Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Elf messenleggers van Val Saint-Lambert.

Elf messenleggers van Val Saint-Lambert.

Onze porte-couverts par Val St. Lambert.
SKU: 2210190027.
Auction day: 22 October 2019 19:00
Catalogue #27
Estimate: € 25 / 30
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #216

    Een gebeeldhouwd eikenhouten tweedeurscredenza in Renaissancestijl.

    Crédence à deux portes en chêne sculpté de style Renaissance.
    No longer available
    Dim. 175 x 160 x 60 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #523

    “Milieu de table”. Chroom. In de geest van Alesi.

    ”Milieu de table”. Chrome. dans l’esprit d’Alesi.
    No longer available
    Dim. 39 x 73 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #414
    André Goezu
    Period: °1939

    “Genealogie”. Litho. Gesigneerd en genummerd 7/35.

    ”Généalogie”. Une lithographie. Signée et numérotée 7/35.
    No longer available
    Dim. 49 x 40 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #176
    De Ias à Angleur

    Een staande klok met gebeeldhouwd eikenhouten kast, versierd met motieven in Lodewijk XVI-stijl. Het werk gesigneerd en gedateerd 1793.

    Une horloge de vestibule en chêne, décoration de motifs style Louis XVI. Signé et daté 1793.
    No longer available
    Dim. 246 x 45 x 26 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #198

    “La conquête du cosmos”. Een reeks van zes borden, getekend ‘S. Dali’. De verso gecertifieerd.

    ”La conquête du cosmos”. Une série de six assiettes, signées ‘S. Dali’. Certification au verso.
    No longer available
    Dim. Ø: 22 cm
    Estimate: € 320 / 360
  • #743

    Een tête-à-tête op dienblaadje met meerkleurige en vergulde decors op kobaltblauwe fond.

    Tête-à-tête sur présentoir en porcelaine à décor polychrome et doré sur fond bleu cobalt.
    No longer available
    Dim. h: 14 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #119
    Pieter Jan De Clercq
    Period: 1891-1964

    “Kerkje”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.

    ”Petite église”. Huile sur panneau. Signé.
    No longer available
    Dim. 35 x 40 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #236

    Een XIXe eeuwse Louis-Philippe tweedeurskleerkast van mahoniehout.

    Armoire à deux portes en acajou d’époque Louis-Philippe.
    No longer available
    Dim. 230 x 150 x 60 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #276

    Een tafel met rond glazen blad op een voet van witgepatineerd composiet in de vorm van een Corinthische zuil.

    Table ronde à tablette en verre sur base en composite à patine blanche en forme d’une colonne corinthienne.
    No longer available
    Dim. Ø: 115 cm h: 77 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #261

    Twee verschillende houten schouwpendules. zonder sleutel.

    Deux différentes pendules en bois. Sans clefs.
    No longer available
    Dim. h: 28 & 37 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #317
    Uderzo en Goscinny

    “Astérix le Gaulois”. 14 albums met harde cover, eerste uitgaven. Overwegend in goede staat.

    ”Astérix le Gaulois”. 14 albums, couverture dure, premières éditions.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 80
  • #230

    Een peervormige natuurlijke zwarte diamant in gesloten AIG certificaat van 2,04 ct.

    Diamant naturellement noir taillé en poire dans un certificat fermé AIG. 2,04 ct.
    No longer available
    Estimate: € 800 / 1000
View all auction items ›

Veiling 22 & 23 Oktober 2019

Deze veiling is volledig - 800 loten. Dag 1: 450 loten, Dag 2: 350 loten. Er kan opnieuw binnengebracht worden van 29 tot en met 31 oktober voor de veiling van november.

22 October 2019 19:00
23 October 2019 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 22 October 2019 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More