Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een Zwitserse cilindermuziekdoos “Mandoline” met acht melodieën. In kist, versierd met marquetterie.
Een Zwitserse cilindermuziekdoos “Mandoline” met acht melodieën. In kist, versierd met marquetterie.

Een Zwitserse cilindermuziekdoos “Mandoline” met acht melodieën. In kist, versierd met marquetterie.

Boîte à musique suisse “Mandoline”. Huit mélodies, le meuble décoré de marquetterie.
Dim. 14 x 54 cm
SKU: 1003200198.
Category: Muziekinstrument.
Auction day: 10 March 2020 19:00
Catalogue #198
Estimate: € 550 / 600
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #353

    Een messingen jachthoorn.

    Cor en laiton.
    No longer available
    Dim. h: 57 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #701
    Columbia

    Een oude koffer grammofoon. Model 230. Met zes platen. In werkende staat.

    Ancien phonographe dans son coffre. Modèle 230. Avec 6 disques. En état de marche.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 100

Other lots in this auction

  • #505

    Een Volksontvanger VE301W, fabricage Radio-Funk-Werkstätten. Liniaire schaal. Bouwjaar 1933. Beschadiging aan kast, links onder.

    Receveur du Peuple VE301W, fabriqué par Radio-Funk-Werkstätten. Echelle linéaire. Date de fabrication 1933. Dégât au meuble en bas à gauche.
    No longer available
    Dim. h: 39 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #274

    “Het overspel.” Olieverf op paneel. XIXde eeuw. Vlaamse School.

    “L’adultère”. Huile sur panneau. XIXe siècle. Ecole flamande.
    No longer available
    Dim. 34 x 27 cm
    Estimate: € 240 / 360
  • #444

    Een grote pop van papier mâché, met open mond en werkende blauwe slaapogen. Gemerkt Made in Belgium. Evenals twee kleinere poppen, één met porseleinen hoofd de andere in kunststof. Zonder merk.

    Grande poupée en papier mâché, bouche ouverte et yeux dormant en état de marche. Marque Made in Belgium. Ainsi que deux poupées plus petites aux têtes en porcelaine resp. en plastique. Sans marque.
    No longer available
    Dim. H. 72 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #223

    Gotisch houten beeld van een biddende Madonna. Zonder polychromie.

    Sculpture gothique représentant Marie priant. Sans polychromie.
    No longer available
    Dim. H. 34 cm
    Estimate: € 250 / 350
  • #93

    Russische icoon met Andrej Bogoljoebski en talrijke kerkfiguren die zich aan Maria onderwerpen. XIXde eeuw. Mooie staat.

    Icône russe avec Andrei Bogoljubski et de nombreux figures ecclésiastiques qui se soumettent à Marie. XIXe siècle. Bel état.
    No longer available
    Dim. 41 x 34 cm
    Estimate: € 400 / 600
  • #194

    “Geanimeerd landschap”. een supraporta. Olieverf op doek. Draagt een handtekening ‘Van Ostade 1650.

    “Paysage animé”. Dessus-de-porte en huile sur toile. Porte une signature: Van Ostade 1650.
    No longer available
    Dim. 52 x 77 cm
    Estimate: € 800 / 1000
  • #630

    Een bolle lantaarn van brons en glas.

    Une lanterne sphérique en bronze et verre.
    No longer available
    Dim. H. 65 cm
    Estimate: € 400 / 440
  • #287

    Twee bajonetten van rond Wereldoorlog 2, waarbij één met schede. Genummerd.

    Deux baïonnettes des deux Guerres Mondiales, dont une avec gaine. Numérotées.
    No longer available
    Dim. l: 44 & 47 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #577

    Bronzen Boeddha op een lotusbloem.

    Bouddha en bronze sur une fleur de lotus.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 120
  • #429
    Pierre Alechinsky

    “Compositie”. Monochrome lithografie. Gesigneerd buiten de plaat.

    “Composition”. Lithographie monochrome. Signée hors planche.
    No longer available
    Dim. 39 x 30 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #726

    Een handgeknoopte Oosterse wollen loper.

    Couloir d’Orient en laine. Noué main.
    No longer available
    Dim. 282 x 75 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #508

    “Garuda met vuist in de bek van een serpent.” Gesculpteerd houten beeld. Singapore.

    “Garuda met le poing dans la gueule d’un serpent”. Sculpture en bois. Singapour.
    No longer available
    Dim. h 48 cm
    Estimate: € 200 / 240
View all auction items ›

Veiling 10 & 11 Maart 2020

Veiling is volledig - 815 loten. Downloads verkrijgbaar in .xls en .pdf.

10 March 2020 19:00
11 March 2020 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 10 March 2020 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More