#359“Dochter van Jean Baptiste Madou met echtgenoot”. Een paar ingekleurde fotoportretten. Verso opschrift, 19e eeuw.
#684Pieter PortersEen set van twee kaders met potloodtekeningen uit de Pieter Porters Collection: ‘Service à liqueurs’ en ‘Service à café’.
A set of two frames with pencil drawings from the Pieter Porters Collection: 'Liqueur Service' and 'Coffee Service'.No longer availableDim. 53 x 62 cmEstimate: € 80 / 120 -
#364“Van Kruisafname tot Herrijzenis”. Een lot van 6 etsen op papier.
"From Deposition to Resurrection". A lot of 6 etchings on paper.No longer availableDim. 12 x 8cmEstimate: € 40 / 60 -
#284Albert SaverysPeriod: 1886-1964“Winterlandschap aan de Leie”. Een kleurenlitho op papier, door Hebbelinck. Genummerd 256/350 buiten de plaat.
"Winter landscape on the Leie River". A color lithograph on paper, by Hebbelinck. Numbered 256/350 outside the plate.No longer availableDim. 50 x 64 cmEstimate: € 80 / 120 -
#24Hanfstaengl“Helene Fourment” & “Lavina”. Een paar gravures op papier. Onderaan opschrift “Peter Paul Rubens Pinx” & “Tiziano Vecellio Pinx”.
"Helene Fourment" & "Lavina". A pair of engravings on paper. Inscribed at the bottom "Peter Paul Rubens Pinx" & "Tiziano Vecellio Pinx".No longer availableDim. 50 x 38 cmEstimate: € 60 / 80 -
#54“Zittende dame”. Een tekening, pastel op papier, onderaan gesigneerd.
#14Isidore Meyers“Dorpszicht”. Een tekening gesigneerd Isidore Meyers.
"Village View". A drawing signed Isidore Meyers.No longer availableDim. 32 x 48 cmEstimate: € 30 / 50 -
#64Jules van AelPeriod: 1912-1997“Vlucht naar Egypte”. Gemengde techniek op papier. Onderaan gesigneerd.
"Flight to Egypt." Mixed media on paper. Signed at the bottom.No longer availableDim. 53,5 x 36 cmEstimate: € 80 / 120 -
"Abstract composition". A painting, mixed media on paper. Signed at the bottom.No longer availableDim. 25 x 35 cmEstimate: € 1000 / 1500 -
#402Ito NisaburoPeriod: 1910-1988“Bonsai Chrysantemum”. Een Japanse houtsnede op papier. Draagt zegel.
"Bonsai Chrysanthemum". A Japanese woodcut on paper. Bears seal.No longer availableDim. 38,5 x 24,5 cmEstimate: € 80 / 120 -
#354Anton DunkerPeriod: 1770“Du Cabinet de Mr le Duc de Choiseul”. Een paar gravures op papier. Inscriptie “Ad Van Ostade pinx”.
#65Hergé2 Franstalige Tintin strips, 1e druk. “Le Tresor de Rackham Le Rouge” & “L’oreille Casséé”.
2 French-language Tintin albums, 1st edition. “Le Tresor de Rackham Le Rouge” & “L’oreille Casséé”.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#252Jules De CortPeriod: 1918-1999“De Pastorij van Wilrijk”. 2 schilderijen, 1 olieverf op doek en 1 gemengde techniek op papier. Onderaan gesigneerd.
"The Parsonage of Wilrijk." 2 paintings, 1 oil on canvas and 1 mixed media on paper. Signed at the bottom.No longer availableDim. 40 x 50 cm & 19 x 29 cmEstimate: € 120 / 180 -
#332Paul BoonaertPeriod: °1946“Vlaamse Ardennen”. Een kleurdruk op papier, onderaan buiten de plaat gesigneerd, gedateerd 1981 en genummerd 26/150.
"Flemish Ardennes." A color print on paper, signed at the bottom outside the plate, dated 1981, and numbered 26/150.No longer availableDim. 44 x 55 cmEstimate: € 40 / 60 -
A large varied lot of stamps including 12 albums and 2 boxes of loose stamps, including: 1 Borec album Germany, Bund between 1974-1984, and 1 stock album GDR between 1980-1990. Also included is a small album with First Day Covers.No longer availableEstimate: € 180 / 260
#652“Kerkgezicht vanuit de tuin”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan onleesbaar gesigneerd.
#640Een rechte secretaire met klapblad, bovenaan doucine en marmeren blad. Tijdperk Louis-Philippe.
A straight desk with drop-front, featuring a doucine at the top and a marble top. Louis-Philippe era.No longer availableDim. 85 x 49 cmEstimate: € 100 / 150 -
#164Joop MijsbergenPeriod: 1934 -“Fleur”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd en gedateerd ‘75. Verso getiteld met opschrift.
"Fleur." A painting, oil on canvas. Signed and dated '75 at the bottom. Titled with inscription on the reverse.No longer availableDim. 160 x 100 cmEstimate: € 800 / 1200 -
#140Een 18 k witgouden slavenarmband bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 3,10 ct.
An 18k white gold hinged bangle set with diamonds weighing approximately 3.10 ct in total.No longer availableDim. 21,50 gEstimate: € 2800 / 3000 -
#603Een lot van 2 fossielen bestaande uit een Ammoniet en een stenen werktuig.
#559Mori YomoudEen Pakistaans tapijt van wol.
A woolen carpet.No longer availableDim. 159x256 cmEstimate: € 50 / 80 -
#483Een lot van 2 gesculpteerd, metalen votieve platen, tempelgeld, 18e eeuws, Siam.
#550Omega AutomaticEen roestvrij stalen herenhorloge - Seamaster Cosmic 2000. Met weekdag indicator. Verkleuring van de wijzerplaat, en enkele krassen op het glas.
A stainless steel men's watch - Seamaster Cosmic 2000. With day indicator. Discoloration on the dial, and some scratches on the glass.No longer availableEstimate: € 150 / 250 -
#657Een set van drie stolpen met hieronder een Vieux-Bruxelles set van een Madonna en twee vaasjes.
A set of three domes with a Vieux-Bruxelles set of a Holy Mother and two small vases underneath.No longer availableDim. h 41 cmEstimate: € 60 / 80 -
#568Een houten gesculpteerde staf met leeuw bovenaan, Fon Dahomey, Benin.
A wooden carved staff with a lion on top, Fon Dahomey, Benin.No longer availableDim. 95 cmEstimate: € 80 / 120