Similar lots by type
-
#281V. Tsepov
“Zicht op de Fontanka te St. Petersburg”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
“Vue sur la Fontanka à St. Petersbourg”. Aquarelle sur papier. Signée.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. 25 x 35 cmEstimate: € 80/100 -
#380
“Rokende dame”. Aquarel op papier. Zonder signatuur.
“Femme fumante”. Aquarelle sur papier. Sans signature.No longer availableOnline onlyDim. 30 x 24 cmEstimate: € 25/40 -
#301J. De Busschere
“Dorpszicht”. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd 1929.
”Vue sur le village”. Aquarelle sur papier. Signé et daté 1929.No longer availableOnline onlyDim. 31 x 42 cmEstimate: € 35/45 -
#241Jean Fossé
“Danseres”. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd 1937.
“Danseuse”. Aquarelle sur papier. Signée et datée 1937.No longer availableOnline onlyActive bid: 100.00 €Dim. 37 x 25 cmEstimate: € 80/120 -
#322Fre Steeman
“Trekpaarden” & “Bedrijvigheid aan de kade”. Resp. Olieverf en aquarel op papier. Allebei gesigneerd.
“Chevaux de trait” et “Travail à la rade”. Respectivement huile et aquarelle sur papier. Tout les deux signés.No longer availableOnline onlyDim. 20 x 30 cmEstimate: € 40/60 -
#382Vic Van Berckelaer
“Portret van een jongetje”. Gemengde techniek op papier. Gesigneerd.
“Portrait d’un petit garçon”. Technique mixte sur papier. Signée.No longer availableOnline onlyDim. 33 x 27 cmEstimate: € 30/50 -
#290Roman Zuzuk
“Drinkende man en vis met kippen” en “Maskerade”. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd ‘99. We voegen er derde werk aan toe: “Man met vis”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1999.
“Homme buvant et poisson aux poules” et “Mascarade”. Aquarelles sur papier. Signées et datées ‘99. nous y ajoutons une troisième: “Homme et poisson”. Huile sur toile. Signée et datée 1999.No longer availableOnline onlyDim. 17 x 24 cmEstimate: € 200/240 -
#328M. Hottot
Een lente- en een herfstlandschap. Olieverf op karton. Gesigneerd.
Paysage de printemps et paysage d’automne. Huile sur carton. Signés.No longer availableOnline onlyDim. 40 x 53 cmEstimate: € 30/50 -
#311
“Zicht op Mechelen”. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd 1955.
“Vue sur Malines”. Aquarelle sur papier. Signé et daté 1955.No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. 59 x 47 cmEstimate: € 40/60 -
#246Hilde Hendrickx
Twee bloemenstillevens. Aquarel op papier. Gesigneerd.
Deux natures mortes, scènes florales. Aquarelle sur papier. Signées.No longer availableOnline onlyDim. 33 x 31 & 32 x 41 cmEstimate: € 40/50 -
#334Hilde Hendrickx
“Zittende dame” Pastel op papier. Gesigneerd.
“Dame assise”. Pastel sur papier. Signée.No longer availableOnline onlyDim. 109 x 74 cmEstimate: € 80/120 -
#297Henk Peeters
“Palma de Mallorca”. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd ‘51. Met opdracht.
“Palma de Majorque”. Aquarelle sur papier. Signée et datée ‘51. Avec dédicace.No longer availableOnline onlyDim. 28 x 22 cmEstimate: € 25/35 -
#261Lode Keustermans
“Ontmoeting”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
“Rencontre”. Aquarelle sur papier. Signée.No longer availableOnline onlyDim. 75 x 55 cmEstimate: € 80/100 -
#304J. De Busschere
“Hoevezicht”. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd 1932.
”Vue fermière”. Aquarelle sur papier. Signé et daté 1932.No longer availableOnline onlyDim. 40 x 54 cmEstimate: € 40/60 -
#245Hilde Hendrickx
“Dame op een bank” & “Groententuin”. Resp. Sanguine en aquarel op papier. Beide gesigneerd.
“Dame sur un banc” & “Potager”. Sanguine et aquarelle sur papier. Tout deux sont signés.No longer availableOnline onlyDim. 63 x 42 & 52 x 38 cmEstimate: € 40/50 -
#292Lode Keustermans
“Compositie”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
“Composition”. Aquarelle sur papier. Signée.No longer availableOnline onlyActive bid: 50.00 €Dim. 55 x 73 cmEstimate: € 30/50 -
#284Adrien De BraeckeleerPeriod: 1818 - 1904
“Het doktersbezoek”. Een ingekleurde pentekening. Gesigneerd.
“La visite médicale”. Un dessin à la plume en couleurs. Signé.No longer availableOnline onlyDim. 24 x 19 cmEstimate: € 120/180 -
#303
‘Char d’Anvers ou d’Albert et d’Isabelle. 21 juillet 1856’.
Een Chromolitho uit de XIX de eeuw
”Char d’Anvers ou d’Albert et de Isabelle. 21 juillet 1856”. Une lithographie chromo du XIXième siècle.No longer availableOnline onlyDim. 32,5 x 50,5 cmEstimate: € 60/100 -
#369Rik WeggePeriod: 1923 - 2009
“Portret van de dochter van de kunstenaar”. Gemengde techniek op papier. Gesigneerd.
“La fille de l’artiste”. Technique mixte sur papier. Signé.No longer availableOnline onlyActive bid: 6.00 €Dim. 58 x 48 cmEstimate: € 60/80 -
#291Christaulin Aurelias Posivici
“Naakt met stier”. Gemengde techniek op papier. Achteraan gesigneerd.
“Nu sur taureau”. Technique mixte sur papier. Signée au verso.No longer availableOnline onlyDim. 43 x 57 cmEstimate: € 80/120 -
#249Tia PeltzPeriod: 1923 - 1999
“Bange vrouwen”. Olieverf op papier. Gesigneerd en gedateerd 1989.
“Femmes effrayées”. Huile sur papier. Signée et datée 1989.No longer availableOnline onlyActive bid: 6.00 €Dim. 50 x 35 cmEstimate: € 300/500 -
#254Andor KomivesPeriod: °1958
“Adam & Eva” & “Traditionele carnavalsscène”. Een paar aquarellen op papier. Gesigneerd en resp. gedateerd 1993 & 1990.
“Adam et Eve”. Aquarelle sur papier. Signées et datées 1990 et 1993.No longer availableOnline onlyActive bid: 30.00 €Dim. 39 x 34 & 43 x 34 cm cmEstimate: € 40/50 -
#320René MorrenPeriod: 1868 - 1941
“Visser aan de dorpsrand”. Gouache op papier. Gesigneerd.
“Pêcheur à la ligne au bord d’un village”. Gouache sur papier. Signé.No longer availableOnline onlyDim. 30 x 28 cmEstimate: € 100/150
Other lots in this auction
-
#240Joseph Van Hoof
“Boerenkar in een landschap”. Een ets. Gesigneerd buiten de plaat.
“Chariot dans un paysage”. Une eau-forte. Signée hors planche.No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. 24 x 30,5 cmEstimate: € 30/50 -
#37
“Les cent visages du cinéma”. Marcel Lapierre. Ed. Grasset. Exemplaire sur Alfa. Genummerd 2038/4580. Parijs, 1948.
“Les cent visages du cinéma”. Marcel Lapierre. Ed. Grasset. Exemplaire sur Alfa. Numéroté 2038/4580. Paris, 1948.No longer availableOnline onlyEstimate: € 40/60 -
#159
Een balustervaas van Chinees porselein met een famille rose decor met personages. Onderaan gemerkt.
Vase balustre en porcelaine de Chine à décor famille rose de personnages. Marque sous la base.No longer availableOnline onlyActive bid: 6.00 €Dim. H. 47 cmEstimate: € 50/60 -
#302
“Haemispherum...”. Een serie van vijf gravures, met de hand ingekleurd en één afwijkende door Valk en Schenk te Amsterdam. Heruitgave van de hemelkaarten van Andreas Cellarius, oospronkelijk uitgegeven door jansenius in 1660.
”Haemispherum”. Une série de cinq eaux-fortes, mises en couleurs à la main, une est légèrement différente et par Valk et Schenk à Amsterdam.No longer availableOnline onlyActive bid: 45.00 €Dim. 43 x 51 cmEstimate: € 40/60 -
#4
Twee vazen van geslepen Boheems kristal. De grootste beschadigd aan de voet.
Deux vases en cristal taillé de Bohème. Le plus grand abîmé à la base.No longer availableOnline onlyActive bid: 60.00 €Dim. h: 18 & 36 cmEstimate: € 30/50 -
#389
“Mannenportret”. Een ets. Gesigneerd en gedateerd 1933 buiten de plaat.
“Portrait d’homme”. Eau-forte. Signée et datée 1933 hors planche.No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Dim. 30 x 22,5 cmEstimate: € 20/25 -
#299
Tinnen fontein met dito vergaarbak en messingen kraantje. Keuren uit de XIXde eeuw. Gemonteerd op een recent onderstel.
Fontaine et bassin en étain à robinet en laiton. Marques du XIXe siècle. Monté sur une tablette en bois récente.No longer availableOnline onlyActive bid: 90.00 €Dim. H. tot. 102 cm cmEstimate: € 80/120 -
#351
Vier figuren van gebeeldhouwd ebbenhout. Afrikaans werk. Eén met oude beschadiging.
Quatre figures en ébène sculpté. Travail africain. Une figure avec dégâts.No longer availableOnline onlyDim. h: 31 - 38 cmEstimate: € 100/120 -
#203
Een grote schotel van Delfts blauw aardewerk meet een Chinees decor van een bloeiende theeboom en een vaas. Gewafelde rand en bloementuilen op de vleugel, naar Qinglong voorbeeld. Oude restauratie aan de vleugel. XVIIIde eeuw en een grote schotel van Delfts blauw aardewerk met een Chinees decor van een tuin met hekje. Bloementuilen op de vleugel. Enkele randschilfers, letsels aan het glazuur aan de achterkant. XVIIIde eeuw.
Grand plat en faïence de Delft à décor chinois d’un arbre à thé en fleurs et d’un vase. Aile rainurée aux bouquets de fleurs sur l’aile, d’après les exemples de Qinglong. Ancienne restauration à l’aile. XVIIIe siècle. Ainsi qu’un grand plat en faïence de Delft bleue à décor chinois d’un jardin à la grille. Aile aux bouquets de fleurs. Quelques éclats et des dégâts à la glaçure au verso. XVIIIe siècle.No longer availableOnline onlyActive bid: 110.00 €Dim. Ø 39 cmEstimate: € 300/400 -
#19
Een Chinees kommetje van blauw-wit en ijzerrood porselein. Schilfer en haarscheur. XIXe eeuw. We voegen er drie borden van Imariporselein aan toe
Petit bol en porcelaine de Chine à décor bleu, blanc et rouille. Eclat et cheveu. XIXe siècle. Nous ajoutons trois assiettes en porcelaine d’Imari.No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Estimate: € 120/200 -
#28
Een uiltje en een zwaan van messing.
Un petit hibou et un cygne en laiton.No longer availableOnline onlyDim. h: 17 & 30 cmEstimate: € 30/50 -
#151
Een vrouwen- en mannenbuste van gesculpteerd hout. Afrikaans werk. Eén oor beschadigd.
Buste d’homme et de femme en bois sculpté. Travail africain. Une oreille accidentée.No longer availableOnline onlyDim. h: 56 cmEstimate: € 40/60