Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
“Engel”. Een beeld van massief messing op een granieten voetstuk.

“Engel”. Een beeld van massief messing op een granieten voetstuk.

”Ange”. Une statue en laiton massif sur socle en granite.
Dim. h: 17 cm
SKU: 0603180311.
Categories: Beeld, Koper, Steen.
Auction day: 6 March 2018 19:00
Catalogue #311
Estimate: € 40 / 50
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #158

    Een paar zittende leeuwen van gebeeldhouwd hout. Eén gerestaureerd.

    Deux lions assis en bois sculpté. Un lion a été restauré.
    No longer available
    Dim. h: 112 cm
    Estimate: € 800 / 1000
  • #788

    Een lot koper en messing, bestaande uit een grote kan, een aquamanile, een brasero, een processielamp, een beddenpan, een haardstel, een pannetje en een vijzel met stamper.

    Un lot d’objets en cuivre et laiton, comprenant une grande verseuse, une aquamanile, un brasero, une lampe de procession, XXXX, une garniture de cheminée, une poêle, et un mortier avec un pilon.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #161

    “Classicistische voorstelling van een schrijver”. Een bronzen beeld op voetstuk van zwart marmer en hout.

    ”Représentation d’un écrivain classique”. Une statue en bronze sur socle en marbre noir et bois.
    No longer available
    Dim. h: 80 cm
    Estimate: € 300 / 500
  • #153

    Een bronzen jardinière, gedragen door een classicistische waterdraagster.

    Une jardinière en bronze portée par une porteuse d’eau classique.
    No longer available
    Dim. 76 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #671

    Een paar balustervaasjes van cloisonné op geel koper met een decor van pioenen.

    Deux vases balustre en cloisonné sur cuivre jaune avec un décor de pivoines.
    No longer available
    Dim. h: 24 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #811

    Een messingen bel met wandmontuur, versierd met een engeltje.

    Sonnette murale en laiton décorée d’un petit angelot.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 40
  • #391

    Een lot geel en rood koper, bestaande uit een kookpot, en ketel, een waterketel en een doofpot.

    Un lot d’objets en cuivre rouge et jaune comprenant une casserole, une marmite , une bouilloire et un étouffoir.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 50
  • #567

    “Eqyptische krijger”. Een groot bronzen beeld. Wapen manco.

    ”Guerrier égyptien”. Une grande statue en bronze. L’arme est manquante.
    No longer available
    Dim. h: 112 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #295

    “Man met bugel in de sneeuw”. Een meerkleurig beeldje van glaspasta.

    ”Un homme et clairon dans la neige”. Une statue en pâte de verre polychrome.
    No longer available
    Dim. h: 19 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #437

    Een processielamp en een bel van messing.

    Une lampe de Procession et une sonnette en laiton.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 50
  • #111

    “Huilend jongetje”. Een buste van terracotta.

    ”Petit garçon qui pleure”. Un buste en terre cuite.
    No longer available
    Dim. h: 30 m
    Estimate: € 40 / 50
  • #820

    Een koperen luchter met drie lichtarmen, glazen kapjes en een centrale coupe. Begin XXe eeuw. We voegen er een tweede exemplaar met twee lichtpunten, maar met ontbrekende coupe aan toe.

    Lustre en cuivre à trois bras de lumière, abat-jour en verre et coupe centrale. Début du XXe siècle. Nous ajoutons un deuxième exemplaire à deux bras de lumières dont la coupe manque.
    No longer available
    Estimate: € 120 / 200
  • #202

    Stenen beeld van Boeddha in een schrijn. Sporen van polychromie.

    Bouddha en pierre sculpté dans un écrin. Traces de polychromie.
    No longer available
    Dim. h: 120 cm
    Estimate: € 1000 / 1200
  • #399

    Een halfrond bijzetmeubeltje van notenhout.

    Un petit meuble en noyer, demi cercle.
    No longer available
    Estimate: € 20 / 25
  • #268

    Een verguld koperen staande lamp met negen lichtpunten met bolle glazen kapjes.

    Un lampadaire en cuivre doré à neuf points lumineux et abat-jour en verre.
    No longer available
    Dim. h: 175 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #204

    Een Romeinse mannentorso van composiet op een arduinen sokkel.

    Torse d’un guerrier romain en composite sur socle en pierre de taille.
    No longer available
    Dim. h: 125 cm
    Estimate: € 1500 / 1700
  • #157

    Een zittende tijger van gepolychromeerd brons.

    Un tigre assis en bronze polychrome.
    No longer available
    Dim. l: 21 cm
    Estimate: € 220 / 280
  • #398

    Een messingen haardgarnituur met twee vuurbokken en vierdelig haardstel.

    Une garniture de cheminée avec deux blocs et un ensemble de cheminée en quatre pièces.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 50
  • #427

    Een gevarieerd lot messing, bestaande uit diverse kandelaars,, schaaltjes, luciferhouders, een inktstel, enz.

    Un lot d’objets en laiton, comprenant des chandeliers, coupelles, un porte - allumettes, un encrier, etc...
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #187

    “Naakt in jarretelles”. Een bronzen beeld.

    ”Nue en jarretelles”. Une statue en bronze.
    No longer available
    Dim. h: 63 cm
    Estimate: € 460 / 500
  • #677

    Drie beelden van gesculpteerd hout, waarbij twee in de vorm van een leeuwin met een welp en één in de vorm van een liggende leeuw. Eén oortje beschadigd.

    Trois statues en bois sculpté, dont deux représentant une lionne et son lionceau et une représentant une lionne couchée. Une oreille est manquante.
    No longer available
    Dim. h: 32 & 25 cm
    Estimate: € 100 / 140
  • #725

    Een messingen olielamp.

    Une lampe à huile en laiton.
    No longer available
    Dim. h: 55 cm
    Estimate: € 30 / 35
  • #577

    “Japanse krijger te paard”. Een bronzen groep. Wapen manco.

    ”Guerrier japonais à cheval”. Un groupe en bronze. L’arme est manquante.
    No longer available
    Dim. h: 70 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #197

    “Mercurius”. Een bronzen beeld op een sokkel van roze marmer en brons, versierd met een reliëfdecor in een fries. Naar een werk van Jean de Bologne.

    ”Mercurius”. Une statue en bronze sur socle en marbre rose et bronze, décoration en relief dans une frise.
    No longer available
    Dim. h: 90 cm
    Estimate: € 440 / 480

Other lots in this auction

  • #195

    Een 18 karaats wit en geel gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,50 ct. en een centrale robijn van ± 1,10 ct.

    Bague en or blanc et jaune 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,50 ct et d’un rubis central de ± 1,10 ct.
    No longer available
    Dim. 4,14 g
    Estimate: € 1700 / 1800
  • #159

    Een reeks van zes oude gravures, afkomstig uit een exemplaar van de Lutherse bijbel. XVIe eeuw.

    Une série de six gravures anciennes, d'après un exemplaire de la bible Luthérienne. XVième siècle.
    No longer available
    Dim. 11 x 14 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #675

    Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.

    Un tapis d’Orient en laine nouée à la main.
    No longer available
    Dim. 160 x 97cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #385

    Likeurstelletje van Boheems glas, bestaande uit een flacon, een borrel en een schaaltje. Omstreeks 1900.

    Un ensemble à liqueur comprenant un flacon, un verre et une coupelle. +- 1900.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 40
  • #10

    Een slavenarmband en twee hoofden als hanger van ivoor.

    Un bracelet d’esclave en ivoire et deux pendentifs en forme de tête.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 80
  • #221

    Een vijfdelig tuinstel van witgepatineerd ijzer, bestaande uit een klaptafel en vier stoelen.

    Un ensemble de jardin en cinq pièces en fer forgé blanc, comprenant une table à abattant et quatre chaises.
    No longer available
    Estimate: € 220 / 280
  • #537

    “De zeeman”. Een bronzen beeld. Harpoen gebroken.

    ”Le marin”. Une statue en bronze. le harpon est cassé.
    No longer available
    Dim. h: 51 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #491

    Een paar Fo-honden van lichtblauw geglazuurd porselein. Chinees werk, onderaan gemerkt.

    Une paire de chiens Fo en porcelaine à glaçure bleu ciel. Travail chinois, marque en dessous.
    No longer available
    Dim. H. 23,5 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #75
    Bergen

    Een lot polychroom aardewerk bestaande uit drie schenkkannen.

    Lot de trois verseuses en pâtes tendres polychromes.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 70
  • #208

    Een grote slagtand van een Afrikaanse olifant. Met CITES-certificaat. BE01402016. 25kg.

    Une grande défense d’un éléphant africain. Avec certificat CITES. BE01402016. 25 kg.
    No longer available
    Dim. l: 174 cm Ø: 43 cm
    Estimate: € 4000 / 4500
  • #86

    Een eikenhouten gateleg, rechthoekig met afgeronde hoeken. Engeland XIXde eeuw.

    Gateleg rectangulaire en chêne aux coins arrondis. Angleterre XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. L. 106 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #238

    “Transvaal money box”. Een gietijzeren spaarpot in de vorm van een dwerg met een hoge hoed.

    ”Transvaal money box”. Une tirelire en fonte en forme de lutin avec un haut chapeau.
    No longer available
    Dim. h: 15 cm
    Estimate: € 160 / 180
View all auction items ›

Veiling van 6 & 7 Maart 2018

De veiling is volledig - 835 loten online. .pdf en .xls zijn verkrijgbaar op de downloads pagina.

6 March 2018 19:00
7 March 2018 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 6 March 2018 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More