Similar lots by type
-
#275Een lot aardewerk, bestaande uit drie borden van Nevers en een hartvormig inktstel met bloemendecor, onderdaan gemonogrameerd. XVIIIe en XIXe eeuw.
Lot de poterie, composé de trois assiettes de Nevers et d'un encrier en forme de coeur à décor floral, monogrammé sous la base. XVIIIème et XIXème siècles.No longer availableDim. Ø: 21 cmEstimate: € 80 / 120 -
#663Een zeldzaam bord met meerkleurig en verguld decor. Manufacture de Mons. Le Duc d’Angoulème. Parijs, 1788 - 1792.
Rare assiette au décor multicolore et doré. Manufacture de Mons. Le Duc d'Angoulème. Paris, 1788-1792.No longer availableDim. Ø: 25 cmEstimate: € 45 / 55 -
#539Een lot van vijf aardewerken patévormen met deksels in de vorm van resp. een geit, een everzwijn (2), een haas en een eend.
Lot de cinq moules à pâté en faïence avec couvercles en forme de resp. une chèvre, un sanglier (2), un lièvre et un canard.No longer availableDim. h 12 - 20 cmEstimate: € 120 / 180 -
#528Een lot van een grote en twee kleinere patévormen, waarbij één met een haas als dekselknop.
Lot d'un grand moule à pâté et de deux plus petits, dont un avec un lièvre comme bouton de couvercle.No longer availableDim. h 10 - 22 cmEstimate: € 40 / 60 -
#87Drie XVIIIe eeuwse schotels van Italiaans aardewerk met meerkleurige decors. Eén onderaan gemonogrameerd V.B.
Trois plats en poterie italienne du XVIIIe siècle à décors multicolores. Un monogrammé en bas VB.No longer availableDim. Ø: 30 cmEstimate: € 180 / 220 -
#313KeramisEen art deco aardewerken sigarettendoos met meerkleurig decor in laagreliëf. Gemerkt.
Etui à cigarettes art déco en faïence à décor polychrome en bas relief. Marqué.No longer availableDim. 9 x 14 cmEstimate: € 40 / 50 -
#642Een lot van zeven spaarpotjes van aardewerk en blik.
Lot de sept tirelires en faïence et étain.No longer availableDim. h: 10 - 16 cmEstimate: € 30 / 35 -
#123Perseo, ItalyEen grote Madonna van italiaans meerkleurig en verguld aardewerk. Gemerkt.
Une grande Madone en poterie italienne multicolore et dorée. Marquée.No longer availableDim. H:75cmEstimate: € 120 / 200 -
#647Een art- deco schotel en een sierkan van aardewerk.
Un plat Art Déco et un pot décoratif en faïence.No longer availableDim. Ø 36 cm & h: 24 cmEstimate: € 30 / 35 -
#628Esther Guillén“Figuur”. Een geglazuurd terracotta kunstwerk. Gesigneerd en gedateerd ‘82.
"Figure". Une œuvre d'art en terre cuite vernissée. Signée et datée '82.No longer availableDim. h: 17,5 cmEstimate: € 40 / 60 -
#487Doulton, LambethEen vierdelig tafelstelletje van meerkleurig geglazuurd steengoed met verzilverde monturen. Onderaan gemerkt en gedateerd 1882. In verzilverd metalen houder van Mapin & Webb
Garniture de table de quatre pièces en grès émaillé multicolore avec cadres argentés. Marqué et daté en bas 1882. Dans un étui en métal argenté par Mapin & Webb.No longer availableDim. H:17cmEstimate: € 50 / 80 -
#195Een antiek vat van steengoed.
Un ancien vase en grès.No longer availableDim. h: 80 cmEstimate: € 100 / 120 -
#238Een balustervaas en een dekselvaas van blauw en wit Delfts aardewerk. Gemerkt onderaan.
Un vase balustre et un vase à couvercle en faïence de Delft bleu et blanc. Marqués en bas.No longer availableDim. h: 49 & 52 cmEstimate: € 60 / 100 -
#245Ivora, GoudaEen art nouveau sierjardinière van Gouds plateel, versierd met een meerkleurig bloemendecor. Gemerkt.
Jardinière d'ornement Art Nouveau en poterie de Gouda, ornée d'un décor floral multicolore. Marquée.No longer availableDim. H:18cmEstimate: € 40 / 60 -
#563“Vrouwelijk naakt”. Een beeld van aardewerk, gesigneerd.
"Nu féminin". Une sculpture en grès, signée.No longer availableDim. 25 x 21 x 17 cmEstimate: € 90 / 110 -
#25Een lot religiosa, bestaande uit plaasteren beeldjes, waaronder twee Zwarte Madonnas, een kruisbeeldje van Brussels porselein, drie reliëfplaquettes en twee kruisbeeldjes.
Lot de religiosa, composé de statuettes en plâtre, dont deux Vierges noires, un crucifix en porcelaine de Bruxelles, trois plaques en relief et deux crucifix.No longer availableDim. H:15-37cmEstimate: € 55 / 65 -
#672Een antieke aardewerken kruik in smeedijzeren houder.
Une cruche ancienne en faïence dans un support en fer forgé.No longer availableDim. h: 45 cmEstimate: € 100 / 120 -
#284Een Hollands aardewerken tabakspot. Hoofdprijs Goudse zeilweek 1949.
Un pot à tabac en faïence hollandaise. Grand prix Gouda Zeilweek 1949.No longer availableDim. h: 24 cmEstimate: € 25 / 35 -
#231Ram, ArnhemEen grote aardewerken kalebasvaas met blauw op wit Delfts decor. Gemerkt onderaan.
Un grand vase calebasse en faïence à décor de Delft bleu sur blanc. Marqué en bas.No longer availableDim. h: 67 cmEstimate: € 120 / 180 -
#221Boch Frères KeramisEen aardewerken sierjardinière met verguld decor op kobaltblauwe fond. Onderaan gemerkt.
Jardinière d'ornement en faïence à décor doré sur fond bleu cobalt. Marquée en bas.No longer availableDim. h: 18 cmEstimate: € 35 / 45 -
#673Een lot van zes verschillende vaasjes van geglazuurd Duits aardewerk, waarbij twee gemerkt van Bay Keramik.
Un lot de six vases en poterie allemande émaillée différents, dont deux sont marqués par Bay Keramik.No longer availableDim. h: 11- 20 cmEstimate: € 35 / 50 -
#623Twee XVIIIe eeuwse Frans aardewerken borden en een inktstel met losse potjes.
Deux assiettes en faïence française du XVIIIe siècle et un encrier avec des pots amovibles.No longer availableDim. Ø: 22 cmEstimate: € 75 / 90 -
#343Een lot van twaalf borden van o.a. Frans en Nederlands aardewerk. Grotendeels XIXe eeuws. Enkele met haarscheuren, restauraties, randschade.
Lot de douze assiettes, dont des poteries françaises et hollandaises. Majoritairement XIXe siècle. Certains avec des cheveux, des restaurations, des dommages aux bords.No longer availableDim. Ø: 22 - 25 cmEstimate: € 60 / 80 -
#337Een lot Vlaams aardewerk bestaande uit vijf kandelaars en een pot met een bloemendecor in reliëf.
Lot de poterie flamande composé de cinq bougeoirs et d'un pot à décor floral en relief.No longer availableDim. h: 15 - 25 cmEstimate: € 35 / 45
Other lots in this auction
-
#649Amédée-Ernest LynenPeriod: 1852-1938“Achterkoer”. Gemengde techniek op papier. Gesigneerd.
"Arrière-cour". Technique mixte sur papier. Signé.No longer availableDim. 12 x 16 cmEstimate: € 35 / 45 -
#613Drie verschillende vaasjes van blauw wit Chinees porselein.
Trois vases différents en porcelaine de Chine bleue et blanche.No longer availableDim. h: 29, 10 en 12 cmEstimate: € 100 / 120 -
#9Alfred OstPeriod: 1884 - 1945“De misviering”. Inkt op papier. Gemonogrammeerd en gedateerd ‘42.
"La consécration". Encre sur papier. Monogrammé et daté '42.No longer availableDim. 18 x 13 cmEstimate: € 100 / 120 -
#358Een handgemaakte coupe van blauw Muranoglas op piedouche met handgeschilderd verguld decor. Gemerkt onderaan.
Une coupe en verre de Murano bleu faite à la main sur piédouche avec un décor doré peint à la main. Marqué en bas.No longer availableDim. Ø: 24 cmEstimate: € 120 / 200 -
#579“Dorpsstraat met kerk op de achtergrond”. Een aquarel op papier. Gesigneerd.
"Rue du village avec l'église en arrière-plan". Une aquarelle sur papier. Signé.No longer availableDim. 38 x 51 cmEstimate: € 80 / 120 -
#320Een paar gegraveerde knijpoorbellen.
Paire de boucles d’oreilles type clips.No longer availableDim. 4,82 gEstimate: € 130 / 160 -
#266Een eikenhouten klapsecretaire. XIXe eeuw.
Un secrétaire à abattant en chêne. XIXème siècle.No longer availableDim. 89x83x45cmEstimate: € 80 / 120 -
#391Een vaas van Chinees porselein met een blauw op wit decor van draken en planten. Onderaan gemerkt.
Vase en porcelaine de Chine à décor bleu et blanc de dragons et végétaux. Marqué en bas.No longer availableDim. h: 31 cmEstimate: € 100 / 120 -
#255Letang & RemyEen gevarieerd lot verzilverd tafelmetaal uit de reeks ‘Versailles’, bestaande uit vier ovale serveerschotels in oplopende groottes, 2 ronde serveerschotels, Twee groenteschalen in verschillende maten, twee flessenzetters en een sauskom.
Lot varié de vaisselle en métal argenté de la série 'Versailles', composé de quatre plats de service ovales de tailles croissantes, 2 plats de service ronds, deux légumiers de tailles différentes, deux sets de bouteilles et une saucière.No longer availableDim. H:6-9cmEstimate: € 120 / 200 -
#55Een gebeeldhouwd eikenhouten engeltje met bazuin. Naar barok voorbeeld.
Un ange en chêne sculpté avec trompette. D'après l'exemple baroque.No longer availableDim. H. 33 cmEstimate: € 40 / 60 -
#536Een ronde tafel met bronzen versiering en wit marmeren blad.
Une table ronde à tablette en marbre blanc et décorations en bronze.No longer availableDim. h: 76 cmEstimate: € 120 / 140 -
#652“Vrouwentorso”. Een biscuit beeldje.
« Torse de femme ». Une figurine en biscuit.No longer availableDim. h: 24 cmEstimate: € 40 / 60

