Other lots in this auction
-
#502Een ingekleurde Japanse houtsnede. XIXe eeuw.
Une gravure sur bois japonaise en couleurs. XIXème siècle.No longer availableDim. 35 x 56 cmEstimate: € 100 / 120 -
#230Een 18 karaats wit gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,70 ct. en een centrale saffier van ± 0,50 ct.
Bague en or blanc 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,70 ct et d’un saphir central de ± 0,50 ct.No longer availableDim. 4,05 gEstimate: € 700 / 800 -
#897Een messingen olielampje.
Une petite lampe à huile en laiton.No longer availableDim. h: 41 cmEstimate: € 30 / 50 -
#886I GiuzziniEen Italiaanse designlamp van kuststof en chroom. Gemerkt.
Lampe de design italien en chrome et plastique. Avec marque.No longer availableDim. Ø: 48 cmEstimate: € 50 / 70 -
#278F.E. RoskopfEen bolvormige zakhorloge. In werkende staat.
Une montre à gousset sphérique. En état de marche.No longer availableDim. Ø 5 cmEstimate: € 30 / 40 -
#638Een lampenvoet van groen marmer, gedragen door drie verguld bronzen voeten, getooid met saterbustes en eindigend in bokkenpoten. XIXe eeuw.
Un pied de lampe en marbre vert, porté par trois pieds en bronze, décor de bustes de satyres et se terminant en pieds de bouc. XIXème siècle.No longer availableDim. h: 36 cm (zonder kap)Estimate: € 80 / 120 -
#151Robert DetrixhePeriod: °1935Een lot van vijf schilderijtjes met fruit, uitgevoerd op broodplankjes. Gesigneerd.
Un lot de cinq peintures de fruits, fait sur des planches à pain. Signées.No longer availableDim. 37 x 16 cmEstimate: € 200 / 240 -
#89Jozef Adriaan CallaertsPeriod: 1896-1965“De naaister”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1925.
”La couturière”. Huile sur toile. Signée et datée 1925.No longer availableDim. 59 x 70,5 cmEstimate: € 80 / 120 -
#310Een 18 karaats wit gouden ring bezet met een centrale cognac kleurige diamant van ± 0,50 ct. en briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,60 ct.
Bague en or blanc 18 ct sertie d’un diamant de couleur cognac central de ± 0,50 ct et de brillants ayant un poids total de ± 0,60 ct.No longer availableDim. 4,03 gEstimate: € 1400 / 1600 -
#733Een barometer - Thermometer van Limogesporselein met messingen monturen.
Un baro-thermomètre en porcelaine de Limoges à montures en laiton.No longer availableDim. H: 55 cmEstimate: € 80 / 120 -
#130Twee ovale amethisten met een gezamenlijk gewicht van ± 8,46 ct.
Deux améthystes ovales ayant un poids total de ± 8,46 ctNo longer availableEstimate: € 250 / 300 -
#446Een kleine gefineerde commode met drie laden en een rood marmeren blad.
Une petite commode en bois de placage à trois tiroirs et une tablette en marbre rouge.No longer availableDim. h: 73 cmEstimate: € 50 / 80

