Other lots in this auction
-
#648Goebel, Germany
“Zum 20. Geburtstag”. Een groepje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Exclusieve uitgave voor de M.I. Hummel Club. Jubileumuitgave 1977 - 1997. Gemerkt onderaan.
"Zum 20. Geburtstag". Un groupe de biscuits multicolores de la série de M.I. Hummel. Édition exclusive pour le M.I. Hummel Club. Edition anniversaire 1977 - 1997. Marquée en bas.No longer availableDim. h: 17,5 cmEstimate: € 35/50 -
#544Goebel, Germany
“Dreckspatz, wasch Dich!”. Een groepje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Onderaan gemerkt. No. 412. Gesigneerd door de decorateur.
"Dreckspatz, wasch Dich!". Un groupe de biscuits multicolores de la série de M.I. Hummel. Marqué en bas. no. 412. Signé par le décorateur.No longer availableDim. h: 15,5 cmEstimate: € 35/50 -
#68Val Saint Lambert
Een vaas van geslepen kleurloos en rood gedubbeld kristal. Gemerkt.
Vase en cristal taillé doublé incolore et rouge. Marqué.No longer availableDim. h: 26 cmEstimate: € 80/100 -
#182
“Romantisch landschap met vee”. Olieverf op doek. Enkele restauraties. XIXe eeuw.
Paysage romantique avec du bétail. Huile sur toile. Quelques restaurations. XIXème siècle.No longer availableDim. 62 x 89 cmEstimate: € 800/1200 -
#689
Een klein antiek niervormig tafeltje op drie poten.
Petite table rognon ancien sur trois pieds.No longer availableDim. h: 51 cmEstimate: € 30/50 -
#291
Een paar figuurtjes van meerkleurig porselein. Beide gemerkt onderaan.
Une paire de figurines en porcelaine multicolore. Les deux marqués en bas.No longer availableDim. h: 13,5 & 18 cmEstimate: € 60/80 -
#241H. Bequet
Een ceramische vaas met decor van paarden en bladeren. Onderaan gemerkt.
Vase en céramique à décor de chevaux et de feuilles. Marqué en bas.No longer availableDim. h 65 cmEstimate: € 20/25 -
#109Alphonse Mora
“Stilleven met bloemen, fruit en ruiter”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Nature morte avec fleurs, fruits et cavalier". Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 63 cm x 98 cmEstimate: € 100/120 -
#237
Een paar vierarmige bronzen kandelaars met kaarsendover.
Une paire de bougeoirs en bronze à quatre branches avec éteignoir.No longer availableDim. h: 37 cmEstimate: € 35/50 -
#617
Een siersabel met hoornen handgreep en messingen pommel, alsook een sierdegen.
Un sabre décoratif avec un manche en corne et un pommeau en laiton, ainsi qu'une épée décorative.No longer availableDim. L:80&110cmEstimate: € 50/80 -
#152Abraham Bruiningh Van WorrellPeriod: 1787-1832
“Pieter Paul Rubens en zijn gezelschap ontvangen Antoon Van Dyck, wiens schimmel wordt weggeleid. We herkennen op de trappen wellicht o.m. Helene Fourment, Jan Brueghel II, Lucas Faydherbe, Jacob Jordaens”. Olieverf op doek (herdoekt). Gesigneerd rechtsonder en gedateerd 1830.
« Pieter Paul Rubens et sa compagnie reçoivent Antoon Van Dyck, un servant emmène son cheval. On peut reconnaître Hélène Fourment, Jan Brueghel II, Lucas Faydherbe, Jacob Jordaens dans l'escalier ». Huile sur toile (retoillée). Signée en bas à droite et datée 1830.No longer availableDim. 70x90cmEstimate: € 4000/6000 -
#404Fred Bervoets
“Een wellustig lied...”. Kleurenlitho”. Gesigneerd, gedateerd 1983 en genummerd 17/60. Met gedicht achteraan.
"Une chanson lubrique...". Lithographie en couleurs ». Signée, datée 1983 et numérotée 17/60. Avec poème au verso.No longer availableDim. 66 x 47 cmEstimate: € 200/240