#351Een buste van was op een houten sokkeltje. Achteraan gesigneerd.
Un buste en cire sur socle en bois. Signature au dos.No longer availableDim. h: 24 cmEstimate: € 60 / 80 -
#706Een butlerspiegel met goudgepatineerde houten lijst.
#686“Wandelende koppels”. Olieverf op paneel. XIXe eeuw.
#899Een messingen inktpot in Lodewijk XV-stijl met porseleinen recipiënt.
#664J. Roels“Heidezicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
#370Een parelhalssnoer met 18 karaats geel gouden slot. Met certificaat.
#281Een groot en een klein gefineerd houten kistje, waarbij het groot met messing en het klein met parelmoer.
Un grand et petit coffret en bois de placage, le grand avec nacre et le petit avec laiton.No longer availableDim. b: 63 & 27 cmEstimate: € 200 / 240 -
#162R. Heymans“Brug”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
#276Een schrijftafeltje van gefineerd hout, versierd met bloemenmotieven en een bloemenmand in marquetterie en met verguld bronsbeslag.
Une petite table d’écriture en bois de placage, décoration de motifs de fleurs et un panier à fleurs en marqueterie, montures en bronze doré.No longer availableDim. 84 x 47 cmEstimate: € 260 / 300 -
”Portrait d’enfant”. Huile sur panneau. Dédicace au verso.No longer availableDim. 20 x 16 cmEstimate: € 50 / 80