#889Harimaze“Volle maan te Shibaura”. Een Japanse houtsnede. XIXe eeuw.
”Pleine lune à Shibaura”. Une gravure sur bois japonaise. XIXème siècle.No longer availableDim. 10,5 x 9 cmEstimate: € 80 / 120 -
#606MeshedPerzisch tapijt van wol met medaillon. Handgeknoopt. Deels verschenen.
#511“Zeevruchten”. Een schotel van aardewerk. Majolica.
#235Een ovale amethistcabochon van ± 14,75 ct.
#96Een eikenhouten commode met drie laden.
#223Célestine Vermoelen“Herenportret. Alphonse Joseph Vermoelen”. Olieverf op doek. Belgische school, XIXde eeuw.
”Portrait d’homme. Alphonse Joseph Vermoelen”. Huile sur toile. Ecole belge. XIXème siècle.No longer availableDim. 133 x 88 cmEstimate: € 700 / 1000 -
#104J. Vermoelen“Binnenhaven”. Olieverf op paneel.
”Port intérieur”. Huile sur panneau.No longer availableDim. 32 x 40 cmEstimate: € 80 / 120 -
#149Jozef Adriaan CallaertsPeriod: 1896-1965“Bloemenvaas”. Olieverf op board. Gesigneerd.
”Vase à fleurs”. Huile sur carton. Signé.No longer availableDim. 60 x 50 cmEstimate: € 40 / 60 -
#841Een XIXe eeuws gefineerd naaikoffertje met spiegel in het deksel.
Un petit coffret de couture à miroir dans le couvercle. XIXème siècle.No longer availableDim. 16 x 35 x 19 cmEstimate: € 80 / 120 -
#268Een wandelstok met een gesculpteerde knop van hertshoorn en een wandelaarsstoeltje.
Une canne à tête sculptée sous forme de corne de cerf et une assise de promeneur.No longer availableDim. L. 90 cmEstimate: € 50 / 80 -
#224Célestine Vermoelen“Damesportret. Pauline Vermoelen-Peeters, 1837-1907”. Olieverf op doek. Belgische school, gesigneerd, omstreeks 1935.
”Portrait de dame. Pauline Vermoelen-Peeters, 1837 -1907”. Ecole belge, signée, +- 1935.No longer availableDim. 133 x 90 cmEstimate: € 1000 / 1400