#616Meshed. Perzisch tapijt van wol. Handgeknoopt.
#14Leo JordaensPeriod: 1944-2000“Landschap”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”Paysage”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 44 x 39 cmEstimate: € 40 / 50 -
#563Een vaas van amberkleurig Muranoglas.
#419Vier reproducties van schetsen van ‘Bourgondiërs” .
#250Een 18 karaats wit gouden ketting met hanger bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 5 ct. en een centrale robijn van ± 8 ct.
Chaîne en or blanc 18 ct et son pendentif serti de diamants ayant un poids total de ± 5 ct et d’un rubis central de ± 8,00 ct.No longer availableEstimate: € 3300 / 3500 -
#241Een Venetiaans glazen luchter met twaalf armen.
#266Een mahoniehouten tweedeurskast met een lade onder het grijs marmeren blad.
#536Een handgeknoopt Kaukasisch wolen karpet.
#515Een verlengbare ovale tafel met tapse poten.
#509“Sumoworstelaars”. Olieverf op board. Gesigneerd
”Des lutteurs sumo”. Huile sur carton. Signé.No longer availableDim. 12 x 17 cmEstimate: € 80 / 120 -
Chaîne en or blanc 18 ct et son pendentif en forme de crucifix serti de diamants de taille ancienne ayant un poids total de ± 0,50 ct.No longer availableEstimate: € 600 / 700