Similar lots by type
-
#118WirelWilly Vandersteen en Karel Verschuere. “Bessy”. Eerste uitgaven: n° 6, 15, 26, 27, 28, 36, 41, 47, 63. Uitgaven tussen 1955 en 1962: n° 1, 2, 5, 9, 17, 21, 32, 35. En restanten (alle pagina’s) van n° 4. Ed. Erasme. De meeste in goede staat, sommige met balpensporen en gebruikelijke slijtage. Franse taal.
Willy Vandersteen et Karel Verschuere. "Bessy". Editions originales : n° 6, 15, 26, 27, 28, 36, 41, 47, 63. Editions entre 1955 et 1962 : n° 1, 2, 5, 9, 17, 21, 32, 35. Et restes ( toutes pages) du n° 4. Éd. Érasme. La plupart en bon état, certaines avec des marques de stylo à bille et des usures. Langue française.No longer availableEstimate: € 180 / 240 -
#138Willy Vandersteen“Les Aventures de Thyl Ulenspiegel - Fort-Amsterdam”. Ed. Lombard. Hard cover. Eerste uitgave, 1955. Randslijtage, enkele kleine scheurtjes en ezelsoortjes, Kuifjepunt uitgescheurd.
"Les Aventures de Thyl Ulenspiegel - Fort Amsterdam". Éd. Lombard. couverture rigide. Edition originale, 1955. Bordure usée, quelques petites déchirures et petites oreilles de chien, point Tintin enlevé.No longer availableEstimate: € 200 / 240 -
#38Diverse stripverhalen in de Franse taal. 4 x Buck Danny, 3 x Gil Jourdan, Blondin et Cirage (1956), Jean Valhardi, Michel Vaillant, Timour, Astérix, Billy Boule, Archie l’homme d’acier, Néron Les 9 boules de poivre, La Patrouille des Castors en enkele kinderboeken. Vaak in zeer gelezen staat.
Diverses bandes dessinées en langue française. 4 x Buck Danny, 3 x Gil Jourdan, Blondin et Cirage (1956), Jean Valhardi, Michel Vaillant, Timour, Astérix, Billy Boule, Archie l'homme d'acier, Néron Les 9 boules de poivre, La Patrouille des Castors et quelques livres pour enfants. Souvent très usés.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#128Jacques Martin“Lefranc - L’Ouragan de feu”. Ed. Lombard. Hard cover. Eerste uitgave, 1961. Binnencoverpagina achteraan en vooraan los, vast blok in goede staat. Kuifjepunt aanwezig.
"Lefranc - L'Ouragan de feu". Éd. Lombard. Couverture rigide. Première édition, 1961. Page de garde intérieure au verso et au recto détachées, bloc fixe en bon état. Point Tintin présent.No longer availableEstimate: € 150 / 220 -
#303“Mickey Magzine”. Drie albums met ingebonden magazines (1955, 1958). En “Le Journal Tintin” (1951, 1959). Franse taal.
"Mickey Magazine". Trois albums avec magazines reliés (1955, 1958). Et « Le Journal Tintin » (1951, 1959). Langue française.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#308“Spirou”. 11 albums met ingebonden nummers. 81-82-(83 enkel voorplaat en laatste pagina’s)-84-86-87-88-89-90-91-92-96. (6/4/1961-1/4/1965). Matige tot zeer slechte staat, manco’s.
« Spirou ». 11 albums reliés à couverture rigide. 81-82-(83 uniquement couverture et dernières pages)-84-86-87-88-89-90-91-92-96. (6/4/1961-1/4/1965). Etat moyen à très mauvais, manques.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#293“Spirou”. 13 albums met ingebonden nummers. 68-69-70-71-72-73-74-75-76-77-78-79-80 (14/8/1958 - 30/3/1961). Matige tot zeer slechte staat, Manco’s.
« Spirou ». 13 albums reliés à couverture rigide. 68-69-70-71-72-73-74-75-76-77-78-79-80 (14/8/1958 - 30/3/1961). État moyen à très mauvais, manquants.No longer availableEstimate: € 40 / 60
Other lots in this auction
-
#430Een 18 K geelgouden ring bezet met diamanten en saffieren met een gezamenlijk gewicht van +- 0, 70 ct.
Une bague en or jaune 18 kt sertie de diamants et de saphirs d'un poids combiné de +- 0,70 ct.No longer availableDim. 5,55 gEstimate: € 600 / 700 -
#42Jaak GorusPeriod: 1901- 1981“Hoeve in een landschap”. Houtskool en pastel op papier. Gesigneerd.
"Ferme dans un paysage". Fusain et pastel sur papier. Signé.No longer availableDim. 26 x 34 cmEstimate: € 35 / 50 -
#166Een groot gebeeldhouwd eikenhouten buffet in Lodewijk XV-stijl. Vier in accolade gebogen laden, voluutpoten. Mogelijk Maaslands, XIXde eeuw.
Un grand buffet en chêne sculpté de style Louis XV. Quatre tiroirs galbés en accolade, pieds en volute. Peut-être Maasland, 19e siècle.No longer availableDim. 118 x 127 x 57 cmEstimate: € 500 / 900 -
#277Val Saint-LambertEen vaas naar art deco voorbeeld van geslepen kristal, in de massa deels paarsrood gekleurd. Onderaan gemerkt en genummerd. Met label.
Un vase d'après l'exemple art déco en cristal taillé, en partie coloré violet-rouge dans la masse. Marqué et numéroté sous la base. Avec étiquette.No longer availableDim. H. 23 cmEstimate: € 70 / 100 -
#63Een 800‰ zilveren schenkkannetje op bokkenpoten, versierd met ramskoppen en guirlandes.
Une verseuse en argent 800‰ sur pattes de bouc, à décor de têtes de bélier et de guirlandes.No longer availableDim. h: 15 cmEstimate: € 100 / 140 -
#567Twee borden van Chinees porselein, waarbij één met Imari decor en één Chine de commande. Beide XVIIIe eew. Het tweede gerestaureerd.
Deux assiettes en porcelaine de Chine dont une à décor Imari et une Chine de commande. Tous deux XVIIIe siècle. La seconde restaurée.No longer availableDim. Ø: 23 cmEstimate: € 60 / 100 -
#603Maria Innocentia Hummel“Duett, Wir gratulieren & Erste Begegnung”. Drie beeldjes van veelkleurig biscuit. Ed. Goebel. Onderaan gemerkt, genummerd 130, 615 & 115 (?).
"Duett, Wir gratulieren & Erste Begegnung". Trois figurines de biscuit multicolore. Éd. Goebel. Marquées en bas, numérotées 130, 615 & 115 (?).No longer availableDim. H. 12 cmEstimate: € 40 / 60 -
#150Een 14 K rooskleurige gouden geweven halssnoer.
Un collier tissé en or de couleur rose 14K.No longer availableDim. 17,50 gEstimate: € 450 / 550 -
#216Eikenhouten dressoir in Régencestijl met twe deuren en met drie laden in de gordel. XIXde eeuw.
Buffet en chêne de style Régence à deux portes et trois tiroirs en ceinture. XIXème siècle.No longer availableDim. 110 x 146 x 48 cmEstimate: € 50 / 350 -
#391Een lotje cloisonné op messing, bestaande uit twee paar balustervaasjes, een dekselpotje en een kommetje. Alles op houten sokkeltjes.
Lot de cloisonnés sur laiton, composé de deux paires de vases balustres, d'un bol à couvercle et d'une petite coupe. Le tout sur des socles en bois.No longer availableDim. h: 3,5 - 23 cmEstimate: € 75 / 100 -
#225Val Saint LambertEen wijnglas en een miniatuur vaas van geslepen kristal, beide versierd met verguld decor in een fries. Het vaasje genummerd 103/ 250 en gedateerd 1993. Bijgevoegd een glazen vaas, eveneens met verguld decor.
Un verre à vin et un vase miniature en cristal taillé, tous deux ornés d'un décor doré en frise. Le vase est numéroté 103/250 et daté 1993. On y joint un vase en verre, également à décor doré.No longer availableDim. 11, 12 & 17 cmEstimate: € 40 / 60 -
#66Een gesculpteerde armstoel in Louis XIII-stijl. Met voetbankje.
Fauteuil sculpté de style Louis XIII. Avec repose-pieds.No longer availableDim. H: 115cmEstimate: € 60 / 100


