work.No longer availableDim. 76 x Ø 84 cmEstimate: € 80 / 120 -
#653JWA WubaEen houten Zaanse klok met verguld bronzen sculpturen van leeuwen, Atlas met de wereld in de nek en opschrift; “Nu Elck Syn Sin”. Binnenin gemerkt, midden 20e eeuw.
#556Een oosters geweven wandtapijt met tekst en figuren in een jachtscène.
#601KeramisEen porseleinen vaas met meerkleurig floraal decor. Onderaan gemerkt en gedateerd.
A porcelain vase with multi-colored floral decoration. Marked and dated at the bottom.No longer availableDim. 24 x Ø 11 cmEstimate: € 120 / 180 -
#344BochEen kleurrijke vaas met vergulde afrondingen. Gemerkt Keraluc.
A colorful vase with gilded finishes. Marked Keraluc.No longer availableDim. H: 37 cmEstimate: € 30 / 40 -
#497Een Chinees porseleinen bloempot. Blauw-wit met foohonden in het decor.
A Chinese porcelain flower pot. Blue and white with foo dogs in the decoration.No longer availableDim. 42 x Ø 48 cmEstimate: € 300 / 400 -
#6Een kompas onder glasplaat in 8-hoekig houten kastje met 1 deur en messing omlijstingen.
A compass under glass panel in an octagonal wooden case with 1 door and brass trimmings.No longer availableDim. 67,5 x 27 x 27 cmEstimate: € 80 / 120