#401Stefano Giovannoni
Een vintage fruitschaal. “Alessie Fruit Mama”. Geoxideerd.
#330
Een paar Art Deco hallantaarns met kunstbronzen frame en telkens 3 lichtpunten.
#241
Een bronzen kruis in de vorm van bladeren.
#143
Een zilveren bestek gemerkt 800 en gemonogrammeerd, met een totaalgewicht van 3275 gram.
A silver cutlery marked 800 and monogrammed, with a total weight of 3275 grams.No longer availableDim. 800‰Estimate: € 1500/2000 -
#176
Een gesculpteerde houten rollertop secretaire met 9 laden.
#297
Een lot van 3 boeken uit de bibliotheek van de Red Star Line.
A lot of 3 books from the library of the Red Star Line.No longer availableEstimate: € 35/45 -
#336
Een Engels houten bijzettafeltje met rond tafelblad, driepotig.
#577
Een aardewerken bonbonnière omstreeks 1940 gemerkt Guérin.
An earthenware bonbonniere circa 1940, marked Guérin.No longer availableDim. H. 20 cmEstimate: € 100/150 -
#670
Lot of five different chairs with upholstered seats, one with wicker.No longer availableDim. 93cmEstimate: € 50/70 -
#335
Een houten armchair met madras uitvoering gestoffeerd en gerestaureerd.
#230
#483
Een paar blauw-wit Chinees porseleinen dekselvazen met floraal decor.
A pair of blue and white Chinese porcelain lidded vases with a floral scene in the decor.No longer availableDim. 58 x Ø28cmEstimate: € 220/280