#128“Twee Kinderen”. Een bronzen groep op marmeren voet, naar een werk van A. Moreau. Onderaan gesigneerd.
"Two Children". A bronze group on a marble base, after a work by A. Moreau. Signed at the bottom.No longer availableDim. 48 cmEstimate: € 200 / 300 -
#651KaiserEen porseleinen vaas op houten sokkeltje in Chinese stijl. Onderaan gemerkt Kaiser, Germany, Ming.
A porcelain vase on a wooden pedestal in Chinese style. Marked Kaiser, Germany, Ming on the bottom.No longer availableDim. h 71 cmEstimate: € 80 / 120 -
#99“Scheldezicht”. Een schilderij, olieverf op doek.
#543Een Chinese lachende Boeddha in steen gehouwen, in zittende positie.
#48Een blauw-wit aardewerken sierbordje met floraal decor. Eind 19e eeuw.
A blue and white earthenware decorative plate with floral design. Late 19th century.No longer availableDim. Ø 23 cmEstimate: € 60 / 80 -
#158Anton Nelson“Geklede dame met hoofddeksel”. Een buste van zamak.
#536Een gesculpteerde en vergulde houten vitrinekast in Louis-XV stijl. De binnenkant is bekleed in een roze velours stof.
#743Een schemerlamp in de vorm van een moderne zuil in tweekleurig metaal.
A table lamp in the shape of a modern column in two-tone metal.No longer availableDim. H. 65 cmEstimate: € 40 / 60 -
#119Georges SteelPeriod: 1923-2010“Jonge Gitano met druiven”. Een schilderij, olieverf op doek, Onderaan gesigneerd en gedateerd 1962.
"Mary with child". A polychrome wooden triptych with a religious scene, oil on panel. Housed in an antique wooden cabinet.No longer availableDim. 40 x 62 x 15 cmEstimate: € 80 / 120