#77Galef & Son, New YorkEen .45 vuursteen handvuurwapen voor zwart kruit. Onklaar gemaakt.
Une arme à feu .45 pour poudre noir. Inutilisable.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#361Een ceremoniesabel met verguld koperen en ivoren handvat.
Un sabre de cérémonie avec une poignée en ivoire et cuivre doré.No longer availableDim. l: 105 cmEstimate: € 100 / 160
#773Vaasje in glaspasta met gedraaide voet.
#715Paar olielampen van porselein en messing. Met bloemenmotief.
#631Een paar ruitvormige potjes van lichtblauw Chinees porselein. Onderaan gemerkt.
#204Een Romeinse mannentorso van composiet op een arduinen sokkel.
#628Een vaas van Chinees porselein met een blauw op wit decor van kraanvogels.
#564Een Japanse ingekleurde houtsnede, XIXde eeuw.
Une gravure sur bois japonaise en couleurs.No longer availableDim. 23 x 22 cmEstimate: € 50 / 80 -
#517Twee onderdelen van een portaal van een hindoetempel. Meerkleurig en verguld hout, versierd met bloemen en tempelleeuwen.
Deux parties d’un portique d’un temple hindou. Polychrome, en bois doré, décoration de lions de temple et fleurs.No longer availableDim. h: 40 cmEstimate: € 120 / 200 -
#221Een vijfdelig tuinstel van witgepatineerd ijzer, bestaande uit een klaptafel en vier stoelen.
Un ensemble de jardin en cinq pièces en fer forgé blanc, comprenant une table à abattant et quatre chaises.No longer availableEstimate: € 220 / 280