Similar lots by type
-
#361
Een ceremoniesabel met verguld koperen en ivoren handvat.
Un sabre de cérémonie avec une poignée en ivoire et cuivre doré.No longer availableDim. l: 105 cmEstimate: € 100/160 -
#77Galef & Son, New York
Een .45 vuursteen handvuurwapen voor zwart kruit. Onklaar gemaakt.
Une arme à feu .45 pour poudre noir. Inutilisable.No longer availableEstimate: € 80/120
Other lots in this auction
-
#336
Een verlengbare eikenhouten tafel met gedraaide poten
Une table à allonges en chêne à pieds torsadés.No longer availableDim. 180 x 84 cmEstimate: € 80/100 -
#99Alphonse II Van BeurdenPeriod: 1878 - 1961
“Bloemenstilleven”. OIieverf op doek. Gesigneerd.
“Nature morte aux fleurs”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 64 x 54 cmEstimate: € 120/200 -
#65Cary Diller (?)
“Boerin met koeien”. Een groep van witgeglazuurd aardewerk op houten sokkel. Achteraan gesigneerd. Boerinnetje beschadigd.
“Fermière et vaches”. Un groupe en faïence blanche sur socle en bois. Marque a l’arrière. Fermière accidentée.No longer availableDim. l: 35 cmEstimate: € 40/60 -
#276
Een eikenhouten tweedeursvitrinekast met gebogen kap. XIXe eeuw.
Une vitrine en chêne à deux portes. Corniche en chapeau gendarme. XIXe siècle.No longer availableDim. 212 x 112 x 45 cmEstimate: € 80/120 -
#183
Een schouwpendule van bruingepatineerd zamak, wit marmer en verguld koper. Bovenaan getooid met een Bijbelse scène. Een armpje manco.
Une pendule de cheminée en régule patinée, marbre blanc et cuivre. Décoration scène biblique. Il manque un bras a l’une des figures.No longer availableDim. h: 41 cmEstimate: € 300/400 -
#153
Een bronzen jardinière, gedragen door een classicistische waterdraagster.
Une jardinière en bronze portée par une porteuse d’eau classique.No longer availableDim. 76 cmEstimate: € 200/300 -
#59Leon LommaertPeriod: 1904-1978
“Winters landschap”. Olieverf op paneel. Gesigneerd. Op de verso een parkzicht, eveneens gesigneerd.
”Vue hivernale”. Huile sur panneau. Signé. Au verso se trouve une vue sur le parc, également signée.No longer availableDim. 25 x 33 cmEstimate: € 80/100 -
#273
Een grote partij oude Belgische en Britse munten, waaronder zilveren, in acht etuis en enkele losse reeksen met speciale uitgaven.
Une collection de pièces belges et Anglaises, certaines en argent, dans huit étuis et quelques séries non emballées, éditions spéciales.No longer availableEstimate: € 120/200 -
#746
Eikenhouten console in Renaissancestijl.
Une console en chêne ; style Renaissance.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#740Victorinox swiss Army
Een automatische herenhorloge met lederen armband.
Une montre automatique pour homme avec bracelet en cuir.No longer availableEstimate: € 200/300 -
#352Peeters
“Pratende dames aan een kerk”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”Dames en conversation devant l’église”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 40 x 50 cmEstimate: € 60/100 -
#66
Een gebeeldhouwde armstoel, bekleed met groen fluweel.
Un fauteuil sculpté avec revêtement en velours vert.No longer availableEstimate: € 50/80