Other lots in this auction
-
#512Walasse Ting“Personages en paard”. Litho in kleuren. Gesigneerd en genummerd 100/200.
”Personnages et cheval”. Une lithographie en couleurs. Signée et numérotée 100/200.No longer availableDim. 45 x 59 cmEstimate: € 200 / 240 -
#738Een paar borden van Imari-porselein met geribde vleugel en een decor van een cachepot met bloemen op het plat. We voegen er een kleiner, gelijkaardig bordje aan toe.
Deux assiettes en porcelaine Imari aux ailes côtelées et aux décors de cache-pot et fleurs sur le plat. Nous ajoutons une assiette plus petite et semblable.No longer availableDim. Ø: 19 & 24 cmEstimate: € 30 / 50 -
#127Klokstel van koper bestaande uit een pendule en twee kandelaars.
Une garniture de cheminée en cuivre comprenant deux candélabres et une pendule.No longer availableDim. H. 52,5 cmEstimate: € 200 / 240 -
#194Jan De ClercqPeriod: 1881 - 1962“De Hypnotiseur”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“L’Hypnotiseur”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 27 x 22 cmEstimate: € 450 / 500 -
#101Een XIXe eeuws penvuurpistool.
Un pistolet à broche du XIXème siècle.No longer availableEstimate: € 100 / 160 -
#136WissEen handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
Tapis persan en laine. Noué main.No longer availableDim. 210 x 330 cmEstimate: € 220 / 280 -
#722Een gebeeldhouwd houten maskertje, getooid met een vogel. Baoule, Ivoorkust.
Un petit masque en bois sculpté, décoré d’un oiseau. Baoule, Côte d’Ivoire.No longer availableDim. h: 44 cmEstimate: € 55 / 65 -
#582Herman BroodPeriod: 1946 - 2001“Ferrari Testarossa”. Een zeefdruk. Binnen de plaat gesigneerd en buiten de plaat genummerd 19/200.
”Ferrari Testarossa”. Une sérigraphie. Signée dans la planche et numérotée 19/200 hors planche.No longer availableDim. 66 x 75 cmEstimate: € 420 / 500 -
#345Een 18 karaats wit gouden speld bezet met Zuidzeeparel van 11,90 mm.
Une épingle en or blanc 18 ct sertie d’une perle South-Sea de 11,90 mm.No longer availableDim. 3,20 gEstimate: € 120 / 180 -
#354Een lot van vier teddyberen.
Un lot de quatre ours en peluche.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#683Concentrische ballen op statief, gedragen door een Chinese wijze. Chinees werk, eerste helft van de XXste eeuw.
Des boules concentriques sur statif, portés par un sage chinois. Travail chinois, première partie du XXème siècle.No longer availableDim. H. 18 cmEstimate: € 50 / 80 -
#677Geisha van gebeeldhouwd ivoor. Chinees werk. 21 cm incl. houten sokkel.
Une Geisha en ivoire sculptée. Travail chinois. Hauteur 21 cm, socle en bois inclus.No longer availableDim. H. 18 cmEstimate: € 200 / 240

