Other lots in this auction
-
#199Emmanuel NotermanPeriod: 1808-1863“De Voorlezer. In een volks interieur leest een wat oudere man een liefdesbrief voor aan een ongeletterd meisje. De dorpsjeugd volgt aandachtig, terwijl de moeder zich afzijdig houdt”. Olieverf op paneel. Gesigneerd. Donker vernis.
”Le liseur. Dans un intérieur populaire un homme plus âgé fait la lecture d’une lettre d’amour à une jeune fille illettrée. Les jeunes du villages écoutent attentivement, la mère est en retrait. “. Huile sur panneau. Signé. Vernis foncé.No longer availableDim. 80 x 68 cmEstimate: € 1500 / 2000 -
#522“Compositie met tekst”. Olieverf op doek. Gemonogrammeerd M.B.
”Composition et texte”. Huile sur toile. Monogramme M.B.No longer availableDim. 56 x 41 cmEstimate: € 100 / 120 -
#88Een 23 karaats gouden postzegel met afbeelding van Napoleon en Corsica. Genummerd 2043. In lijst.
Un timbre poste en or 23 ct, représentation de Napoléon en Corse. Numéroté 2043. Avec encadrement.No longer availableDim. 4,3 x 6 cmEstimate: € 70 / 100 -
#213Twee ivoren beeldjes, vermoedelijk van de heilige Barbara van Nicomedië. Afgebeeld met een burchttoren met drie vensters en met een zwaard. Onderaan gemonogrammeerd.
Deux statues en ivoire, probablement représentant de la sainte Barbara de Nicomédie. Représentation d’une tour de forteresse à trois fenêtres et une épée. Monogrammée en dessous.No longer availableDim. H: 15 cmEstimate: € 200 / 240 -
#867Daum, Nacy, FranceEen karaf van kleurloos kristal met witmetalen hals en een kleurloze asbak. Beide gemerkt.
Une carafe en cristal incolore, cou en métal blanc et un cendrier incolore. Avec marques.No longer availableDim. h: 24 cmEstimate: € 50 / 60 -
#166Een eikenhouten tweedeurskast met gesculpteerde panelen. XIXe eeuw.
Armoire à deux portes en chêne aux panneaux sculptés. XIXe siècle.No longer availableDim. 134 x 126 x 49 cmEstimate: € 200 / 240 -
#322Géo BernierPeriod: 1862 - 1918“Sloepen aan de oever”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”Chaloupes, rivage”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 23 x 30 cmEstimate: € 120 / 200 -
#876Een lot boeken met betrekking tot kunst, antiek en decoratie, waaronder Franstalige uitgaven, reviewalbums van ‘Update art magazine’, een uitgave van ‘Schilderkunst van A tot Z van Rebo, alsook een driedelige uitgave over de Schelde, de Leie en de Noordzee in drie talen en een uitgave van “The art revival in Austria’ uit 1906.
Un lot de livres en relation avec l’art, antique et décoration, comprenant des éditions françaises, des albums de ‘Update art magazine’, une édition de ‘Schilderkunst van A tot Z van Rebo’, une édition en trois volumes sur l’Escaut, la Leie et la Mer du Nord en trois langues et une édition de ‘The art revival in Austria’ de 1906.No longer availableEstimate: € 25 / 40 -
#490Märklin 4607; 4611; 4612 & 4639Vier goederenwagons voor spoortype Ho in originele doosjes: - Open wagon met steunpalen.- Spoorkraan ‘Krupp-Adelt’.- Lege autotransportwagon.- Open goederenwagon.
Quatre wagons modèles pour rails HO, emballage d’origine:- wagon ouvert avec piliers de support- une grue ‘Krupp-Adelt’- wagon à voitures vide- wagon de marchandise ouvert.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#503Een designasbak en dito lamp van geborsteld metaal.
Un cendrier design et lampe design en métal brossé.No longer availableDim. h: 53 en 32 cmEstimate: € 30 / 50 -
#231“Uitgebreid Maaslandschap met steengroeve op de voorgrond”. Olieverf op doek. XIXde eeuw.
”Paysage étendu de la Meuse avec une carrière sur plan avant”. Huile sur toile. XIXe siècle.No longer availableDim. 115 x 170 cmEstimate: € 1500 / 2000 -
#481Een Zwitserse koekoeksklok in de vorm van een chalet.
Un coucou suisse en forme de chalet.No longer availableDim. h: 24 cmEstimate: € 15 / 20


