Other lots in this auction
-
#479“Interieur”. Olieverf op paneel. Draagt een handtekening: De La-Serna.
”Intérieur”. Huile sur panneau. Porte une signature; La-Serna.No longer availableDim. 56 x 69 cmEstimate: € 200 / 300 -
#761Een lot van vijf kleine koekoeksklokjes van hout en kunststof. Enkele slingertjes en sleuteltjes manco.
Un lot de cinq coucous en bois et plastique. Quelques balanciers et clés manquants.No longer availableDim. h: 10 - 16 cmEstimate: € 25 / 45 -
#511Een houten koekoeksklok, versierd met een haas, een fazant en een hertenkop.
Un coucou en bois, décoration d’un lièvre, un faisan et une tête de cerf.No longer availableDim. h: 45 cmEstimate: € 20 / 30 -
#870Een massief messingen haardketel met pan en schuimspaan.
Un chaudron en laiton massif et écumoir.No longer availableDim. Ø: 44 cmEstimate: € 55 / 65 -
#343Twee oude fotocamera’s in lederen etuis: Jaghee Exa & Agfa Optima 200.
Deux anciennes caméras dans étuis en cuir: Jaghee Exa & Agfa optima 200.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#40Een twee kleuren 18 karaats gouden sleutelzakhorloge met gedreven bloemen versierd. In origineel etui.
Montre à clé en or à deux couleurs. Décor repoussé de fleurs. Dans son étui d’origine.No longer availableDim. bruto: 50,80 gEstimate: € 600 / 700 -
#571Michel Hereman“Twee post-apocalyptische wezens”. Een groep van aardewerk. Gemonogrammeerd.
”Deux êtres post-démoniaques”. Un groupe en faïence. Monogramme.No longer availableDim. h: 41 cmEstimate: € 140 / 160 -
#258Een hertengewei op houten wandplaat met inscriptie ‘Schneeplangraben 5 oct. 1893’.
Un bois de cerf sur attache murale, inscription ‘Schneeplangraben 5 oct. 1893’.No longer availableDim. 90 x 70 cmEstimate: € 120 / 200 -
#686“Wandelende koppels”. Olieverf op paneel. XIXe eeuw.
“Couples se promenant”. Huile sur panneau. XIXe siècle.No longer availableDim. 15 x 18 cmEstimate: € 100 / 150 -
#502“De achtersteven”. Olieverf op doek (kleine deuk). Draagt een handtekening: Venard.
”La poupe”. Huile sur toile. (petite cabosse). Porte une signature: Venard.No longer availableDim. 50 x 70 cmEstimate: € 400 / 600 -
#342Isidore Saeys“Hoeve te Bierghes”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”Fermette à Bierghes”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 18 x 24 cmEstimate: € 50 / 75 -
#888Een lot glazen, bestaande uit zes kelkglaasjes met gegraveerd decor, zes groene roemerglazen met geslepen kleurloze voet en vier geslepen groene glaasjes op voet.
Un lot de verres, dont six verres calices, décor gravé, six verres römer, pieds incolores taillés et quatre verres vert sur pied taillés.No longer availableEstimate: € 20 / 30


