Similar lots by type
-
#477“Abstracte compositie”. Een modern beeld van wit marmer.
"Composition abstraite". Une statue moderne en marbre blanc.No longer availableDim. h: 92 cmEstimate: € 1000 / 1100 -
#165“Moeder met kind”. Een groengepatineerd gipsen beeld. Achteraan gesigneerd. Kleine barst in de basis.
Mère à l'enfant. Une statue en plâtre patiné vert. Signée au dos.No longer availableDim. h: 65 cmEstimate: € 80 / 120 -
#88“Aphrodite van Melos”. Een bronzen hoofd op zwart stenen sokkel.
Aphrodite de Melos. Une tête en bronze sur un socle en pierre noire.No longer availableDim. h: 21 cmEstimate: € 200 / 300 -
#634F. Van Baden“Hertenstier”. Een gesculpteerd houten beeld. Gesigneerd. Lichte schade aan het gewei.
"Cerf". Une statue en bois sculpté. Signée. Légers dommages aux bois.No longer availableDim. h: 60 cmEstimate: € 120 / 200 -
#352“Flore”. Een beeldje van zamak op houten sokkel.
"Flore". Une sculpture en zamak sur un socle en bois.No longer availableDim. h: 31 cmEstimate: € 40 / 60 -
#605Een gesculpteerde houten beer. Zwarte woud.
Un ours en bois sculpté. Forêt Noire.No longer availableDim. h: 26 cmEstimate: € 120 / 140 -
#107Een gepolychromeerd gipsen pierrot met spiegeltje.
Un pierrot en plâtre polychrome avec miroir.No longer availableDim. h: 54 cmEstimate: € 50 / 80 -
#435Een bronzen Boeddha.
Bouddha en bronze.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 80 / 100 -
#563“Vrouwelijk naakt”. Een beeld van aardewerk, gesigneerd.
"Nu féminin". Une sculpture en grès, signée.No longer availableDim. 25 x 21 x 17 cmEstimate: € 90 / 110 -
#458Een albasten beeld.
Sculpture en albâtre.No longer availableDim. h: 41 cmEstimate: € 60 / 100 -
#181“Marianne”. Een kleine bronzen buste.
"Marianne". Un petit buste en bronze.No longer availableDim. h: 24 cmEstimate: € 60 / 80 -
#558Paul SerstéPeriod: 1910 - 2000“Dans le vent”. Een terracotta buste op sokkel/.
"Dans le vent". Un buste en terre cuite sur socle.No longer availableDim. h 30 cmEstimate: € 80 / 120 -
#517Kitty“Hengst”. Een gepatineerd bronzen beeld. Gesigneerd. Op losse marmeren sokkel.
"Étalon". Une statue en bronze patiné. Signée. Sur un socle en marbre amovible.No longer availableDim. h: 28 cmEstimate: € 100 / 120 -
#537“Jachthond met fazant”. Een bronzen beeldje.
"Chien de chasse au faisan". Une statuette en bronze.No longer availableDim. 20,5 x 7 x 13 cmEstimate: € 10 / 140 -
#463“Koppel”. Een bronzen groep. Achteraan gemerkt.
"Couple". Un groupe en bronze. Marqué au dos.No longer availableDim. h: 54 cmEstimate: € 100 / 120 -
#133Een paar bronzen paarden. Naar P.J. Mène.
Une paire de chevaux. D’après PJ Mené.No longer availableDim. 31 x 34 x 15 cm & 31 x 36 x 16 cmEstimate: € 200 / 300 -
#531Twee geschilderde grote houten beelden.
Deux grandes statues en bois peint.No longer availableDim. h: 78 - 82 cmEstimate: € 350 / 450 -
#491Een modern bronzen kunstwerk. Gemonogrameerd.
Une œuvre d'art moderne en bronze. Monogrammée.No longer availableDim. h: 58 cmEstimate: € 60 / 80 -
#425Drie houten paarden waarvan één op wielen. Indisch werk.
Trois chevaux en bois dont un sur roues. Travail indien.No longer availableDim. H: 11 - 31 cmEstimate: € 50 / 60 -
#217“De paardenmenner”. Een gepatineerd zamakken beeld naar Coustou.
"Le dompteur de cheval". Sculpture en zamak patiné d'après Coustou.No longer availableDim. H:54cmEstimate: € 80 / 100 -
#498Lodewijk Van BoeckelEen smeedijzeren sierstukje met rozen. Gesigneerd.
Un ornement en fer forgé avec des roses. Signé.No longer availableDim. l: 30 cmEstimate: € 50 / 70 -
#473Een bronzen wandplaquette met een koe in hoogreliëf. Omstreeks 1900.
Une plaque murale en bronze avec une vache en haut-relief. Vers 1900.No longer availableDim. 18 x 26 cmEstimate: € 80 / 120 -
#198Auguste De WeverPeriod: 1836 - 1910“Mephisto”. Een bronzen beeldje uit het verhaal van Faust. Op rood marmeren voetstuk.
"Méphisto". Une statuette en bronze de l'histoire de Faust. Sur socle en marbre rouge.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 200 / 240 -
#507Pierre LenordezPeriod: 1815 - 1892“Angelo”. Een gepatineerd bronzen beeld. Gesigneerd. Met losse marmeren sokkel.
"Angelo". Une statue en bronze patiné. Signée. Avec socle en marbre amovible.No longer availableDim. h: 40 cmEstimate: € 350 / 550
Other lots in this auction
-
#503“Koppel in een koets”. Een groep van Italiaans porselein. Met certificaat toegevoegd.
"Couple dans une voiture". Un groupe de porcelaine italienne. Avec certificat ajouté.No longer availableDim. 24 x 62 x 16 cmEstimate: € 50 / 70 -
#84J. Bruynseels“Straatzicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Vued ‘une rue”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 80 x 60 cmEstimate: € 100 / 120 -
#480Een rok en bijpassende bolero van beige satijn versierd met Brusselse naaldkant en met takken en bloemen in gouddraad. XIXe eeuws.
Une jupe et un boléro assortis en satin beige décorés de dentelle de Bruxelles à l'aiguille et de branches et fleurs en fil d'or. XIXème siècle.No longer availableEstimate: € 300 / 500 -
#152“Voorstelling met de Heilige Maagd met Jezus”. Olieverf op paneel. XVIIe eeuw.
« Représentation de la Sainte Vierge avec Jésus ». Peinture à l'huile sur panneau. XVIIème siècle.No longer availableDim. 19 x 25 cmEstimate: € 400 / 600 -
#420Een paar Antwerpse herdenkingsmunten. Leopold II. Koninklijke Academie der Schoone Kunsten 1897. En ‘s Lands Eeuwfeest 1830-1930.
Une paire de pièces commémoratives anversoises. Léopold II. Académie Royale des Beaux-Arts 1897. Et ‘s Lands Eeuwfeest 1830-1930.No longer availableDim. Ø 5 & 7 cmEstimate: € 30 / 35 -
#673Een lot van zes verschillende vaasjes van geglazuurd Duits aardewerk, waarbij twee gemerkt van Bay Keramik.
Un lot de six vases en poterie allemande émaillée différents, dont deux sont marqués par Bay Keramik.No longer availableDim. h: 11- 20 cmEstimate: € 35 / 50 -
#476HititEen handgeknoopt Turks wollen tapijt.
Un tapis de laine turque noué à la main.No longer availableDim. 264 x 205 cmEstimate: € 60 / 100 -
#541Een bord van Imariporselein met gelobde rand.
Assiette en porcelaine d'Imari à bord lobé.No longer availableDim. Ø: 29 cmEstimate: € 30 / 40 -
#287Een lot kleurloos kristal bestaande uit twee karaffen en een asbak.
Lot en cristal incolore composé de deux carafes et d'un cendrier.No longer availableDim. h: 7,5 - 40 cmEstimate: € 40 / 50 -
#148Buescher, USAEen altsaxofoon met gegraveerd decor. In instrumentenkist. Met origineel en met nieuw mondstuk.
Un saxophone alto au décor gravé. Dans la boîte à instruments. Avec embouchure d'origine et neuve.No longer availableDim. H:169cmEstimate: € 400 / 600 -
#527Een luchter versierd met reigers in brons, in de geest van art deco. We voegen er nog een wandlamp in art deco stijl aan toe.
Lustre à décor de hérons en bronze, dans l'esprit Art Déco. Nous ajoutons une lampe applique de style art déco.No longer availableDim. Ø 60 cm h: 28 cmEstimate: € 120 / 200 -
#285Val Saint LambertEen parfumflesje en een parfumverstuiver van geslepen en rood gedubbeld kristal. Gemerkt onderaan en met label.
Un flacon de parfum et un vaporisateur de parfum en cristal taillé et doublé rouge. Marqué en bas et avec étiquette.No longer availableDim. h: 13 & 16 cmEstimate: € 40 / 50

