Other lots by Barbie
-
#654Barbie
Silken flame 1962. Ed. Mattel, in oorspronkelijke verpakking.
Flamme de soie 1962. Ed. Mattel, dans l’emballage d’origine.No longer availableEstimate: € 30/40 -
#564Barbie
Great eras; victorian lady. Ed. Mattel, in oorspronkelijke verpakking.
Grandes époques, dame victorienne. Ed. Mattel, dans l’emballage d’origine.No longer availableEstimate: € 25/35 -
#644Barbie
Rose, Rosa. Ed. Mattel, in oorspronkelijke verpakking.
Rose, Rosa. Ed. Mattel, dans l’emballage d’origine.No longer availableEstimate: € 25/35 -
#574Barbie
Special edition Happy holidays 1997. Ed. Mattel, in oorspronkelijke verpakking.
Édition spéciale Happy holidays 1997. Ed. Mattel, dans l’emballage d’origine.No longer availableEstimate: € 25/35 -
#624Barbie
Happy Hollidays. Ed. Mattel, in oorspronkelijke verpakking.
Joyeuses Fêtes. Ed. Mattel, dans l’emballage d’origine.No longer availableEstimate: € 30/40 -
#634Barbie
Wedding day. Ed. Mattel, in oorspronkelijke verpakking.
Jour du mariage. Ed. Mattel, dans l’emballage d’origine.No longer availableEstimate: € 30/35 -
#594Barbie
Great era, Medieval lady. Ed. Mattel, in oorspronkelijke verpakking.
Great era, dame médiévale. Ed. Mattel, dans l’emballage d’origine.No longer availableEstimate: € 35/40 -
#584Barbie
Great eras; Elizabethan queen. Ed. Mattel, in oorspronkelijke verpakking.
Grandes époques ; reine élisabéthaine. Ed. Mattel, dans l’emballage d’origine.No longer availableEstimate: € 25/35 -
#614Barbie
Promenade in het park. Ed. Mattel, in oorspronkelijke verpakking.
Promenade dans le parc. Ed. Mattel, dans l’emballage d’origine.No longer availableEstimate: € 35/40 -
#524Barbie
My fair Lady; Eliza Doolittle. Ed. Mattel, in oorspronkelijke verpakking.
My Fair Lady. Eliza Doolittle. Ed. Mattel, dans l’emballage d’origine.No longer availableEstimate: € 25/35 -
#604Barbie
40e verjaardag. Ed. Mattel, in oorspronkelijke verpakking.
40e anniversaire. Ed. Mattel, dans l’emballage d’origine.No longer availableEstimate: € 35/40 -
#504Barbie
The peacock. Ed. Mattel, in oorspronkelijke verpakking.
Le paon. Ed. Mattel, dans l’emballage d’origine.No longer availableEstimate: € 25/35 -
#514Barbie
The flamingo. Ed. Mattel, in oorspronkelijke verpakking.
Le flamant. Ed. Mattel, dans l’emballage d’origine.No longer availableEstimate: € 25/35 -
#494Barbie
Barbie loves Elvis. Ed. Mattel, in oorspronkelijke verpakking.
Barbie aime Elvis. Ed. Mattel, dans l’emballage d’origine.No longer availableEstimate: € 35/45 -
#474Barbie
Het zwanenmeer. Ed. Mattel, in oorspronkelijke verpakking.
Lac des cygnes. Ed. Mattel, dans l’emballage d’origine.No longer availableEstimate: € 25/35 -
#454Barbie
Marilyn Monroe The seven year itch. Ed. Mattel, in oorspronkelijke verpakking.
Marilyn Monroe. Sept ans de réflexion. Ed. Mattel, dans l’emballage d’origine.No longer availableEstimate: € 25/35 -
#464Barbie
Assepoester. Ed. Mattel, in oorspronkelijke verpakking.
Cendrillon. Ed. Mattel, dans l’emballage d’origine.No longer availableEstimate: € 20/30 -
#434Barbie
Millenium princess. Ed. Mattel, in oorspronkelijke verpakking.
Princesse du millénaire. Ed. Mattel, dans l’emballage d’origine.No longer availableEstimate: € 20/30 -
#444Barbie
Marilyn Monroe gentlemen prefer blondes. Ed. Mattel, in oorspronkelijke verpakking.
Marilyn Monroe, Les gentlemen préfèrent les blondes. Ed. Mattel, dans l’emballage d’origine.No longer availableEstimate: € 25/35 -
#424Barbie
Vincent Van Gogh; sunflower. Ed. Mattel, in oorspronkelijke verpakking.
Vincent Van Gogh. Sunflower. Ed. Mattel, dans l’emballage d’origine.No longer availableEstimate: € 20/30 -
#404Barbie
Great eras; Grecean. Ed. Mattel, in oorspronkelijke verpakking.
Grandes époques ; Déesse grecque. Ed. Mattel, dans l’emballage d’origine.No longer availableEstimate: € 25/35 -
#414Barbie
Great eras; French lady. Ed. Mattel, in oorspronkelijke verpakking.
Grandes époques, dame française. Ed. Mattel, dans l’emballage d’origine.No longer availableEstimate: € 20/30
Other lots in this auction
-
#82C. Lesur
“Jong meisje.” Ovale pasteltekening op papier. Gesigneerd.
Jeune fille. Dessin ovale en pastel sur papier. Signé.No longer availableDim. 52 x 43 cmEstimate: € 160/200 -
#353Paul Van DesselPeriod: 1956-2021
“Het Moeilijke Evenwicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1987.
L'équilibre difficile. Huile sur toile. Signée et datée 1987.No longer availableDim. 30 x 35 cmEstimate: € 200/250 -
#670Goebel, Germany
“ABC-Stunde”. Een beeldje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. No. 2087. 2000-2001. Onderaan gemerkt.
ABC-Stunde. Une figurine de biscuit multicolore de la série de M.I. Hummel. N° 2087. 2000-2001. Marqué en bas.No longer availableDim. h: 10 cmEstimate: € 40/60 -
#13
Een lot rood koper, bestaande uit een grote ketel, een beddenpan, twee steelpannen, waarbij één met deksel, een grote vleespan met deksel, een Zwitserse koebel en een lange steelpan.
Un lot de cuivre rouge, composé d'un grand chaudron, d'une casserole, de deux casseroles dont une avec couvercle, d'une grande sauteuse avec couvercle, d'une cloche suisse et d'une longue casserole.No longer availableDim. Ø: 27, 28 & 32 cmEstimate: € 80/120 -
#287
Een lotje bestaande uit een steigerend paardje van brons op grijs marmeren sokkel en een horlogehanger met koperen paardenhoofd.
Un lot composé d'un cheval cabré en bronze sur socle en marbre gris et d'un pendentif montre à tête de cheval en cuivre.No longer availableDim. h: 15 & 20 cmEstimate: € 35/40 -
#205
Een drie rijen parelhalssnoer bezet met 18 K wit en geelgouden slot bezet met kleine briljantjes en saffieren met een gezamenlijk gewicht van +- 2,40 ct.
Collier de trois rangés de perles avec fermoir en or blanc et jaune 18 K serti de petits brillants et saphirs ayant un poids total de ca 2,40 ct.No longer availableEstimate: € 900/1000 -
#677
“Het Impressionisme. De kunstenaars en hun werk”. Bernard Denvir. Ed. Zuid Boekproducties. Lisse, 1992.
Impressionnisme. Les artistes et leur travail. Bernard Denvir. Ed. Zuid Boekproducties. Lisse, 1992.No longer availableEstimate: € 30/35 -
#124
“Vrouwenportret”. Pastel op papier. XVIIIe eeuw.
Portrait de femme. Pastel sur papier. XVIIIe siècle.No longer availableDim. 38 x 31 cmEstimate: € 150/200 -
#189J. Hissing
“Het graanbinden”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
La reliure des gerbes. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 72 x 54 cmEstimate: € 100/120 -
#367Paul Van DesselPeriod: 1956-2021
“Portret van een Dame”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 2012.
Portrait de dame. Huile sur toile. Signée et datée 2012.No longer availableDim. 61 x 61 cmEstimate: € 300/500 -
#105Axedo
Een 18 K geelgouden dameshorloge met 18 K geelgouden polsband.
Une montre pour femme en or jaune 18 carats avec bracelet en or jaune 18 carats.No longer availableDim. 27,15 gEstimate: € 400/500 -
#354Paul Van DesselPeriod: 1956-2021
“Herder met schapen”. Olieverf op doek. Niet gesigneerd. “De blinden leiden de blinden”. Tekening op doek. Niet gesigneerd. We voegen er twee reproducties van oude gravures “Quelques Avocats, par Gill” aan toe.
Berger aux moutons. Huile sur toile. Non signée. Les aveugles conduisent les aveugles. Dessin sur toile. Non signé. Nous ajoutons deux reproductions de gravures anciennes Quelques Avocats, par Gill.No longer availableEstimate: € 40/60