#700Louis VuittonEen vintage lederen Louis Vuitton kaarthouder met monogram design.
A vintage leather Louis Vuitton card holder with monogram design.No longer availableDim. 11 x 8 cmEstimate: € 30 / 40 -
#268Biondan“Knielend meisje met rozen.” Gelakt metaal. Italiaans werk.
#24Hanfstaengl“Helene Fourment” & “Lavina”. Een paar gravures op papier. Onderaan opschrift “Peter Paul Rubens Pinx” & “Tiziano Vecellio Pinx”.
"Helene Fourment" & "Lavina". A pair of engravings on paper. Inscribed at the bottom "Peter Paul Rubens Pinx" & "Tiziano Vecellio Pinx".No longer availableDim. 50 x 38 cmEstimate: € 60 / 80 -
#647Twee Chinese gemberpotten, bij één ontbreekt zijn deksel, beide op een houten sokkeltje.
#183Een grote Murano vaas, groen gekleurd in de massa met vergulde details.
A large Murano vase, colored green in the mass with gilded details.No longer availableDim. h 78 cmEstimate: € 220 / 260 -
#154Henry SchoutenPeriod: 1857/64-1927“Herder met schapenkudde”. Een schilderij, olieverf op doek, onderaan gesigneerd.
#128“Twee Kinderen”. Een bronzen groep op marmeren voet, naar een werk van A. Moreau. Onderaan gesigneerd.
"Two Children". A bronze group on a marble base, after a work by A. Moreau. Signed at the bottom.No longer availableDim. 48 cmEstimate: € 200 / 300 -
#6Een kompas onder glasplaat in 8-hoekig houten kastje met 1 deur en messing omlijstingen.
A compass under glass panel in an octagonal wooden case with 1 door and brass trimmings.No longer availableDim. 67,5 x 27 x 27 cmEstimate: € 80 / 120 -
#4222 Aziatisch houten lakpanelen met pietra dura elementen en voorstelling met parelmoer, speksteen, figuren en bloemendecor in reliëf.
2 Asian wooden lacquer panels with pietra dura elements depicting mother-of-pearl, soapstone, figures, and floral relief decoration.No longer availableDim. 91,5 x 30,5 cmEstimate: € 80 / 120 -
#138LegrasEen vaas van glaspasta met beige en bruine kleuren in de massa. Gemerkt.
A vase made of glass paste with beige and brown colors in the body. Marked.No longer availableDim. H 26 cm Ø 19 cmEstimate: € 320 / 350