Other lots in this auction
-
#216Een paar ééndeurskastjes in wortelnootfineer in Empirestijl met een lade onder het zwart marmeren blad.
Paire d'armoires à une porte de style Empire en placage de ronce de noyer avec un tiroir sous la tablette en marbre noir.No longer availableDim. 80 x 40 x 35 cmEstimate: € 360 / 400 -
#60Een paar 18 K geelgouden oorbellen bezet met telkens twee parels.
Une paire de boucles d'oreilles en or jaune 18 carats serties de deux perles chacune.No longer availableDim. 2,97 gEstimate: € 200 / 250 -
#675Een mahoniehouten tafel met gecontourneerd blad.
Une table en acajou avec un plateau profilé.No longer availableDim. 123 x 90 cmEstimate: € 120 / 140 -
#306Een eikenhouten bijzettafeltje in Lodewijk XV-stijl met fijn gesculpteerde motieven.
Guéridon en chêne de style Louis XV aux motifs finement sculptés.No longer availableDim. 67 x 53 x 74 cmEstimate: € 35 / 45 -
#103Val Saint LambertEen grote kratervaas van geslepen en deels groen gedubbeld kristal. Gemerkt onderaan en genummerd.
Grand vase cratère en cristal taillé partiellement coloré vert dans la masse. Marque sous la base et numéroté.No longer availableDim. h: 28,5 cmEstimate: € 80 / 120 -
#51“Diana met engeltje in een strijdwagen”. Een meerkleurig porseleinen groep. Gemerkt met gekruiste zwaarden.
Diane avec angelot dans un char. Un groupe en porcelaine multicolore. Marqué d'épées croisées.No longer availableDim. h: 18 cmEstimate: € 200 / 240 -
#444Charles Louis La SallePeriod: 1938“Damesportret”. Pasteltekening op doek. Gesigneerd.
"Portrait de dame". Dessin au pastel sur toile. Signée.No longer availableDim. 100 cm x 100 cmEstimate: € 80 / 100 -
#482Jef Leener“Boeren erf in de winter”. Olieverf op gemaroufleerd doek op karton. Gesigneerd.
"La cour du fermier en hiver". Huile sur toile marouflée sur carton. Signée.No longer availableDim. 37 x 45 cmEstimate: € 80 / 120 -
#104G. William“Heren met een glas wijn”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Messieurs avec un verre de vin". Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 40 x 30 cmEstimate: € 80 / 120 -
#418Goebel, Germany“Sommertanz”. Een beeldje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Gemerkt onderaan. No. 353/0.
"Sommertanz". Une figurine de biscuit multicolore de la série de M.I. Hummel. Marqué en bas. no. 353/0.No longer availableDim. h: 14,5 cmEstimate: € 40 / 60 -
#111Een Frans bronzen bureaustel getooid met Griekse figuren. Eind 19e eeuw.
Un ensemble de bureau français en bronze décoré de figures grecques. Fin 19ème siècle.No longer availableDim. h: 14 - 8 cmEstimate: € 320 / 360 -
#370Een 14 K wit en geelgouden hanger bezet met één briljant van +- 0,10 ct.
Un pendentif en or blanc et jaune 14 kt serti d'un diamant taille brillant de +- 0,10 ct.No longer availableDim. 1,24 gEstimate: € 100 / 150

