Other lots in this auction
-
#435Goebel, Germany
“Wanderbub”. Een beeldje van veelkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Onderaan gemerkt en genummerd 7/II. Met houten sokkeltje. Speciale editie 1999.
"Wanderbub". Une figurine de biscuit multicolore de la série de M.I. Hummel. Marqué et numéroté 7/II en bas. Avec socle en bois. Édition spéciale 1999.No longer availableDim. h: 25,5 cmEstimate: € 35 / 50 -
#471
Een balustervaas van Chinees porselein met een blauw op wit decor.
Vase balustre en porcelaine de Chine à décor bleu sur blanc.No longer availableDim. h: 44 cmEstimate: € 80 / 120 -
#576
Een moderne vitrinekast met gebogen glazen en vier schappen.
Une vitrine moderne avec verre bombé et quatre étagères.No longer availableDim. h 180 cmEstimate: € 40 / 60 -
#20
Een 14 K geelgouden hanger bezet met fijne pareltjes en half edelstenen.
Un pendentif en or jaune 14 kt serti de perles fines et de pierres semi-précieuses.No longer availableDim. 5,32 gEstimate: € 350 / 400 -
#114
“Bij de alchemist” en “De brieflezer”. Olieverf op doek.
"Chez l'alchimiste" et "Le lecteur de lettres". Huile sur toile.No longer availableDim. 41 x 51 cmEstimate: € 60 / 100 -
#36
Een verguld houten ovaal bijzettafeltje in Lodewijk XVI-stijl met marmeren blad en tussenblad in vlechtwerk.
Guéridon ovale en bois doré de style Louis XVI avec plateau en marbre et entretoise en cannage.No longer availableDim. 75 x 58 x 46 cmEstimate: € 35 / 40 -
#361
Een sierkannetje met bloemendecor in reliëf met een bok aan de voet. Onderaan gemerkt met verguld anker. Chelsea, omstreeks 1770.
Un pichet décoratif à décor floral en relief avec un bouc au pied. Marqué en bas avec ancre dorée. Chelsea, vers 1770.No longer availableDim. h: 17 cmEstimate: € 80 / 120 -
#447
Een Afrikaans houten kunstwerk in de vorm van een vogel.
Une œuvre d'art africaine en bois en forme d'oiseau.No longer availableDim. 84 x 63 cmEstimate: € 80 / 120 -
#185
Drie vazen van geslepen en rood gedubbeld kristal. Zonder merken.
Trois vases en cristal taillé et doublé rouge. Sans marques.No longer availableDim. h: 21,5 & 26 cmEstimate: € 60 / 80 -
#50
Een parelhalssnoer met 18 K geelgouden slot.
Un collier de perles avec un fermoir en or jaune 18 carats.No longer availableEstimate: € 180 / 250 -
#190
Een paar 18 K witgouden oorbellen bezet met telkens één briljantje en drie saffieren met een gezamenlijk gewicht van +- 0,40 ct.
Une paire de boucles d'oreilles en or blanc 18 kt, chacune sertie d'un diamant taille brillant et de trois saphirs, d'un poids combiné de +- 0,40 ct.No longer availableDim. 2 gEstimate: € 300 / 350 -
#141
Een gepolychromeerd houten beeld met origineel verguldsel. Italië, einde XVIIe eeuw.
Statue en bois polychrome avec dorure d'origine. Italie, fin du XVIIe siècle.No longer availableDim. h: 39 cmEstimate: € 200 / 220