#330Delvaux BruxellesEen beige stoffen handtas met lederen afwerking en met bijpassende spiegel.
A beige fabric handbag with leather finishing and a matching mirror.No longer availableDim. 30 x 33 cmEstimate: € 200 / 300 -
#92A. Matthyssens“Een zomerse picknick”. Een schilderij, olieverf op schilderspaneel, gesigneerd A. Matthyssens.
"A summer picnic". A painting, oil on panel, signed A. Matthyssens.No longer availableDim. 50 x 70 cmEstimate: € 140 / 180 -
#530Een 18 kt witgouden hartvormige ring bezet met zwarte en witte briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,64 ct.
An 18 kt white gold heart-shaped ring set with black and white diamonds with a total weight of approximately 0.64 ct.No longer availableDim. 4,15 g maat: 54Estimate: € 650 / 750 -
#244Henri Joseph PauwelsPeriod: 1903 - 1983“Rustende dame in een Italiaanse setting”, olieverf op doek, getekend H. Pauwels.
"Resting lady in an Italian setting", oil on canvas, signed H. Pauwels.No longer availableDim. 65 x 145 cmEstimate: € 120 / 180 -
#583“Source Enchantée”. Een marmeren pendule met brons gegoten beeld naar Rousseau.
"Enchanted Source." A marble pendulum with a bronze cast figure after Rousseau.No longer availableDim. 64 cmEstimate: € 80 / 120 -
#424Thankawiel, een schilderij, gemengde techniek op gemaroufleerd doek.
#641ErpeEen bureaulamp uit de jaren 30 van de vorige eeuw, gietijzer en een bakelieten kap, gemerkt Erpe.
#415Een notenhouten speeltafel met klapblad.
A walnut game table with drop leaf.No longer availableDim. 78 x 80 x 41,53 cmEstimate: € 100 / 150 -
#113Een benen sculptuur deels gelaat, deels schedel met baard. Onder glazen stolp.
A bone sculpture partly face, partly skull with a beard. Under glass dome.No longer availableDim. 17,5 cmEstimate: € 175 / 225 -
#702Een milieu-de-table van verzilverd metaal, gedecoreerd met engelen.
#129Jacques SchaepherdersPeriod: 1890-1964‘Zeegezicht (Lombaardzijde) (Nieuwpoortbad), olieverf op doek, gesigneerd J. Schaepherders en gedateerd 1946.
Seascape (Lombardsijde) (Nieuwpoortbad), oil on canvas, signed J. Schaepherders and dated 1946.No longer availableDim. 71 x 76 cmEstimate: € 200 / 300