#405
Een 18 K wit en geelgouden ring bezet met diamant oude slijp van +- 0,10 ct.
#327
#331
Twee verschillende geslepen kleurloze karafjes met zilveren monturen.
#460
Une bague en argent avec bracelet et collier assortis avec pendentif serti d'ambre. 925‰.No longer availableEstimate: € 150/250 -
#48Val Saint Lambert
#495
Een grote balustervaas van Chinees porselein met Cantondecor.
#100
Een 18 K geelgouden armband.
#73Wiskemann, Bruxelles
#250
Een 18 K geelgouden hanger bezet met een camee.
Un pendentif en or jaune 18 carats serti d'un camée.No longer availableDim. 8,78 gEstimate: € 250/300 -
#373
Een paar opengewerkte messingen kandelaars.
#394Maurice FelbierPeriod: 1903 -1991
“Moeder en kind”. Houtskool op papier. Gesigneerd.
"Mère et l'enfant". Fusain sur papier. Signé.No longer availableDim. 38 x 25 cmEstimate: € 50/80 -
#474Jan CobbaertPeriod: 1909-1995
"Composition". Signé et numéroté 19/20 à l'extérieur de la planche. Avec cachet sec du Masereelcentrum.No longer availableDim. 56 x 72 cmEstimate: € 220/260