#307Twee oude wereldbollen.
#461Een vaasje van blauw Muranoglas en twee lang gerekte kleurloze vazen.
#726HerizEen handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
#609“Marilyn”. Een zeefdruk naar een werk van Andy Warhol. Uitgave van Sunday B. Morning.
#825Een opklapbare bridgetafel met vilten speelblad.
#586Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
#14Leo JordaensPeriod: 1944-2000“Landschap”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”Paysage”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 44 x 39 cmEstimate: € 40 / 50 -
#279“Oud-Bijbelse voorstelling”. Inkt en sanguine op papier. XVIIIe eeuw.
”Ancienne scène Biblique”. Encre et sanguine sur papier. XVIIIème siècle.No longer availableDim. 25 x 25 cmEstimate: € 80 / 100 -
Bague en or blanc et jaune 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,25 ct.No longer availableDim. 6,22 gEstimate: € 450 / 550 -
#696HerizEen handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
#131DelvauxEen lederen handtas met vlechtwerk. In beschermhoes.
Une paire de boucles d’oreilles en or blanc 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,24 ct.No longer availableDim. 2,39 gEstimate: € 300 / 400