Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een Zweedse bajonet met lederen riemhanger.
Een Zweedse bajonet met lederen riemhanger.

Een Zweedse bajonet met lederen foedraal.

Une baïonnette suédoise et étui en cuire.
Dim. l: 35 cm
SKU: 0603180301.
Category: wapens.
Auction day: 6 March 2018 19:00
Catalogue #301
Estimate: € 60 / 80
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #361

    Een ceremoniesabel met verguld koperen en ivoren handvat.

    Un sabre de cérémonie avec une poignée en ivoire et cuivre doré.
    No longer available
    Dim. l: 105 cm
    Estimate: € 100 / 160
  • #77
    Galef & Son, New York

    Een .45 vuursteen handvuurwapen voor zwart kruit. Onklaar gemaakt.

    Une arme à feu .45 pour poudre noir. Inutilisable.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 120

Other lots in this auction

  • #75
    Bergen

    Een lot polychroom aardewerk bestaande uit drie schenkkannen.

    Lot de trois verseuses en pâtes tendres polychromes.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 70
  • #738

    Drie diverse schotels van Delfts blauw en wit aardewerk. XVIIIde eeuw.

    Trois plats différents en faïence de Delft bleue et blanche. XVIIIième siècle.
    No longer available
    Dim. Ø 35 cm
    Estimate: € 90 / 120
  • #474

    Een Chinese waaier met handgeschilderd decor van personages met ivoren hoofdjes. In kader achter glas.

    Un éventail chinois avec un décor peint à la main de personnages avec des têtes en ivoire. Encadré et sous verre.
    No longer available
    Dim. 52 x 32 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #818

    Een mokkaserviesje van porselein met een meerkleurig decor van bloemen en planten. Compleet voor twaalf personen.

    Un service à moka en porcelaine avec un décor polychrome de fleurs et de plantes. Complet pour douze personnes.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 60
  • #820

    Een koperen luchter met drie lichtarmen, glazen kapjes en een centrale coupe. Begin XXe eeuw. We voegen er een tweede exemplaar met twee lichtpunten, maar met ontbrekende coupe aan toe.

    Lustre en cuivre à trois bras de lumière, abat-jour en verre et coupe centrale. Début du XXe siècle. Nous ajoutons un deuxième exemplaire à deux bras de lumières dont la coupe manque.
    No longer available
    Estimate: € 120 / 200
  • #192
    Regnier de Herde
    Period: 1914 - 2004

    “Marine - Trouville”. Olieverf op board. Gesigneerd.

    ”Marine - Trouville”. Huile sur carton. Signé.
    No longer available
    Dim. 70 x 60 cm
    Estimate: € 550 / 600
  • #109
    Julien Van de Veegaete
    Period: 1886 - 1960

    “Moeder en kind bij de haard”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    ”Mère et enfant près du feu”. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 66 x 80 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #345

    Een lot van vier verschillende zilveren pillendoosjes. We voegen er twee poederdoosjes aan toe.

    Un lot comprenant quatre boîtes à médicaments en argent. Nous ajoutons deux poudriers.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #670

    Een 18 karaats wit en geel gouden art deco ring bezet met één diamant oude slijp van ± 0,10 ct.

    Une bague en or blanc et jaune 18 ct Art Déco sertie d’un diamant ancienne taille de ± 0,10 ct.
    No longer available
    Dim. 3,16 g
    Estimate: € 100 / 150
  • #447

    Een lot van diverse schotels en een tafelstoffer met blik van verzilverd metaal.

    Un lot comprenant divers plats et un ramasse-miettes en métal argenté.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #319
    J. De Busschere

    “Dorpszicht”. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd 1929.

    ”Vue sur le village”. Aquarelle sur papier. Signé et daté 1929.
    No longer available
    Dim. 31 x 42 cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #476

    Een art deco wandconsole met twee laden en twee deuren.

    Une console murale à deux portes et deux tiroirs, art déco.
    No longer available
    Dim. 85 x 92 cm
    Estimate: € 60 / 80
View all auction items ›

Veiling van 6 & 7 Maart 2018

De veiling is volledig - 835 loten online. .pdf en .xls zijn verkrijgbaar op de downloads pagina.

6 March 2018 19:00
7 March 2018 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 6 March 2018 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More