Other lots in this auction
-
#801Een lot van 37 strips met onder andere strips van de Ketnetseries ‘Basta’, ‘W817’ en ‘Spring, een Album van Gaston en Leo, vijf heruitgaven uit de ‘Fenix collectie’, twee oude albums van ‘Pilot Storm’, ‘Urbanus’, enz.
Un lot de 37 bandes dessinées.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#499Henri Victor WolvensPeriod: 1896-1977Drie lithografieën gesigneerd en genummerd. 29 x 39 cm; 28,5 x 38,5 cm; 39,5 x 49,5 cm.
Trois lithographies signées et numérotées.No longer availableDim. 29 x 39 cm; 28,5 x 38,5 cm; 39,5 x 49,5 cmEstimate: € 150 / 200 -
#47Een paar tabakspotten van steengoed, versierd met reliëfdecors. Eén deksel met schilfer, de andere met herstelde dekselknop.
Une paire de pots à tabac en faïence, décor en relief. Un couvercle avec un éclat, l’autre avec le fretel réparé.No longer availableDim. h: 22 & 23 cmEstimate: € 40 / 60 -
#705Een grote verguld houten trumeau in Louis-Philippestijl. Medio XIXe eeuw.
Un grand trumeau doré style Louis-Philippe. Mi- XIXème siècle.No longer availableDim. 220 x 105 cmEstimate: € 120 / 200 -
#865Een smeedijzeren dubbele kandelaar, gemonteerd als staande lamp.
Double candélabre en fer forgé monté en lampe.No longer availableDim. 175 x 60 cmEstimate: € 40 / 60 -
#389Een antiek glazen bord met beschilderd plantenmotief.
Une assiette antique, motifs de plantes peints.No longer availableDim. Ø: 23 cmEstimate: € 20 / 30 -
#132Robert DetrixhePeriod: °1935“Spelende kittens”. Olieverf op paneel. Gemonogrammeerd ‘R. D.
”Chaton qui joue”. Huile sur panneau. Monogramme ‘R.D.’No longer availableDim. 11,5 x 11,5 cmEstimate: € 120 / 150 -
#503Een gebeeldhouwd houten masker. Baoulé, Ivoorkust.
Un masque en bois sculpté. Baoulé, Cöte d’Ivoire.No longer availableDim. l: 79 cmEstimate: € 80 / 100 -
#685Een collectie postzegels: postfolders met daarin alle speciale zegels van 1965-1978 postfris, evenals de postfolders (Frans en Nederlands) van 1953 tot 1964, zonder zegels.
Une collection de timbres postes: dépliants contenant les timbres spéciales de 1965-1978 non oblitérés, aansi que les dépliants (en français et en néerlandais) de 1953 à 1964, sans timbres.No longer availableEstimate: € 80 / 100 -
#249Een paar brede bloemenstillevens. Olieverf op doek. In de geest van de XVIe eeuw.
Une paire de natures mortes de fleurs. Huile sur toile. Dans l’esprit du XVIème siècle.No longer availableDim. 60 x 180 cmEstimate: € 650 / 700 -
#739Val St. LambertEen reeks van vijf met een gegraveerd en gesatineerd kristal. In origineel etui.
Un ensemble de cinq sous-verres en cristal taillé et satiné. Etui d’origine.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#328Pierre LouÿsPeriod: Gent 1870-Paris 1925“Les aventures du Roi Pausole”. Met 28 houtsnedes van Foujita. Ed. Arthème Fayard & Co., Parijs, 1925.
“Les aventures du Roi Pausole”. 25 gravures sur bois par Foujita. Ed. Arthème Fayard & Co., ParisNo longer availableEstimate: € 25 / 35

