#659Jules Marie CanneelPeriod: 1881 - 1953“Élégante”. Een tekening op papier, gemengde techniek. Draagt signatuur.
#289“De Bloemenverkoopster”. Houtskool op papier. Gesigneerd.
"The Flower Seller". Charcoal on paper. Signed.No longer availableDim. 25 x 35 cmEstimate: € 50 / 80 -
#132Frans Vantongerloo“Vennezicht Kalmthoutse Heide”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd en gedateerd 1930.
"Vennezicht Kalmthoutse Heide". A painting, oil on canvas. Signed and dated 1930 at the bottom.No longer availableDim. 63,5 x 87 cmEstimate: € 250 / 350 -
#448Een Brunei ketel, Sarawak Maleisïe, 19e eeuws.
#65Hergé2 Franstalige Tintin strips, 1e druk. “Le Tresor de Rackham Le Rouge” & “L’oreille Casséé”.
2 French-language Tintin albums, 1st edition. “Le Tresor de Rackham Le Rouge” & “L’oreille Casséé”.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#341Een bronzen beeldje van een haan, gesigneerd T. Hinod? Eén pootje is gebroken.
#183Een grote Murano vaas, groen gekleurd in de massa met vergulde details.
A large Murano vase, colored green in the mass with gilded details.No longer availableDim. h 78 cmEstimate: € 220 / 260