Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
“Elysian days II”. Een lithografie. Gesigneerd en genummerd 149/385 buiten de plaat.
Janet Treby
Period: °1955

“Elysian days II”. Een lithografie. Gesigneerd en genummerd 149/385 buiten de plaat.

"Jours élyséens II". Une lithographie. Signé et numéroté 149/385 à l'extérieur de la planche.
Dim. 51 x 82 cm
SKU: 2903220542.
Category: Grafiek.
Auction day: 30 March 2022 19:00
Catalogue #542
Estimate: € 120 / 140
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #359
    Dirk Baksteen
    Period: Rotterdam 1886 - Antwerpen 1971

    “Landweg”. Een ets. Gesigneerd en genummerd 15/75.

    "Route de campagne". Une gravure. Signée et numérotée 15/75.
    No longer available
    Dim. 13 cm x 18 cm
    Estimate: € 40 / 45
  • #592

    Affiche voor Les Caprices de Goya van Salvador Dali. Galerij Berggruen. Parijs 1977.

    Affiche pour Les Caprices de Goya de Salvador Dali. Galerie Berggruen. Paris 1977.
    No longer available
    Dim. 60 x 45 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #649

    “Abstract”. Een gekleurde gravure”. Gesigneerd en genummerd 10/100 buiten de plaat.

    "Abstrait". Une gravure colorée ». Signée et numéroteé 10/100 hors planche.
    No longer available
    Dim. 27,5 x 19,5 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #634

    “Mercedes Benz 300 SL Coupe”. Een vintage poster en een pop-art poster van Andy Warhol uit 1954.

    "Mercedes Benz 300SL Coupé". Une affiche vintage et une affiche pop art d'Andy Warhol de 1954.
    No longer available
    Dim. 28 cm x 44 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #572

    “Dog”. Een zeefdruk naar een werk van Keith Haring uit 1985. Onder licentie uitgegeven bij Artestar in New York. Genummerd 108/ 160.

    "Chien". Une sérigraphie d'après une œuvre de Keith Haring de 1985. Publiée sous licence par Artestar à New York. Numéroté 108/160.
    No longer available
    Dim. 105 x 85 cm (kader)
    Estimate: € 240 / 260
  • #544
    Bernard Charoy
    Period: °1931

    “La belle Parisienne au Touquet”. Een lithografie. Gesigneerd en genummerd 12/20 buiten de plaat. Artiestenproef.

    "La Belle Parisienne au Touquet". Une lithographie. Signé et numéroté 12/20 à l'extérieur de la planche. essai d'artiste.
    No longer available
    Dim. 55 x 75 cm
    Estimate: € 100 / 140
  • #299
    Roger Hebbelinck
    Period: 1912 - 1987

    “Zicht op Antwerpen vanaf Linkeroever”. Een kleurengravure. Gesigneerd buiten de plaat.

    "Vue d'Anvers depuis la rive gauche". Une gravure en couleurs. Signée hors planche.
    No longer available
    Dim. 38 x 49 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #312

    “Gestileerd plattelandszicht met bomen”. Twee kleuren litho’s. Gemonogrammeerd.

    "Vue de campagne stylisée avec des arbres". Deux lithographies en couleurs. Monogrammées.
    No longer available
    Dim. Ø 33 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #652
    Jan Burssens
    Period: 1925 - 2002

    “Ruimtelijk”. Een lithografie. Gesigneerd en genummerd 2/200 buiten de plaat.

    "Spatial". Une lithographie. Signé et numéroté 2/200 hors planche.
    No longer available
    Dim. 63 x 49 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #339
    Romain Malfliet
    Period: 1910 - 2006

    “Wijngaardstraatje (Antwerpen)”. Een ets. Gesigneerd en genummerd 12/100 buiten de plaat.

    « Rue du Vignoble (Anvers) ». Une gravure. Signé et numéroté 12/100 à l'extérieur de la planche.
    No longer available
    Dim. 31 x 15,5 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #694

    Een reeks van achttien ingekaderde prenten uit het Belgische “Journal des dames et des demoiselles”.

    Une série de dix-huit estampes encadrées du "Journal des Dames et des Demoiselles" belge.
    No longer available
    Dim. 29 x 20 & 18 x 28 cm
    Estimate: € 90 / 120
  • #619
    Mia Goovaerts
    Period: °1937

    “Grootstad”. Een ets. Gesigneerd en genummerd 15/25 buiten de plaat.

    "Grande ville". Une gravure. Signé et numéroté 15/25 à l'extérieur de la planche.
    No longer available
    Dim. 49 x 46,5 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #644
    Bernard Charoy

    “Vrouwenportret met zeilboten”. Lithografie op papier. Gesigneerd.

    "Portrait de femme aux voiliers". Lithographie sur papier. Signé.
    No longer available
    Dim. 55 cm x 45 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #324
    Em. De Cooman

    “Villa van de kluizenaar” en “Bruno’s woning”. Twee etsen. Gesigneerd, genummerd 58/100 en 44/100 en gedateerd 1959.

    "La Villa de l'Ermite" et "La Résidence de Bruno". Deux gravures. Signé, numéroté 58/100 et 44/100 et daté 1959.
    No longer available
    Dim. 18 cm x 26 cm & 26 cm x 18 cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #29
    Roger Hebbelinck

    “Winters Leielandschap”. Een lithografie naar een werk van Albert Saverys. Gesigneerd en genummerd 281/350 buiten de plaat.

    « Paysage d'hiver du Lys ». Une lithographie d'après une oeuvre d'Albert Saverys. Signé et numéroté 281/350 à l'extérieur de la planche.
    No longer available
    Dim. 49 x 64 cm
    Estimate: € 50 / 75
  • #12
    Romain Malfliet
    Period: 1910 - 2006

    “Op de Korenmarkt (Gent).” Een ets. Gesigneerd en genummerd 3/75.

    "Sur le Korenmarkt (Gand)." Une gravure. Signée et numérotée 3/75.
    No longer available
    Dim. 19 cm x 39 cm
    Estimate: € 45 / 55
  • #425
    Ger. Stallenberg

    “Oceaan”. Een lithografie. Gesigneerd en genummerd 38/75 buiten de plaat.

    "Océan". Une lithographie. Signeé et numérotée 38/75 hors planche.
    No longer available
    Dim. 48 cm x 60 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #92

    “Landkarte von den 17 Niederländischen Provincien mitt theils angräntzenden Ländern (...)”. Een kaart uit “Theatri Europaei oder Beschreibung der Denckwürdigsten Geschichten in Europa vom Jahr 1672 bis 1679”. Ca. 1680. Het westen is naar het noorden gericht. In de Noordzee 5 gedateerde zeeslagen. Van 2 platen gedrukt. Scheurtje in papierrand buiten het kaartbeeld.

    "Carte des terres des 17 Niederländischen Provincien mitt theils angräntzenden Ländern (...)". Une carte de "Theatri Europaei oder Beschreibung der Denckwürdigsten Geschichten in Europa vom Jahr 1672 bis 1679". Vers 1680. L'ouest fait face au nord. En mer du Nord 5 batailles navales datées. Imprimé à partir de 2 planches. Déchirure dans le bord du papier à l'extérieur de l'image de la carte.
    No longer available
    Dim. 28 x 53 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #14
    Romain Malfliet
    Period: 1910 - 2006

    “Trap Brouwershuis - Antwerpen”. Een ets. Gesigneerd en genummerd 68/100 buiten de plaat.

    "Escaliers Brouwershuis - Anvers". Une gravure. Signée et numérotée 68/100 à l'extérieur de la planche.
    No longer available
    Dim. 33,5 x 25,5 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #342
    Romain Malfliet
    Period: 1910 - 2006

    “O.L.Vr. Sudermanstraat” & “Pomp Rubenshuis”. Twee etsen, gesigneerd buiten de plaat en de tweede genummerd 94/150 buiten de plaat.

    "Notre Dame Sudermanstraat" & "Pompe Rubenshuis". Deux eaux-fortes, signées hors planche et la seconde numérotée 94/150 hors planche.
    No longer available
    Dim. 17,5 x 9,5 & 18,5 x 10,5 cm
    Estimate: € 45 / 70
  • #282
    Armand Apol
    Period: 1879 - 1950

    “Glooiend landschap te Nukerke”. Een kleurenets naar een werk van Valerius de Saedeleer. Gesigneerd buiten de plaat.

    Paysage vallonné à Nukerke. Gravure en couleurs d'après une oeuvre de Valerius de Saedeleer. Signée hors planche.
    No longer available
    Dim. 62 x 65 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #334
    Kurt Peiser
    Period: 1887 - 1962

    “Man op een hek”. Ets op papier. Gesigneerd.

    "Homme sur une clôture". Gravure sur papier. Signé.
    No longer available
    Dim. 55 cm x 40 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #19
    Alfred Van Neste
    Period: 1874 - 1969

    “Binnenplaats nabij de kade”. Een lithografie. Gesigneerd 214/350 buiten de plaat.

    « Cour près du quai ». Une lithographie. Signé 214/350 à l'extérieur de la planche.
    No longer available
    Dim. 61 x 48 cm
    Estimate: € 35 / 40
  • #662
    Roger Hebbelinck
    Period: 1912 - 1987

    “Zicht op de Groenplaats”. Een kleurengravure. Gesigneerd buiten de plaat.

    "Vue de la Groenplaats". Une gravure en couleurs. Signée hors planche.
    No longer available
    Dim. 49 x 64 cm
    Estimate: € 60 / 100

Other lots in this auction

  • #322
    N. De Pondt

    “Bloemenstilleven”. Olieverf op gemaroufleerd doek. Gesigneerd.

    "Nature morte florale". Huile sur toile marouflée. Signée.
    No longer available
    Dim. 23 x 18 cm
    Estimate: € 35 / 50
  • #429

    “Pierre - Aalst”. Naambord van een boot.

    "Pierre-Alost". Plaque signalétique d'un bateau.
    No longer available
    Dim. 210 cm x 21 cm
    Estimate: € 120 / 140
  • #445

    Een paar bijzettafeltjes met goudgepatineerde palmvormige voet en met ronde glazen bladen.

    Paire de tables d'appoint à piètement en palmier patiné or et plateaux ronds en verre.
    No longer available
    Dim. h: 68 cm Ø 60 cm
    Estimate: € 320 / 380
  • #303

    Een kleurloos kristallen lampenvoet.

    Pied de lampe en cristal incolore.
    No longer available
    Dim. h: 31 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #27

    Een glazen vaas met verguld en groen lijnendecor. Randschilfers.

    Vase en verre à lignes dorées et vertes. Eclats au bord.
    No longer available
    Dim. h: 26 cm
    Estimate: € 40 / 45
  • #333

    Twee opwindklokjes, waarbij één klassiek met alarmfunctie en het andere met roterende uuraanduiding. Jaren ‘20.

    Deux horloges à remontage, l'une classique avec fonction réveil et l'autre avec affichage rotatif des heures. Années 20.
    No longer available
    Dim. h: 9,5 cm & Ø: 12 cm
    Estimate: € 45 / 65
  • #442

    “Zittend naakt.” Houtskool op papier.

    "Assis nu." Fusain sur papier.
    No longer available
    Dim. 57 x 39 cm
    Estimate: € 50 / 60
  • #261

    Twee mosterdpotjes met glazen recipiënten en met gedreven zilveren voet, handvat en deksel. Eén beschadigd aan de bevestiging van het handvat. Zonder lepeltjes. XIXe eeuw.

    Deux pots à moutarde avec récipients en verre et avec base, anse et couvercle en argent martelé. Un endommagé au niveau de la fixation de la poignée. Sans cuillères. XIXème siècle.
    No longer available
    Dim. h: 14 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #328

    “De dienende kunst in het oeuvre van Joris Minne”. Een map met gesigneerde en genummerde zeefdrukken. 169/250 exemplaren. Uitgave Mercatorfonds.

    « L'art de servir dans l'œuvre de Joris Minne ». Un dossier avec sérigraphies signées et numérotées. 169/250 exemplaires. Publication Fonds Mercator.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 45
  • #309

    Een spiegel in mahoniehouten lijst met messingen beslag.

    Un miroir dans un cadre en acajou avec des montures en laiton.
    No longer available
    Dim. 47 x 58 cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #298

    Een lot van drie majolica kandelaars met vergulde versieringen.

    Lot de trois bougeoirs en majolique à décors dorés.
    No longer available
    Dim. h: 18 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #154

    Een paar gegoten en zwartgepatineerde classicistische wandreliëfs.

    Une paire de reliefs muraux classiques coulés et patinés noirs.
    No longer available
    Dim. 53 x 31 cm
    Estimate: € 200 / 240
View all auction items ›

Veiling van 29 & 30 Maart 2022

Veiling volledig - 700 loten.   Tentoonstelling op 25 & 26 Maart van 10.00 tot 17.00

29 March 2022 19:00
30 March 2022 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 30 March 2022 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More