Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
“Egyptisch naakt met luipaard”. Een groep van donkergepatineerd brons op zwart marmeren sokkel.

“Egyptisch naakt met luipaard”. Een groep van donkergepatineerd brons op zwart marmeren sokkel.

“Nu féminin égyptien au léopard”. Groupe en bronze à patine foncée sur socle en marbre noir.
SKU: 2308160483.
Category: Brons.
Auction day: 24 August 2016 19:00
Catalogue #483
Estimate: € 200 / 240
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #271

    “Adam”. Een beeld van groengepatineerd brons op sokkel van zwart marmer naar een werk van Aug. Rodin.

    “Adam”. Sculpture en bronze à patine verte sur socle en marbre noir. D’après l’oeuvre de Rodin.
    No longer available
    Dim. h: 53 xm
    Estimate: € 200 / 240
  • #157

    “Meisje met schaap”. Een beeldje van bruingepatineerd brons op een marmeren sokkel. Omstreeks 1900.

    “Fille et mouton”. Statuette en bronze à patine brune sur socle en marbre. Vers 1900.
    No longer available
    Dim. h: 28 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #671

    “Jongleur”. Een beeld van bruingepatineerd brons.

    “Jongleur”. Sculpture en bronze à patine brune.
    No longer available
    Dim. h: 38 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #471

    Een zittende kat van bruingepatineerd brons in Oud-Egyptische stijl.

    Chat assis en bronze à patine brune d’après l’Egypte antique.
    No longer available
    Dim. h: 46 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #447

    “Shiva Nataraja”. Een beeld van gepatineerd brons.

    “Shiva Nataraja”. Sculpture en bronze patiné.
    No longer available
    Dim. h: 34 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #207

    “De lange denker”. Een beeld van donkergepatineerd brons op zwart marmeren sokkel.

    “Le long penseur”. Sculpture en bronze à patine foncée sur socle en marbre noir.
    No longer available
    Dim. h: 25 cm
    Estimate: € 160 / 200
  • #37

    Een wijwatervat van brons in de vorm van een engel met een schelp.

    Bénitier en bronze en forme d’un ange avec coquille.
    No longer available
    Dim. h: 44 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #554

    Een Shiva Lingam van brons. Indisch werk.

    Shiva Lingam en bronze. Travail indien.
    No longer available
    Dim. h: 34 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #751

    Een paar kandelaars van verguld brons en koper in de geest van het ‘Retour-d’Egypte’.

    Paire de candélabres en bronze doré et cuivre dans le style Retour d’Egypte.
    No longer available
    Dim. h: 35 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #620

    Een indrukwekkende bronzen luchter in Lodewijk XV-stijl met achttien lichtpunten en kristallen pendeloques.

    Lustre impressionnant en bronze de style Louis XV. 18 lumières et pendeloques en cristal.
    No longer available
    Estimate: € 650 / 700
  • #485

    Een tafellamp van cloisonné op brons on de vorm van een Korinthische zuil op een voetstuk van albast.

    Lampe de table en bronze cloisonné en forme de colonne corinthienne à bassement en albâtre.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 120
  • #304

    Een lot van zes verschillende bronzen opiumgewichtjes in de vorm van tempelleeuwen.

    Lot de six différents poids à opium en bronze. En forme de lions de temple.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #408

    Een bronzen hanglantaarn. Glas ontbreekt.

    Lanterne de vestibule en bronze. Verre manque.
    No longer available
    Dim. h: 95 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #204

    “Struisvogel”. Een beeld van bruingepatineerd brons op arduinen voetstuk. Naar een werk van E. Frémiet.

    “Autruche”. Sculpture en bronze à patine brune sur socle en pierre de taille. D’après une oeuvre de E. Frémiet.
    No longer available
    Dim. h: 36 cm
    Estimate: € 250 / 300
  • #214

    Een porseleinen plaquette met een handgeschilderd bloemendecor in een verguld bronzen kader. Achteraan gemerkt KPM-Berlin.

    Plaquette en porcelaine à décor de fleurs peintes à la main dans un cadre en bronze doré. Marque KPM-Berlin au verso.
    No longer available
    Dim. h: 57 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #747

    Een bronzen tuinvaas, versierd met sfinksen en leeuwenkoppen.

    Jardinière en bronze décoré de sphinx et de têtes de lion.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 140
  • #407

    “De denker”. Een beeld van donkergepatineerd brons. Naar een werk van Rodin.

    “Le Penseur”. Sculpture en bronze à patine foncée. D’après Rodin.
    No longer available
    Dim. h: 67 cm
    Estimate: € 1200 / 1300
  • #723

    “Gevleugeld vrouwelijk naakt met dwarsfluit”. Een beeld van gepatineerd brons.

    “Nu féminin ailé jouant la flûte”. Sculpture en bronze à patine brune.
    No longer available
    Dim. h: 64 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #609

    “De belaagde olifant”. Een groep van bruingepatineerd brons.

    “L’éléphant assailli”. Groupe en bronze à patine brune.
    No longer available
    Dim. h: 37 cm
    Estimate: € 450 / 550
  • #555

    Een modern sculptuur van brons met een een lauriertak op houten sokkel.

    Sculpture moderne en bronze avec une branche de laurier sur socle en bois.
    No longer available
    Dim. h: 43 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #488

    Een voorstelling van Ganesha van brons. Indisch werk.

    Statuette de Ganesha en bronze. Travail indien.
    No longer available
    Dim. h: 66 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #281

    Een Romeins mannenhoofd van groengepatineerd brons op houten staander.

    Tête d’homme romain en bronze à patine verte. Sur socle en bois.
    No longer available
    Dim. h: 40 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #288
    Inver Art

    “Notas para violin”. Een groep van groengepatineerd brons naar een werk van Miro. Gelimiteerde oplage, genummerd 387/3999. 1998. Met certificaat.

    “Notas para violin”. Groupe en bronze à patine verte d’après un oevre par Miro. Edition limitée numérotée 387/3999 de 1998. Avec certificat.
    No longer available
    Dim. h: 47,5 cm
    Estimate: € 250 / 300
  • #231

    Een bronzen plaquette met een Belgische leeuw en wapenschild.

    Plaquette en bronze représentant un lion belge et un blason.
    No longer available
    Dim. 52 x 34 cm
    Estimate: € 100 / 120

Other lots in this auction

  • #319
    D-Kchos

    Een paar serveerlepels en een saladetang van Sterling zilver met handvatten van gepolijst hoorn. Met stofhoezen.

    Paire de cuillères de service et une pince à salade en argent sterling aux manches en corne polie. Avec sac de protection.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 50
  • #102
    Henri Joseph Pauwels
    Period: 1903-1983

    “Vaas met bloemen” Olieverf op doek. Gesigneerd.

    “Vase fleuri”. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 31 x 41 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #176
    A.R.V.P.

    Twee rivierlandschappen met vissers. Olieverf op doek. Gesigneerd. Eind XIXe eeuw.

    Deux paysages rupestres aux pêcheurs. Huile sur toile. Signée. Fin du XIXe siècle.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 160
  • #210

    Een 18 karaats geel gouden schakelketting.

    Chaîne aux maillons en or jaune 18 ct.
    No longer available
    Dim. 28,46 g
    Estimate: € 600 / 800
  • #36

    Een tweedeurskast van gesculpteerd eikenhout met twee laden in de gordel en geflankeerd door twee zuiltjes. Omstreeks 1900.

    Armoire à deux portes en chêne sculpté ouvrant à deux tiroirs en ceinture flanqués de deux colonnettes. Vers 1900.
    No longer available
    Dim. 153 x 11 x 60 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #749

    Een opgezette antilopenkop. We voegen er een groot dierenvel aan toe.

    Tête d’antilope empaillée. Nous ajoutons une peau d’animal.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 120
  • #453

    Een lot van vier verschillende Boeddha’s van brons.

    Lot de quatre Bouddha différents en bronze.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 120
  • #74
    B. Morisot

    “Marine”. Olieverf op board. Gesigneerd. Met opdracht.

    “Marine”. Huile sur carton. Signée. Avec dédicace.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 100
  • #626

    Een blokkast met opzet van gebeeldhouwd eikenhout met twee maal twee deuren met kussens. Het opzet versierd met leeuwenkoppen en engelenhoofdjes. XVIIIe eeuw.

    Buffet à deux corps en chêne sculpté, ouvrant à deux fois deux portes aux coussins. Le dessus orné de têtes de lions et d’angelots. XVIIIe siècle.
    No longer available
    Dim. b: 160 cm
    Estimate: € 800 / 1200
  • #228

    “Ultima Quando?”. Gravure. Draagt een handtekening “Ensor” en een opdracht op de passe-partout: “pour Barby d’ Aurévilly”. Uit een veiling van het Paleis voor Schone Kunsten te Brussel, jaren ‘70.

    “Ultima Quando?”. Gravure. Porte une signature “Ensor” et une dédicace sur le passe-partout: “pour Barby d’Aurévilly”. Prov. Vente aux Enchères au Palais des Beaux Arts à Bruxelles, années 70.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 160
  • #481

    Een handtas van kroko.

    Sac à main en croco.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 100
  • #667

    Een houten Afrikaans fetisjbeeld op een ijzeren sokkel.

    Fétiche africain en bois sur socle en fer.
    No longer available
    Dim. H 173 cm
    Estimate: € 100 / 150
View all auction items ›

Veiling van 23 & 24 Augustus 2016

Veiling volledig - 800 loten.

23 August 2016 19:00
24 August 2016 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 24 August 2016 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More