Other lots in this auction
-
#487
Een lot Italiaans en Portugees aardewerk, bestaande uit een grote en een kleine dekselvaas, een kandelaar, een kannetje en een tabakspot.
Un lot de faïence italien et portugais, comprenant un grand et un petit vase à couvercle, un candélabre, une verseuse et un pot à tabac.No longer availableDim. h: 12 - 48 cmEstimate: € 40 / 60 -
#234
Een messingen luchter met vijf hangende lichtarmen, een gesatineerde en geslepen centrale coupe en bovenaan versierd met glazen pegels. XIXe eeuw.
Un lustre en laiton à cinq bras lumineux et une coupe centrale satinée. XIXème siècle.No longer availableDim. h: 110 cmEstimate: € 200 / 300 -
#17
Een lot van vijf hoornvazen van Brussels porselein, waarbij er twee een koppel vormen. XIXe en XXe eeuw.
Un lot de cinq cornets en porcelaine de Bruxelles dont deux formant un couple. XIXème et XXème siècle.No longer availableDim. h: 14 - 19 cmEstimate: € 40 / 50 -
#344Lisette Heeffer
“Avondrust” . Olieverf op doek. Met certificaat.
“Soirée tranquille”. Huile sur toile. Avec certificat.No longer availableDim. 60 x 80 cmEstimate: € 60 / 100 -
#750
Twee reeksen van zes kleurloos kristallen aperitiefglazen.
Deux séries de six verres à apéritif en cristal incolore.No longer availableEstimate: € 30 / 40 -
#587
Een bord van Chinees porselein met een decor van negen perziken. Onderaan gemerkt. Kleine randschilfer en haarscheur. Guang Xu (1857 - 1907)
Une assiette en porcelaine de Chine, décor de neufs pêches. Marque sous la base. Petit éclat. Guang XU (1857 - 1907).No longer availableDim. Ø: 25 cmEstimate: € 80 / 120 -
#445
Een paar 18 karaats geel gouden oorbellen bezet met robijnen met een gezamenlijk gewicht van ± 1,20 ct.
Une paire de boucles d’oreilles en or jaune 18 ct sertie de rubis ayant un poids total de ± 1,20 ct.No longer availableDim. 3,16 gEstimate: € 300 / 400 -
#881
Drie diverse porseleinen vazen met vergulde accenten z.g. Vieux Bruxelles.
Lot de trois vases divers en porcelaine aux détails dorés, dite Vieux Bruxelles.No longer availableDim. h: 23 cmEstimate: € 30 / 40 -
#589
“Zeilboten”. Olieverf op doek. Draagt handtekening. Russische school.
”Voiliers”. Huile sur toile. Porte une signature. Ecole russe.No longer availableDim. 89 x 69 cmEstimate: € 200 / 300 -
#767
Een Zuid-Afrikaans houten helmmasker met stro.
Un masque-casque de l’Afrique du Sud en bois et paille.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 120 / 200 -
#243
Een lot Sterling zilver, bestaande uit een suikerstrooier, een zoutvaatje met deksel en twee zoutbakjes en een mosterdpotje met blauw glazen recipiënten.
Un lot d’argent Sterling, comprenant un saupoudroir à sucre, une salière à couvercle et deux pots à sel et un pot à moutarde, récipients bleu.No longer availableDim. ± 300 gramEstimate: € 75 / 100 -
#16
Een bijzettafeltje op gedraaide en stoomgebogen centrale poot.
Une petite table sur pied torsadé à la vapeur central.No longer availableDim. 68 x 44 cmEstimate: € 40 / 50