#154Henry SchoutenPeriod: 1857/64-1927“Herder met schapenkudde”. Een schilderij, olieverf op doek, onderaan gesigneerd.
#127Een meerkleurig polychroom houten Mariabeeld met Kind en kroon. 16e eeuws.
A multi-colored polychrome wooden sculpture of Mary with Child and crown. 16th century.No longer availableDim. 44,5 cmEstimate: € 250 / 350 -
#647Twee Chinese gemberpotten, bij één ontbreekt zijn deksel, beide op een houten sokkeltje.
#625Een paar gesculpteerd houten armstoelen met dubbele klauwpoten. En gestoffeerde zitting met figuratief gobelin decor. Lodewijk XIII-stijl. Onderaan kruisverbinding in H.
#30Een paar 18 k witgouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,14 ct.
A pair of 18k white gold earrings set with diamonds weighing approximately 0.14 ct.No longer availableDim. 1 gEstimate: € 150 / 200 -
#429Yoruba“Ibedji”. Een houten gesculpteerd vruchtbaarheidsbeeldje van de Yoruba, een figuur met afgesneden armen, waarvan 1 terug werd aangelijmd. Eind 20e eeuw.
"Ibedji". A wooden sculpted fertility figurine from the Yoruba, a figure with severed arms, one of which has been glued back. Late 20th century.No longer availableDim. 22 cmEstimate: € 60 / 80 -
#396Een rechthoekige salontafel in Engelse stijl. Met twee klapblaadjes.
A rectangular coffee table in English style. With two drop leaves.No longer availableDim. 85 x 49 cmEstimate: € 35 / 45 -
#356Een eikenhouten piëdestal met gedraaide en gesculpteerde voet.
#275Een kunstbronzen tafellamp met glas in lood kap, in Tiffany stijl.
A table lamp with a stained glass Tiffany style shade in bronze.No longer availableDim. 48 x Ø 30 cmEstimate: € 80 / 120 -
A varia lot of 12 corals, aquatic stone, a conch shell, and a dried trunkfish.No longer availableEstimate: € 120 / 180