#24Hanfstaengl“Helene Fourment” & “Lavina”. Een paar gravures op papier. Onderaan opschrift “Peter Paul Rubens Pinx” & “Tiziano Vecellio Pinx”.
"Helene Fourment" & "Lavina". A pair of engravings on paper. Inscribed at the bottom "Peter Paul Rubens Pinx" & "Tiziano Vecellio Pinx".No longer availableDim. 50 x 38 cmEstimate: € 60 / 80 -
#684Pieter PortersEen set van twee kaders met potloodtekeningen uit de Pieter Porters Collection: ‘Service à liqueurs’ en ‘Service à café’.
A set of two frames with pencil drawings from the Pieter Porters Collection: 'Liqueur Service' and 'Coffee Service'.No longer availableDim. 53 x 62 cmEstimate: € 80 / 120 -
#402Ito NisaburoPeriod: 1910-1988“Bonsai Chrysantemum”. Een Japanse houtsnede op papier. Draagt zegel.
"Bonsai Chrysanthemum". A Japanese woodcut on paper. Bears seal.No longer availableDim. 38,5 x 24,5 cmEstimate: € 80 / 120 -
#65Hergé2 Franstalige Tintin strips, 1e druk. “Le Tresor de Rackham Le Rouge” & “L’oreille Casséé”.
2 French-language Tintin albums, 1st edition. “Le Tresor de Rackham Le Rouge” & “L’oreille Casséé”.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#354Anton DunkerPeriod: 1770“Du Cabinet de Mr le Duc de Choiseul”. Een paar gravures op papier. Inscriptie “Ad Van Ostade pinx”.
#14Isidore Meyers“Dorpszicht”. Een tekening gesigneerd Isidore Meyers.
"Village View". A drawing signed Isidore Meyers.No longer availableDim. 32 x 48 cmEstimate: € 30 / 50 -
#252Jules De CortPeriod: 1918-1999“De Pastorij van Wilrijk”. 2 schilderijen, 1 olieverf op doek en 1 gemengde techniek op papier. Onderaan gesigneerd.
"The Parsonage of Wilrijk." 2 paintings, 1 oil on canvas and 1 mixed media on paper. Signed at the bottom.No longer availableDim. 40 x 50 cm & 19 x 29 cmEstimate: € 120 / 180 -
#332Paul BoonaertPeriod: °1946“Vlaamse Ardennen”. Een kleurdruk op papier, onderaan buiten de plaat gesigneerd, gedateerd 1981 en genummerd 26/150.
"Flemish Ardennes." A color print on paper, signed at the bottom outside the plate, dated 1981, and numbered 26/150.No longer availableDim. 44 x 55 cmEstimate: € 40 / 60 -
#192J & J Woods ltd RainhillEen zwaar bronzen en dik glazen patrijspoort, gemerkt “J & J Woods ltd Rainhill”, UK, Medio 1910. Als kader voor een striptekening op papier met opschrift “M.S. Hippopotamus”, onderaan gesigneerd en gedateerd.
#54“Zittende dame”. Een tekening, pastel op papier, onderaan gesigneerd.
#64Jules van AelPeriod: 1912-1997“Vlucht naar Egypte”. Gemengde techniek op papier. Onderaan gesigneerd.
"Flight to Egypt." Mixed media on paper. Signed at the bottom.No longer availableDim. 53,5 x 36 cmEstimate: € 80 / 120 -
#284Albert SaverysPeriod: 1886-1964“Winterlandschap aan de Leie”. Een kleurenlitho op papier, door Hebbelinck. Genummerd 256/350 buiten de plaat.
"Winter landscape on the Leie River". A color lithograph on paper, by Hebbelinck. Numbered 256/350 outside the plate.No longer availableDim. 50 x 64 cmEstimate: € 80 / 120 -
#359“Dochter van Jean Baptiste Madou met echtgenoot”. Een paar ingekleurde fotoportretten. Verso opschrift, 19e eeuw.
"Abstract composition". A painting, mixed media on paper. Signed at the bottom.No longer availableDim. 25 x 35 cmEstimate: € 1000 / 1500 -
#364“Van Kruisafname tot Herrijzenis”. Een lot van 6 etsen op papier.
"From Deposition to Resurrection". A lot of 6 etchings on paper.No longer availableDim. 12 x 8cmEstimate: € 40 / 60
#398Een Chinese replica van een 16e eeuwse Ming Dynasty terracotta beeld van de god van de weelde Tu Di Kuong.
#52“Heidezicht met dorp”, olieverf op paneel, onleesbaar gesigneerd.
"Heath view with village", oil on panel, signed illegibly.No longer availableDim. 40.5 x 50.5 cmEstimate: € 60 / 80 -
#585KashgaiEen oosters handgeknoopt wollen karpet.
#466Een rechthoekige gebogen glazen vintage design salontafel.
A rectanguair curved glass vintage design coffee table.No longer availableDim. 36 x 120 x 60 cmEstimate: € 200 / 250 -
#4208 gesculpteerde precolumbiaanse hoofdjes.
8 small sculpted Precolumbian heads.No longer availableEstimate: € 100 / 150 -
#30Een paar 18 k witgouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,14 ct.
A pair of 18k white gold earrings set with diamonds weighing approximately 0.14 ct.No longer availableDim. 1 gEstimate: € 150 / 200 -
#202Een tafelspiegel met schildpadimitatie.
A table mirror with tortoiseshell imitation.No longer availableDim. 45 x 42 cmEstimate: € 180 / 200 -
#58Vijf vaasjes in gekleurd glas en met verzilverde decoratie er rond.
Five small vases in colored glass with silver-plated decoration around them.No longer availableDim. h 28.5 cmEstimate: € 80 / 120 -
#307Achatit“Leuchterengel”. Een paar gepatineerd kunststoffen engelen beeldjes met kaarshouder in de hand. Naar een werk van Michael Pacher. Onderaan gelabeled.
#407Boch La LouvièreEen paar aardewerken vazen, geel en donker blauw. Gemerkt onderaan.
A pair of earthenware vases, yellow and dark blue. Marked at the bottom.No longer availableDim. h 32,5 cmEstimate: € 80 / 120 -
#312Romain SteppePeriod: 1859 - 1927“Riviergezicht”. Een schilderij, olieverf op paneel. Onderaan gesigneerd.
"River view". A painting, oil on panel. Signed at the bottom.No longer availableDim. 22 x 39 cmEstimate: € 60 / 80