Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een zwartgelakte houten wandelstok met een verzilverde handgreep in de vorm van twee vrouwelijke naakten.
Een zwartgelakte houten wandelstok met een verzilverde handgreep in de vorm van twee vrouwelijke naakten.

Een zwartgelakte houten wandelstok met een verzilverde handgreep in de vorm van twee vrouwelijke naakten.

Une canne en bois laqué noir à manche argenté représentant deux nus féminins.
Dim. l: 85 cm
SKU: 1906180241.
Category: Verzilverd.
Auction day: 19 June 2018 19:00
Catalogue #241
Estimate: € 100 / 120
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #359

    Een art deco koffiestel van verzilverd metaal, bestaande uit een koffiepot, melkkannetje en een suikerpot. Op dienblad met hoornen handvatten.

    Un service à café Art Déco en métal argenté, comprenant une cafetière, un pot à lait et un sucrier. Sur un plateau à poignées en corne.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 100
  • #371
    Shaw & Fisher, Sheffield

    Een koffie- en theestel van verzilverd metaal op een dienblad.

    Un service à thé et café en métal argenté, sur un plateau.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 120

Other lots in this auction

  • #328

    Een houten studie-pop.

    Une poupée d’étude en bois.
    No longer available
    Dim. h.37 cm
    Estimate: € 70 / 90
  • #567

    Een bronzen Boeddha op een vogel.

    Un Bouddha en bronze sur un oiseau.
    No longer available
    Dim. h.28 cm
    Estimate: € 360 / 380
  • #509

    Een Jugendstil bloempot.

    Un pot à fleurs Jugendstil.
    No longer available
    Dim. h.27cm Ø 39 cm
    Estimate: € 150 / 170
  • #63

    Een mechanisch bronsje in de vorm van een liggende vrouw met wegklapbare gewaden.

    Un petit bronze mécanique représentant une femme couchée, vêtements amovibles.
    No longer available
    Dim. l: 14 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #748

    Drie gigognetafeltjes van witgepatineerd hout met glazen blad.

    Trois tables gigognes en bois à patine blanche et tablette en verre.
    No longer available
    Dim. b: 39 - 61 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #587

    Een paar achthoekige tuinstoelen van Chinees porselein met een oranje op wit decor van pioenen en vegetale motieven.

    Deux chaises de jardin en porcelaine de Chine, décor de pivoines oranges sur fond blanc et autres motifs végétaux.
    No longer available
    Dim. h: 48 cm
    Estimate: € 440 / 480
  • #352
    A. Bankes

    “Zicht op een Parijse boulevard”. Olieverf op board. Gesigneerd.

    ”Vue sur un boulevard parisien”. Huile sur carton. Signé.
    No longer available
    Dim. 25 x 39 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #754

    Een Chinese scroll, gouache op zijde, met een afbeelding van een draak. Gesigneerd.

    Un scroll chinois représentant un dragon. Gouache sur soie. Signée.
    No longer available
    Dim. 45 x 50 cm (Afb.)
    Estimate: € 40 / 60
  • #96

    Een bijzettafeltje met een gebeeldhouwde lade. Spanje, einde XVIIIe eeuw.

    Une petite table d’appoint à tiroir sculpté. Espagne, fin XVIIIième siècle.
    No longer available
    Dim. 54 x 65 x 45 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #654

    “L’Evêché et l’Etat de Liège”. Een oude kaart van Tobie Conrad Lotter, geograaf te Augsburg. Een ingekleurde kopergravure. XVIIIe eeuw. Kaart geplooid.

    ”L’Evêche et l’Etat de Liège”. Une carte ancienne par Tobie Conrad Lotter, géographe à Augsburg. Une gravure sur cuivre en couleurs. XVIIIième siècle. Carte pliée.
    No longer available
    Dim. 49 x 57 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #339

    Een lotelingenstok van blauw Italiaans glas met een witte opliggende lijn, rondom getorst. Omstreeks 1900. Schilfer onderaan.

    Une canne de conscrit en verre italien avec une ligne blanche superposée, torsadée. +- 1900. Eclat en dessous.
    No longer available
    Dim. l: 97 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #364

    Een reeks van drie lithografieën naar werken van Ensor.

    Une série de trois lithographies d’après des oeuvres par Ensor.
    No longer available
    Dim. 17 x 13 & 17 x 22 cm
    Estimate: € 60 / 80
View all auction items ›

Veiling van 19 & 20 juni 2018

Deze veiling is volledig - 845 loten. De catalogus is verkrijgbaar in .pdf en .xls op de downloads pagina.

19 June 2018 19:00
20 June 2018 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 19 June 2018 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More