Similar lots by type
-
#181
Een driedelig kloktel van groen marmer en brons, de pendule versierd met twee classicistische bronzen beeldjes en de cassolettes in de vorm van siervazen.
Une horloge en trois parties en marbre vert et bronze, la pendule ornée de deux statues classiques en bronze et les cassolettes en forme de vases décoratifs.No longer availableDim. h: 34 cmEstimate: € 1200 / 1400
Other lots in this auction
-
#41
Een paar Franse aardewerken pique-fleurs. Gebruiksschade. XVIIIde eeuw.
Une paire de pique-fleurs en faïence française. Usure endommagée. XVIIIème siècle.No longer availableDim. 16 cmEstimate: € 75 / 90 -
#91
Een paar windhonden van meerkleurig majolica. Italiaans werk, één gerestaureerd aan de kop.
Une paire de lévriers en majolique multicolore. Travail italien dont un restauré sur la tête.No longer availableDim. 70 x 28 cmEstimate: € 60 / 100 -
#147
Een staande figuur uit Noord-Ghana, Komaland. XVIde eeuw.
Une figure debout du nord du Ghana, Komaland. XVIe siècle.No longer availableDim. h 26 cmEstimate: € 150 / 200 -
#250
Een 18 K witgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,40 ct.
Une bague en or blanc 18 kt sertie de diamants d'un poids combiné de +- 0,40 ct.No longer availableDim. 2,20 gEstimate: € 450 / 550 -
#34Van der Borght
“Landschap met knotwilgen”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Paysage aux saules têtards . Huile sur toile. Signé.No longer availableDim. 50 x 55 cmEstimate: € 40 / 60 -
#61
Een arduinen schouwpendule. Tijdperk Napoleon III. Beschadigingen. Met slinger en sleutel.
Une pendule en pierre bleue. Epoque Napoléon III. Dégâts. Avec balancier et clé.No longer availableDim. h: 47 cmEstimate: € 50 / 80 -
#537
“Stilleven met viool”. Olieverf op paneel. Aan weerskanten beschilderd.
Nature morte au violon. Huile sur panneau. Peint des deux côtés.No longer availableDim. 31 x 25 cmEstimate: € 80 / 120 -
#460Goebel, Germany
“Christkindlein kommt”. Een beeldje van meerkleurig biscuit. Onderaan gemerkt. No.755. Erste Ausgabe 1994.
Christkindlein kommt. Une figurine de biscuit multicolore. Marqué en bas. No.755. Erste Ausgabe 1994.No longer availableDim. h: 20 cmEstimate: € 40 / 50 -
#319
Een lot van negen lithografieën met rozen naar P. J. Redoute.
Un lot de neuf lithographies aux roses d'après P. J. Redoute.No longer availableDim. 40 x 30 cmEstimate: € 150 / 180 -
#592André CardinaelPeriod: 1985 - 2005
“Stilleven met appels en naakt op de achtergrond.” Aquarel op papier. Gesigneerd.
Nature morte aux pommes et nu en arrière-plan. Aquarelle sur papier. Signée.No longer availableDim. 39 x 35 cmEstimate: € 100 / 150 -
#478
Een geribde vaas van beige Muranoglas.
Un vase nervuré en verre de Murano beige.No longer availableDim. h: 36 cmEstimate: € 85 / 100 -
#385Paul Van DesselPeriod: 1956-2021
“Plaisir d’amour ne dure qu’un moment” (sanguine, 1999), “Alle Lust will Ewigkeit” (aquarel), 2001, “De Duisternis (voorstudie)” (aquarel, 1998) en “...Oh shame, where is thy blush (aquarel, 1999). Alle gesigneerd.
Plaisir d'amour ne dure qu'un moment (sanguine, 1999), Alle Lust will Ewigkeit (aquarelle), 2001, The Darkness (étude préliminaire) (aquarelle, 1998 ) et ...Oh shame, where is thy blush (aquarelle, 1999). Tous signés.No longer availableEstimate: € 80 / 120