Similar lots by type
-
#291
Een houten speculaasvorm met vier figuren.
Un moule à spéculoos en bois à quatre figures.No longer availableDim. L: 49 cmEstimate: € 40/60 -
#712
Een lachende Boeddha met kinderen in hout. Symbool van gezinsgeluk.
Un Bouddha riant et enfants en bois. Symbole du bonheur familial.No longer availableDim. H: 21 cmEstimate: € 85/90 -
#298
Een Bretoens houten miniatuurkastje.
Une petite armoire miniature bretonne.No longer availableDim. H: 46 cm; B: 28 cmEstimate: € 60/100 -
#603
Een zittende mediterende Boeddha van gepolychromeerd hout.
Un Bouddha méditant assis en bois polychrome.No longer availableDim. h: 74 x 35 cmEstimate: € 400/500 -
#751
Een lot van vijf Kameroenese en Zaïrese maskers.
Un lot de cinq masques, Cameroun et Zaïre.No longer availableDim. 27 cmEstimate: € 100/120 -
#501
Een houten piramide en octahedron.
Une pyramide en bois et un octaèdre.No longer availableDim. h: 18 & 26 cmEstimate: € 65/75 -
#533
Een lot van vier maskers uit Kameroen.
Un lot de quatre masques du Cameroun.No longer availableDim. L : 36 cmEstimate: € 60/100 -
#297
Een oude speculoosplank.
Une ancienne planche à spéculoos.No longer availableDim. L:91cm, B: 27 cmEstimate: € 75/85 -
#321
Een lot houtsnijwerk, bestaande uit een pleurante naar voorbeeld van het graf van Isabella van Bourbon, een kruisbeeld met lindenhouten corpus en een engel.
Un lot de sculptures en bois, comprenant une pleurante d’après un exemple de la tombe de Isabelle de Bourbon, un crucifix au corpus en tilleul et un ange.No longer availableDim. h: 59 cmEstimate: € 60/80 -
#634
Een houten tafelklok, versierd met inlegwerk van meerdere houtsoorten en koper. Met slinger en sleutel.
Une pendule de table en bois, décoration d’incrustations de différentes sortes de bois et cuivre. Avec balançoire et clé.No longer availableDim. h: 37 cmEstimate: € 80/120 -
#683
Een Zaïrees Pende masker.
Un masque Pende, Zaïre.No longer availableDim. l 48 cmEstimate: € 60/100 -
#798
“Oude vissers”. Een gesculpteerd houten beeld. Net beschadigd.
“Vieux pêcheurs”. Sculpture en bois. Dégât au filet.No longer availableDim. h: 104 cmEstimate: € 40/50 -
#673
Een Nigeriaans Yorubamasker.
Un masque Yoruba, Niger.No longer availableDim. h 56 cmEstimate: € 60/80 -
#748
Een Zaïrese Kuba drum.
Une batterie Kuba, Zaïre.No longer availableDim. h 34 cmEstimate: € 60/100 -
#671
Een houten Birmaans reliëf. Enkele letsels.
Un relief en bois, Birmanie. Quelques dégâts.No longer availableDim. 61 x 19 cmEstimate: € 80/120 -
#790
Een houten haardkist, bekleed met gedreven messingen voorstellingen.
Un grand coffre en bois, montures en laiton repoussé.No longer availableDim. 45 x 60 x 34 cmEstimate: € 40/50 -
#307
Een antieke vogelkooi.
Une cage à oiseaux ancienne.No longer availableDim. H: 57 cm, B 38 cm, D: 28 cmEstimate: € 80/100 -
#548
Twee Chinese juwelenkastjes, versierd met koperbeslag en opengewerkte plaquettes van jade.
Deux coffrets chinois, décoration en cuivre et plaquettes ajourées en jade.No longer availableDim. 31 x 20 cmEstimate: € 140/150 -
#353
Een antiek poppenbed.
Un lit pour poupées antique.No longer availableDim. 40 x 66 cmEstimate: € 60/80 -
#303
Een Art - Nouveau dienblad in hout en porselein met bloemmotief.
Un plateau Art-Nouveau en bois et porcelaine, motif de fleurs.No longer availableDim. L 39 cm; B: 29 cmEstimate: € 55/65
Other lots in this auction
-
#209Eddy Belvau
“Zicht op Amsterdam”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Vue sur Amsterdam”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 50 x 60 cmEstimate: € 80/120 -
#451
Festival vogelmasker van gebeeldhouwd hout. Dan, Nigeria. Kleine herstelling.
Un masque-oiseau de festival en bois sculpté. Dan, Niger. Quelques petites réparations.No longer availableDim. H. 34 cmEstimate: € 50/80 -
#753
Een oude officierssabel in schede. Het handvat versierd met een messingen leeuwenkopje.
Sabre d’officier ancien dans son fourreau. Manche décorée d’une tête de lion en laiton.No longer availableEstimate: € 120/200 -
#276
Een gebeeldhouwd houten salontafel met een gecanneerd blad onder glas.
Une table de salon en bois sculpté et tablette cannée sous verre.No longer availableDim. Ø: 72 cmEstimate: € 30/40 -
#409Paul Joostens
”Schets voor een Kraambed in een interieur”. Potlood op papier. Met atelierstempel.
”Croquis d’un intérieur, post partum”. Crayon sur papier. Avec tampon d’atelier.No longer availableDim. 9 x 14 cmEstimate: € 100/120 -
#521
Een wandvaasje van meerkleurig Chinees porselein, versierd met bloemen en vruchten. Gemerkt.
Un petit vase mural en porcelaine de Chine, décor de fleurs et de fruits. Marque.No longer availableDim. h: 23cmEstimate: € 120/140 -
#797
Een balustervaas van Chinees porselein met een famille rose decor van personages. Restauratie aan de rand.
Vase balustre en porcelaine de Chine à décor famille rose de personnages. Restauration au bord.No longer availableDim. H 44 cmEstimate: € 120/200 -
#2Jakob SmitsPeriod: 1855 - 1928
“Kapelletje”. Ets. Gemonogrammeerd.
”Petite chapelle”. Une eau-forte. Monogrammée.No longer availableDim. 13 x 15 cmEstimate: € 30/40 -
#200
Een lingot van 500 g. geel goud. Gemerkt Au 999,7. Essayeur PCB in een klavertje vier. Testrapport Fischerscope XRAY XAN 222: 99,8 à 100% Au op vier punten.
Un lingot en or jaune de 500 gr. marque Au 999,7. essayeur PCB dans un trèfle à quatre feuilles. Rapport de test Fischerscope XRAY XAN 222: 99,8 à 100% Au sur quatre points.No longer availableDim. 500 gEstimate: € 12000/15000 -
#627Washington
Een kist met 123 sigaren ‘Fernand Piot’.
Une boîte à cigares et 123 cigares ‘Fernand Piot”.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#290
Een fantasie horloge met lederen polsband.
Une montre fantaisie, bracelet en cuir.No longer availableEstimate: € 30/40 -
#301
Een handtas van het merk Lancel met bijpassende stofhoes.
Un sac à main de la marque Lancel avec sac anti-poussières.No longer availableEstimate: € 50/100